Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Tarnowo Podgórne
Suchy Las
Rokietnica
Kiekrz
Dąbrówka
Lusowo
Lusówko
Faktura VAT

Paulina -

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Paulina -

O mnie

Jestem filologiem (mgr na UAM w Poznaniu) i lektorem z pasją.

Studiowałam również w Meksyku na jednej z najlepszych uczelni w Ameryce Łacińskiej - Universidad Nacional Autónoma de México.

Na ścianie wisi również dyplom z Universidad de Málaga w Hiszpanii dokumentujący biegłą znajomość języka hiszpańskiego.Od 9 lat uczę języka hiszpańskiego dzieci, dorosłych, a także prowadzę kursy językowe w firmach.Dla każdego indywidualnie dobieram odpowiedni kurs, tak aby cel nauki i oczekiwania zostały w 100% spełnione. Stawiam na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Posiadam bardzo ciekawe materiały dydaktyczne, gry językowe oraz pomysły :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Na każdej lekcji przynajmniej 20 minut rozmawiamy po hiszpańsku, potem 40 minut robimy gramatykę. Zawsze jest praca domowa.Polecam z ręką na sercu :-) Widzę po sobie, bo coraz łatwiej mi się dogadać w pracy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.