Paulina Zaborowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdynia (Mały Kack +6)
Sopot
Żukowo (Borkowo +5)
Chwaszczyno
Kartuzy
Kościerzyna
Reda
Rumia

Paulina Zaborowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Paulina Zaborowska

O mnie

Jestem doświadczoną korepetytorką, od sześciu lat pracuję z uczniami na poziomie szkoły podstawowej jak i liceum. Jestem pasjonatką przedmiotów ścisłych, ale również uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą szkolną. Pomogę w odrabianiu lekcji dla dzieci ze szkół podstawowych, liceum. Wytłumaczę chemię, biologię i matematykę. Pomogę polubić dane przedmioty. Właśnie te dziedziny nauki są moimi ulubionymi, a praca z młodymi ludźmi jest dla mnie samą przyjemnością. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do klasówki, odpowiedzi, pracy klasowej bądź egzaminów. Chcesz uczyć się systematycznie na dane lekcje, ale potrzebujesz pomocy- trafiłeś/aś idealnie. Zadzwoń. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Bardzo polecam korepetycje z p. Pauliną. Posiada znakomite podejście do młodzieży. Ma dużą wiedzę, a co najważniejsze przekazuje ją swoim uczniom w bardzo jasny i prosty sposób. Pani Paulinka uczyła moje dzieci (gimnazjum i liceum) przez ostatni rok. Efekty nauki są bardzo szybko widoczne .

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Gorąco polecam Panią Paulinę, która po kilku lekcjach korepetycji z matematyki wyprowadziła moją córkę ze stanu zagrożenia na mocną 3 !!! Jej merytoryczne i fachowe podejście do przekazywania wiedzy sprawia, iż córka nabrała chęci do nauki . W nadchodzącym roku szkolnym na pewno będziemy korzystać z lekcji u Pani Pauliny.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2017

Po wielu niepowodzeniach z różnymi korepetytorami, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani Paulina ma znakomite podejście do ucznia, szybkie i widoczne rezultaty ocen mojego syna.Naprawdę godna polecenia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.