Paulo Gonçalves

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Radom
Płock
Tarnów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Olá! Tudo bem?
I am Paulo,  I am Portuguese and I hava a university degree in Portuguese Teaching.

I have been teaching Portuguese full-time for over 4 years and I have been loving it. I taught at the Jagiellonian University, in Cracow and at the University of Veliko Tarnovo, in Bulgaria.

I offer Portuguese lessons at ALL LEVELS - we can start from scratch or polish up your skills if you started learning some time ago.

My lessons are always structured, high quality, very interesting and pleasant. I also promise you a lot of fun and useful stuff.

My goal is to make you communicate in Portuguese fluently. For this reason, I put emphasis on conversation, but my professional approach will also help you enrich your vocabulary, perfect your pronunciation and brush up on your grammar.

In addition, well-chosen teaching methods will allow you to master the language in a very short time. The condition is only your perseverance and systematic work.

If you are searching for a good Portuguese teacher that suits your needs, contact me:
phone: 501-198-407
instagram: @lynguas (my account about Portugal and Portuguese language)

I speak English and French.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 07.2015
Uniwersytet w Coimbrze
Licencjat
Język portugalski
09.2015 - 09.2017
Uniwersytet w Coimbrze, Portugalia
Magister
Nauczanie języka portugalskiego
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet w Coimbrze, Portugalia
Doktor
Nauki klasyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - 02.2018
Uniwersytet Jagielloński
W 2017 roku pracowałem jako nauczyciel języka portugalskiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
02.2018 - 07.2018
Uniwersytet w Wielkim Tyrnowie, w Bułgarii
W 2018 roku pracowałem jako nauczyciel języka portugalskiego na Uniwersytecie w Wielkim Tyrnowie, w Bułgarii.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam z czystym sumieniem! Paulo jest sympatycznym i otwartym na ludzi człowiekiem. Zajęcia odbywają się punktualnie i w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z efektów i lubię sposób w jaki Paulo prowadzi zajęcia – efektywnie i bez stresu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2020

Najlepszy nauczyciel jakiego tylko mogłam sobie wymarzyć! Polecam z czystym sumieniem! Paulo jest mega sympatyczny ibardzo przyjacielski. Na zajęciach czuje się jakbym spotykała się z przyjacielem, a do tego efektem jest szybka nauka portugalskiego i nawet się nie obejrzałam i w bardzo szybkim czasie mogłam spokojnie dogadać się z innymi. Mogę dodać, że zajęcia zawsze odbywają się punktualnie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i tego w jaki sposób Paulo prowadzi zajęcia – efektywnie i bez stresu.
Polecam w 100 % !!!

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2020

Z przyjemnością mogę polecić tego nauczyciela. Paulo jest bardzo kontaktowy, ma dużą wiedzę i cierpliwość. Jeżeli czegoś nie rozumiem, tłumaczy kilka razy. Bardzo polecam lekcje przez skype, zwłaszcza jeżeli nie ma się dużo czasu. Widzę same plusy :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam Paula jako nauczyciela native’a! Trafiłem z polecenia i to był strzał w dziesiątkę! Bardzo rzetelny i dokładny nauczyciel. Dzięki temu, że Paulo jest Portugalczykiem bardzo szybko zacząłem używać portugalskiego.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Super lekcje. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się portugalskiego w łatwy i przyjemny sposób! Myślę, że nauka z native'em to najlepsze co może być jeżeli chodzi o wybór nauczyciela. Zaczełam naukę od zera, a po około dwóch miesiącach lekcje były prowadzone tylko po portugalsku. Na lekcjach Paulo opowiada też dużo na temat kultury i zwyczajów portugalskich. Polecam w stu procentach.

Paulo Gonçalves

Obrigado, Marysia! Fico muito contente com a tua avaliação! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Zajecia prowadzone ciekawie. Dużo materialow do przygotowania na.kolejne zajęcia co sprzyja intensywności nauki języka. Wychwytywanie błędów na bieżąco na.lekcach. Bardzo miła atmosfera. Po skończonych zajęciach nie.moge się doczekać kolejnej lekcji .Bardzo polecam lekcje z Paulem :)

Paulo Gonçalves

Obrigado, Agata! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Uczę się z Paulem od kilku miesięcy i jestem strasznie zadowolona z lekcji. Paulo jest bardzo cierpliwą i pozytywną osobą. Tłumaczy wszystko w bardzo jasny sposób. Myślę, że nauczyłam się bardzo dużo przydatnych słów i zwrotów. W lipcu byłam z chłopakiem w Lizbonie i byłam w stanie dogadać się w hotelu, restauracjach i kawiarniach po portugalsku! Dzięki za wszystko !

Paulo Gonçalves

Obrigado! Tu és boa aluna e é fácil dar-te aulas. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.