Paulina Pogwizd

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Nowy Sącz
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka45 - 60 / 45 min

Paulina Pogwizd

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na lekcje gitary w trybie podstawowym jak i średnio zaawansowanym. Jestem nauczycielką gitary w GOKu w Łabowej, oraz absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nowym Sączu, czynną zawodowo gitarzystką w zespołach. Zajęcia gitarowe odbywają się w formie godziny 45min=45zł, u ucznia lub u mnie po wcześniejszym uzgodnieniu.Zajęcia zakładają rozwój umiejętności ucznia w zakresie:-gry akordowej (podstawy jak i inne kombinacje harmoniczne),-czytania biegle, samodzielnie nut oraz tabulatur, gra solówek, utworów gitarowych (możliwość też gry klasyki np. piazzoli),-zapoznanie się z wszelakimi skalami (pentatonicznymi, bluesowymi), zapoznanie się z technicznymi postawami (gitara akustyczna, ELEKTRYCZNA itd), tworzenie prostych solówek,UWAGA! Serdecznie zachęcam do udziału w dodatkowych zajęciach teoretycznych.
Więcej szczegółów udzielę z chęcią drogą telefoniczną 731737003 , lub drogą mailową.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2017
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia w Nowym Sączu
instrumentalistyka: gitara
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Licencjat
Zarządzanie Oświatą i Organizacjami Pozarządowymi
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Nauczyciel stażysta
Pedagogika wczesnoszkolna i szkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2018 - aktualnie
Gminny Ośrodek Kultury w Łabowej
09.2019 - aktualnie
Firma "Muzyka dla Smyka" w Krakowie
W chwili obecnej uczę w dwóch miejscach, szkołach w Krakowie: w Bronowicach, Nowej Hucie, w oparciu o umowę z firmą powyższą.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Z nią fajnie i łatwo się uczy, ona dobrze tłumaczy i zachęca do ćwiczeń, dopasowuje je do smaku muzycznego ucznia. Postęp widać już po kilku zajęciach.

Paulina Pogwizd

Dziękuje Marto za opinię ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Profesjonalne podejście do ucznia. Duże postępy w krótkim czasie. Świetny kontakt oraz miła atmosfera którą stwarza Pani Paulina sprawia że córka bardzo chętnie bierze udział w lekcjach:)
Współpraca z Panią to czysta przyjemność!!

Paulina Pogwizd

Bardzo miło mi to słyszeć Pani Marto ;) Pozdr.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Współpraca z Panią Paulina jest bardzo dobra i odbywa się w miłej atmosferze , wręcz można powiedzieć koleżeńskiej. Bardzo duże postępy po roku gry na gitarze. Fajne podejście do córki , której na spokojnie i bez żadnych problemów wszystko wytłumaczy. Bardzo dużą uwagę skupia na podstawach których wcześniej nie mieliśmy w innej szkole. Pani Paulina jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa, posiada bardzo bogatą wiedzę gry na gitarze.
Polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Obecnie chodzę na zajęcia u Pauliny ok 2 lat (nieregularnie) i czuje bardzo duży postęp- od praktycznie zerowych umiejętności do dobrej techniki i umiejętności samodzielnej nauki nawet mocno skomplikowanych solówek. Nauczycielka jest bardzo pogodna, miła i przyjemnie się z nią pracuje. Chętnie odpowiada na zadawane pytania, posiada dużą wiedze i umiejętności które potrafi przekazać oraz dostosowuje się do potrzeb ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2019

Na gitarę do Pauliny uczęszczam od roku, bardzo szybko nauczyłam się prostych piosenek, a w miarę upływu czasu coraz trudniejszych. Materiał jest różnorodny. Nauczycielka otwarta na propozycje, dostosowuje się do ucznia i jego wymagań. Jest cierpliwa i tłumaczy, dopóki ktoś nie zrozumie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.