Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Konstancin-Jeziorna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentką II, ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku filologia włoska, na Uniwersytecie Warszawskim.Pół roku spędziłam w toskańskiej Sienie, studiując na uniwersytecie Università per Stranieri di Siena oraz mam doświadczenie w pracy w szkole językowej, jako lektor języka angielskiego i włoskiego, zaś korepetycji udzielam od 5 lat. Języki obce są moją pasją, a nauka ich sprawia mi przyjemność.
Przygotuję do matury oraz egzaminu ósmoklasisty.
Oferuję korepetycje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.Proszę o kontakt na mój numer telefonu lub e-mail :)

Obecnie prowadzę zajęcia wyłącznie w formie online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Uniwersytet Warszawski
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Polecam Panią Pauline z całego serca. Świetna atmosfera, lekcje dawały naprawde dużo a dzięki miłemu i cierpliwemu nastawieniu Pani Pauliny lekcje stały się dla mnie czystą przyjemnością.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Naprawdę bardzo polecam lekcje z panią Pauliną,córka jest bardzo zadowolona z tych zajęć i traktuje je jako przyjemność.Paulina jest naprawdę cierpliwa i ma świetny stosunek do dzieci.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Mój z natury nieśmiały, dwunastoletni syn uwielbia lekcje z panią Pauliną. Cieszę się, że trafiłam na to ogłoszenie. Efekty nauki widoczne w bardzo dobrych ocenach z j. angielskiego. Zdecydowanie polecam

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Szukanie nauczyciela języka włoskiego to nie lada wysiłek. Paulina przyciągnęła mnie do siebie przede wszystkim doświadczeniem i niebanalnym opisem na tym portalu - nie zawiodłam się! Jest zawsze dobrze przygotowana, punktualna i rzeczowa. Cechuje się cierpliwością, a jej lekcje prowadzone są z humorem i niebanalnymi ciekawostkami na temat Włoch i języka włoskiego. Po niecałym miesiącu nauki od zera potrafię tworzyć już samodzielne zdania :) serdecznie polecam Paulinę - pełen profesjonalizm :)

avatar
jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Serdecznie pozdrawiam panią Pauline, od rozpoczęcia korepetycji mój poziom znajomości gramatyki, jak i zasób słow znacznie się polepszył. Podczas korepetycji panuje bardzo miła i przyjemna atmosfera. Stanowczo moge stwierdzić, że Panią Pauline cechuje baaardzo duża cierpliwość,

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Serdecznie polecam zajęcia z panią Pauliną. Mój syn korzysta z usług pani Pauliny i jest mega zadowolony. Pani Paulinie zależy na uczniu i na tym by opanował materiał. Cechuje ją również duża cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do ucznia, a przy tym wszystkim jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2017

Bardzo polecam lekcje z panią Paulina, są różnorodne i można z nich dużo wynieść, ani razu nie nudziłam się na zajęciach. Zawsze jest miła atmosfera.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Polecam zajęcia z panią Pauliną. Miałem żądek jedynek z karkówe ale dzięki pani Paulinie poprawiłem wszsytko a z spr dostałem pozytywną ocenę . Bardzo miła atmosfera (na luzie) .Łatwo się można dogadać i porozumieć .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.