Paulina Olszowy

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Kraków (Grzegórzki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Chętnie przedstawię podstawy rysunku architektonicznego i przygotuję do egzaminu na architekturę lub kierunki artstyczne i designerskie. Prowadzę tematy od zasad perspektywy, przez geometrię do rysowania z natury i z wyobraźni. Przydatne porady i ćwiczenia sprawią, że będziesz czuł się pewny swoich umiejętności. Dbam o technikę, ale też motywację. Rysowania może nauczyć się KAŻDY. Im wcześniej zaczniesz - tym lepiej. Jestem architektem, ukończyłam Politechnikę Śląską i Politechnikę Krakowską. W związku z moim doświadczeniem zawodowym w Polsce i w Szwajcarii oferuję głębsze wprowadzenie w świat architektury. Na każdych zajęciach dostarczam materiały do wspólnych ćwiczeń jak i do pracy własnej. Jestem absolwentka Szkoły Rysunku Domin w Warszawie. Pozdrawiam! Tel. 737998321

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2021

Lekcje są prowadzone na wysokim poziome. Atmosfera na lekcjach idealna. Mysle ze każdy się będzie czuł komfortowo rysując. Po lekcjach rysunku z Paulina bardzo się dużo nauczyłam. Widać było u mnie duże postępy i w życiu nie pomyślałabym o tym ze będę tak kiedyś rysować, ale to zasługa tylko prowadzącej korepetycje. Duża motywacja , a to najważniejsze! Każdemu polecam!

Paulina Olszowy

Dziękuję bardzo za opinię. Postęp w rysowaniu wypracowałaś przede wszystkim dzięki swojej systematyczności, determinacji i predyspozycjom! Cieszę się, że mogłam Ci w tym pomóc :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2021

Lekcje są przeprowadzane w luźnej atmosferze, a jednocześnie nie brakuje profesjonalizmu. Można się naprawdę dużo nauczyć, gorąco polecam :)

Paulina Olszowy

Dzięki Dagmara :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.