Paulina Wichniewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa

Opis ogłoszenia

Polish language for foreigners
level A1 – C2

O mnie
Studiowałam Glottodydaktykę Polonistyczną - nauczanie języka polskiego jako obcego na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od czterech lat pracuję jako lektor języka polskiego, chorwackiego i serbskiego. Prowadzę kursy indywidualne i grupowe. Z sukcesem przygotowuję do egzaminów i certyfikatów.
/
About me
I was studying “Teaching Polish as a Foreign Language” at the Faculty of Polish Studies, University of Warsaw (Postgraduate Course Program). Since four years I’m a teacher of Polish, Croatian and Serbian language. I teach individuals and groups. I successfully prepare students for exams and certificates.

Nauczanie
W miłej atmosferze przybliżę, zarówno język polski (w duchu podejścia komunikacyjnego oraz metod nauczania w epoce cyfrowej), jak również kulturę i bon ton tego niezwykłego kraju.
Zapraszam serdecznie!
/
Teaching
In a nice atmosphere, I will introduce to You Polish language (a communication approach and teaching methods in the digital age), as well as the culture and bon-tone of this extraordinary country.
You’re welcome!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Zajęcia z Pauliną to prawdziwa przyjemność! Dostosowane do poziomu i potrzeb uczniów, zawsze przebiegają w przyjaznej atmosferze. Przygotowane treści potrafi przekazać w ciekawy i przystępny sposób. Na zajęciach nie ogranicza się jedynie do kwestii leksykalno-gramatycznych, ale przybliża również kulturę, historię, geografię regionu. Wykorzystując do nauki piosenki, gry, czy filmy i seriale, nie pozwala się nudzić. To, co ją wyróżnia, to szacunek do ucznia i wyrozumiałość. Na lekcjach z Pauliną skorzystają nawet najbardziej oporni na naukę. Serdecznie polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Dobar dan! Paulina jest niezwykłą osobą pełną pasji, serdeczności i cierpliwości. Zajęcia z Pauliną są zawsze świetnie przygotowane, interesujące, pełne uśmiechu i aż smutno, że tak szybko się kończą. Paulina podchodzi do zajęć bardzo elastycznie - mimo przygotowanego planu potrafi go porzucić dla wyjaśnienia innych zagadnień, które aktualnie sprawiają słuchaczowi problem. Co więcej, zajęcia są bardzo ciekawe - Paulina wykorzytuje nie tylko standardowe materiały, ale także sięga po gry, piosenki, filmy i wiele innych, tak by nauka byla dynamiczna, niestadardowa, a zarazem efektywna! Jednym słowem wspaniała lektorka, lepszej nie spotkałam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

Paulina pomogła mi odnaleźć w sobie nową pasję - język chorwacki. Zajęcia dopasowuje do ucznia indywidualnie, zawsze Wszystko dokładnie tłumaczy (aż do skutku), a zajęcia są prowadzone w tak cudownej atmosferze, że nie wiadomo kiedy mija 60 min. Bardzo polecam, bo nikt jak Paulina nie ma tak obszernej wiedzy dotyczącej nie tylko języka, ale równiez kultury Chorwacji. Polecam bardzo serdecznie

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Jeśli szukacie nauczyciela przy którym nauka języka będzie przede wszystkim przyjemnością to zdecydowanie polecam Paulinę. Jest osobą, która prowadzi zajęcia w różnorodny sposób, dzięki czemu przyswajanie nowych treści jest nie tylko łatwiejsze, ale też ciekawsze. Jej cierpliwość i nastawienie na ludzi sprawiają, że nauka języka przebiega swobodnie i jest dopasowana do potrzeb ucznia.
Zachęcam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Zajęcia z Pauliną to przede wszystkim przyjazna atmosfera. Jest cierpliwa i chętnie pomaga podczas nauki, nawet gdy człowiek nie czuje się ,,na siłach''. Paulina to nie tylko świetny nauczyciel, ale przede wszystkim sympatyczna osoba. Jej optymizm w połączeniu z doskonałą wiedzą sprawiają, że lektoraty z nią to wspaniałe doświadczenie i przyjemna nauka.
Srdcan Pozdrav,
Karolina

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Bok! Szczerze polecamy zajęcia z Pauliną! Jest serdeczną osobą, wymagającą i jednocześnie bardzo wyrozumiałą nauczycielką , co daje szansę nawet najbardziej opornym językowo kursantom:) Dużym plusem jest indywidualne podejście do ucznia. Lektorat jest zawsze rzetelnie przygotowany, nierzadko wzbogacony o różne ciekawostki i cenne informacje z zakresu kulturoznawstwa. W każdej chwili można zwrócić się o przygotowanie interesującego nas tematu czy poprosić o powtórkę materiału, jeśli czegoś zdarzyło się nam zapomnieć lub np. nie do końca zrozumieliśmy lekcję;) Kolejny rok uczęszczamy na zajęcia z języka chorwackiego, jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy właśnie na Paulinę. O taką naukę języka właśnie nam chodziło: bez pośpiechu, przystępnie, ciekawie, bez stresu, po prostu PO LUDZKU:):):) Uživajte!:) Ewa i Adam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.