Paulina Szatkowska Szatkowska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Czeladź
Będzin
Katowice
Sosnowiec
Siemianowice Śląskie
Piekary Śląskie
Dąbrowa Górnicza
Mysłowice

O mnie

Jestem doktorantką matematyki na Uniwersytecie Śląskim, mam 7 letnie doświadczenie w nauczaniu, prowadzeniu uczniów do matur i poprawek.

Uczę na maturach, posegregowanych działami, dzięki uporządkowanemu przekazywaniu wiedzy maturzyści pozbywają się poczucia chaosu, a wszystko zaczyna się rozjaśniać, co pokazują lepsze wyniki matur :)MOJE PREFERENCJE ZAWODOWE

Jestem doktorantką matematyki na Uniwersytecie Śląskim. Pracę magisterską obroniłam na ocenę bardzo dobrą. Tytuł licencjata i magistra razem obroniłam w 3 specjalizacjach: matematyki teoretycznej, finansowej oraz modelowania matematycznego również na Uniwersytecie Śląskim.

Jestem również absolwentką III LO im. A. Mickiewicza w Katowicach, profil: matematyczno-fizyczny.

Matematyka od dziecka była moim ulubionym przedmiotem i nigdy nie sprawiała mi problemów, więc śmiało mogę powiedzieć, że jestem korepetytorką z pasją :) Nie kryję również, że bardzo lubię swoją pracę, jak i kontakt z młodzieżą, co przekłada się na atmosferę zajęć.

Moją najmocniejszą stroną według moich uczniów jest cierpliwość :)

POZIOM:

*szkoły podstawowej

*szkoły gimnazjalnej

*szkoły średniej

*przygotowanie do matury

*poprawa matury jak i egzaminy komisyjne

*matematyka wyższa w tym Analiza matematyczna (granice, całki, pochodne, szeregi itd.), Algebra liniowa (Macierze, układy równań liniowych itd.)INFORMACJE PRAKTYCZNE

Cena lekcji:

40zl / 45min

50zl / 60min

Miejsce lekcji: u nauczyciela: Czeladź

Połączenia komunikacją miejską:

Czeladź Urząd Miasta: 11, 35, 88, 235, 935

Czeladź Legionów: 100, 723, 911

Czeladź Staszica: 27, 42, 43, 133

Wolne terminy lekcji: Środy 13:00 lub 21:30; Czwartki 13:30; Piątki 11:15 lub 20:45; Soboty 20:00

Numer tel: 730-370-379Serdecznie zapraszam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 09.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2010 - aktualnie
Korepetytor
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Praktyka dydaktyczna polegająca na prowadzeniu zajęć dla studentów IV roku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2016

Pani Paulina przygotowuje mnie do matury rozszerzonej z matematyki i uważam, że nie mogłem dokonać lepszego wyboru korepetytora, zwłaszcza że raczej jestem specyficznym przypadkiem i mój tok myślenia czasami tak przyspiesza, że należy mnie wyhamować, czego nauczyła mnie p. Paulina, brawa dla niej za podejście do nauki, skuteczność przy tłumaczeniu nawet najbardziej skomplikowanych rzeczy i cierpliwość - a pani Paulina ma jej tyle, że wagon medytujących tybetańskich mnichów by się nie powstydził. :)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

To prawda, że najmocniejszą stroną Pani Pauliny jest cierpliwość i uporządkowanie. To właśnie na tym najbardziej mi zależało przy wyborze korepetytora. Podczas nauki chaos naprawdę potrafi być uciążliwy, a co dopiero podczas nauki matematyki. Pani Paulina tłumaczy wszystko powoli i do końca. Nigdy nie mam obaw przed pójściem do tablicy w szkole czy kartkówką/sprawdzianem, bo wiem, że jestem wystarczająco przygotowana. Poza tym uwielbiam ten spokój i przemiłą atmosferę, jakie panują na lekcjach u Pani Pauliny. Naprawdę polecam :D

