Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Suwałki
Język angielski40 - 50 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Profesjonalna nauka języka angielskiego od podstaw jak i w celu nadrobienia zaległości. Pomogę w czytaniu, pisaniu, wymawianiu, gramatyce.Jestem magistrem, posiadam wieloletnie doświadczenie, ukończyłam szkołę w Wielkiej Brytanii, gdzie spędziłam wiele lat i posługiwałam się tym językiem na co dzień.Możliwość udzielania lekcji uczniom w grupie 2 osobowej.Jeśli chcesz nauczyć się tego języka w profesjonalny sposób w miłej atmosferze - Zapraszam Serdecznie :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.