Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Bytom
Piekary Śląskie
Chorzów
Świętochłowice
Siemianowice Śląskie
Katowice
Ruda Śląska
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Jestem Magistrem Matematyki na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Modelowanie Matematyczne. Gwarantuję skuteczne korepetycje z matematyki wraz z osiągnięciem oczekiwanego efektu. Twoje dziecko chodzi do podstawówki lub szkoły średniej? Ma problemy z matematyką? To idealna okazja dla Ciebie! Ambitna korepetytorka z wielkim zamiłowaniem do nauczania matematyki. Świetne doświadczenie w pracy z dziećmi, indywidualnie dopasowuję poziom nauki do każdego, ponadto lekcje przebiegają w przyjemnej atmosferze. Doświadczenie: Pracuję w Szkole Podstawowej oraz w szkole średniej, przygotowując uczniów do egzaminu ośmioklasisty oraz egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Ponad 3 lata udzielam korepetycji. Jest wielu zadowolonych rodziców z wyników swoich dzieci po TYCH korepetycjach. Zadzwoń pod numer telefonu: 725692312 :) 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.