Paulina Pogwizd

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Nowy Sącz
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka45 - 70 / 45 min

Paulina Pogwizd

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na wakacyjny kurs gitarowy w trybie podstawowym jak i średnio zaawansowanym. Jestem nauczycielką gitary w GOKu w Łabowej, oraz absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Sączu, czynną zawodowo gitarzystką w zespołach. Zajęcia gitarowe odbywają się w formie godziny 45min=45zł, u ucznia lub u mnie po wcześniejszym uzgodnieniu.Zajęcia zakładają rozwój umiejętności ucznia w zakresie:-gry akordowej (podstawy jak i inne kombinacje harmoniczne),-czytania biegle, samodzielnie nut oraz tabulatur, gra solówek, utworów gitarowych (możliwość też gry klasyki np. piazzoli),-zapoznanie się z wszelakimi skalami (pentatonicznymi, bluesowymi), zapoznanie się z technicznymi postawami (gitara akustyczna, ELEKTRYCZNA itd), tworzenie prostych solówek,UWAGA! Serdecznie zachęcam do udziału w kursach gitarowych (forma warsztatów) gdzie oprócz zajęć gitary (2X w tyg) oferowane są DARMOWE ZAJĘCIA z kameralistyki + zajęcia teorii połączone z harmonią. (2+2) Więcej szczegółów udzielę z chęcią drogą telefoniczną 731737003 , lub drogą mailową.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Licencjat
Zarządzanie Oświatą i Organizacjami Pozarządowymi
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Obecnie chodzę na zajęcia u Pauliny ok 2 lat (nieregularnie) i czuje bardzo duży postęp- od praktycznie zerowych umiejętności do dobrej techniki i umiejętności samodzielnej nauki nawet mocno skomplikowanych solówek. Nauczycielka jest bardzo pogodna, miła i przyjemnie się z nią pracuje. Chętnie odpowiada na zadawane pytania, posiada dużą wiedze i umiejętności które potrafi przekazać oraz dostosowuje się do potrzeb ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Na gitarę do Pauliny uczęszczam od roku, bardzo szybko nauczyłam się prostych piosenek, a w miarę upływu czasu coraz trudniejszych. Materiał jest różnorodny. Nauczycielka otwarta na propozycje, dostosowuje się do ucznia i jego wymagań. Jest cierpliwa i tłumaczy, dopóki ktoś nie zrozumie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.