Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Białystok (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski20 - 25 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii polskiej oraz nauczycielem/konsultantem w Prywatnej Szkole Podstawowej. Chętnie pomogę przygotować Ci się do wielu sprawdzianów i egzaminów. Oferuję również pomoc na zasadzie "zajęć wyrównawczych". Mam za sobą praktyki na każdym poziomie kształcenia: podstawowym, gimnazjalnym i licealnym, które zostały ocenione bardzo dobrze. Posiadam także 4 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji dzieciom i młodzieży w przeróżnym wieku.

Zapraszam Ciebie maturzysto – pomogę opracować zagadnienia maturalne na maturę ustną, nauczę pisać wypracowanie maturalne i wykształtuję w Tobie świadomość czytania ze zrozumieniem. Na przestrzeni 4 lat nauczania, zdawalność matur wynosi 100%. Posiadam własne testy maturalne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.