Paweł Tempczyk

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

O mnie:
Mam na imię Paweł i jestem absolwentem Politechniki Warszawskiem na Wydziale Elektrycznym. Niedawno ukończyłem studia z tytułem magistra inżyniera na kierunku Elektrotechnika.

Opis ogłoszenia:
Po krótkiej przerwie od udzielnia korepetycji powracam, gdyż szczerze mówiąc to brakuje mi tych pierwiastków, potęg, logarytmów, sinusów i przede wszystkim delty. Jeżeli jesteś zainsterowny/a współpracą w miłej atmosferze to oczywiście polecam siebie. Chętnie przekażę swoją wiedzę i przygotuje do sprawdzianów, kartkówek czy bieżących prac domowych. Bardzo serdecznie zapraszam. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2019
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Elektrotechnika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.