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Każda godzina lekcji z panią Pauliną jest bardzo dobrze wykorzystana, zawsze robimy bardzo dużo przykładów, skutecznie wyjaśnia problematykę przedmiotu, jest serdeczną, opanowaną osobą. Polecam :)

avatar
KLAUDIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Polecam wszystkim korepetycje u pani Pauliny. Świetna atmosfera a co najważniejsze dzięki pani Paulinie zaczynam rozumieć matematykę. POLECAM!!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Jestem w trakcie przygotowywania się do matury skorzystałam z usług Pani Pauliny. Zajęcia z nią odbywają sie w fajnej atmosferze, bezstresowo i jak wcześniej bałam sie matematyki to po pierwszym spotkaniu zmieniłam zdanie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Bardzo polecam P.Pauline .Moja corka uczeszcza na lekcje,wszystko ma cierpliwie i super wytlumaczone,P.Paulina jest bardzo serdeczna ciepla, posiada ogromna wiedze, ktora fantastycznie potrafi przekazac.BARDZO POLECAMY!!!!!

avatar
Gina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Super lekcje, bardzo dobrze wszystko wytłumaczone. Polecam każdemu kto ma problemu z matmą :-)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panią Pauliną - jest niesamowicie miłą i cierpliwą osobą, która w jasny, przystępny sposób potrafi wytłumaczyć materiał :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Jestem uczniem Pani Pauliny od 3 lat , odkąd zacząłem uczęszczać na jej lekcje zmieniło się moje nastawienie do przedmiotu . To bardzo spokojna , śmiała i mądra która potrafi przekazywać wiedzę innym , bardzo polecam lekcję z Panią Pauliną :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Bardzo polecam lekcje z Panią Pauliną. Jestem uczniem od 2 lat i przez te 2 lata wiele sie nauczył i wiele sie naucze przez kolejne lata. Lekcje są odbywane w przyjemnej i pracowitej atmosferze, Pani Paulina ma śwetne podejście do ucznia. BARDZO POLECAM

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2015

Polecam Panią Paulinę , bardzo kompetentna i cierpliwa osoba z dużą wiedzą i talentem do przekazywania jej . Nie pomija trudnych zadań tylko je cierpliwie tłumaczy . Miła atmosfera , super podejście do ucznia .
POLECAM ;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2015

Jestem uczniem Pani Pauliny od 2 lat i muszę przyznać iż zajęcia są naprawdę bardzo efektowne i wiele mnie nauczyły, więc serdecznie wszystkim polecam zajęcia z Panią Pauliną.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Nauka matematyki z Panią Pauliną jest bardzo przyjemna, pozwala na nadrobienie zaległosci jak i rozwinięcie wiedzy którą już się posiada. Zajęcia są o wiele ciekawsze i efektywniejsze niż normalne lekcjie w szkole, a Pani Paulina pokazuje że matematyka może być fajna. Serdecznie polecam! :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2015

Jestem uczniem maturalnym, a Pani Paulina uratowała mnie już w zeszłym roku podczas sierpniowej poprawki i to dzięki jej nietuzinkowym metodom nauczania udało mi się nadrobić wszelkie moje braki. Moje poczucie pewności w kierunku matury jest zbudowane tylko dzięki Pani Paulinie, przez którą dotychczasowy, ciemny świat matematyki stał się jasny i klarowny - wszystko zaczęło mieć swoje miejce! Gorąco polecam.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2015

Korepetycje z Panią Pauliną to najlepszy sposób, aby nadrobić zaległości, poprawić poziom swojej wiedzy, lub po prostu ją poszerzyć. Pani Paulina jest osobą kompetentną, spokojną, cierpliwą, oraz serdeczną. Prowadzić zajęcia w taki sposób, że matematyka staje się czymś przyjemnym i zrozumiałym, a wszelkie egzaminy/ testy, czy nawet matura nie wydają się aż tak straszne. Serdecznie polecam :D

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2015

Zajęcia z P.Pauliną dostarczyły mi sporej dawki wiedzy. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i pracowitej atmosferze. Pani Paulina jest bardzo serdeczną i cierpliwą osobą, ma świetne podejście do ucznia. Dzięki wspólnej pracy matematyka stała się przyjemna i ciekawa :) GORĄCO POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.