Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 90 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/527 opinii

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej, polegającą na powtórzeniu i usystematyzowaniu wiedzy. Praca skupiająca się na zadaniach na pewno nauczy Cię schematu myślenia niezbędnego na maturze oraz umiejętnego wykorzystania wytycznych maturalnych w swoich odpowiedziach, dzięki czemu żadne zadanie nie będzie sprawiało Ci trudności.
Zapewniam materiały i pomoce niezbędne do nauki. Zadania oraz matury, które zostaną rozwiązane przez Ciebie w domu są sprawdzane poza naszymi spotkaniami a następnie oddawane z oceną i komentarzem oraz omówieniem problematycznych zadań. Wszystkie zagadnienia przedstawiam i tłumaczę w sposób przejrzysty, ponieważ opieram się na indywidualnym podejściu do każdego wypracowanym przez wieloletnie doświadczenie. Gwarantuję przyjazną atmosferę i poświęcenie Ci tyle czasu, ile będzie potrzeba!

Serdecznie zapraszam do zadawania pytań drogą @, telefoniczną - jeśli nie będę miała możliwości odebrać proszę o pozostawienie wiadomości a na pewno oddzwonię. 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Pauliny. Podczas korepetycji otrzymacie bardzo dużą ilość materiałów do przerobienia, które następnie są rzetelnie i bardzo prostym językiem omawiane. Pani Paulina posiada bardzo dużą wiedzę i zna odpowiedź na wszystkie pytania!
Gorąco polecam <3

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Lekcje u Pani Pauliny to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć podczas przygotowania to poprawy matury z biologii.Na zajęciach przerabia się dużo zadań maturalnych. Pani Paulina tłumaczy wszystko dokładnie i zrozumiale. Po zajęciach u Pani Pauliny czuje się dużo spokojniejsza podchodząc ponowienie do matury , mając potrzebna wiedzę , przerobione setki zadań i zrobionych kilkadziesiąt arkuszy.
Gorąco polecam każdemu ❤️

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2022

Witam, uczę się do matury z biologii z panią Pauliną od 3 lat. Po takim czasie edukacji mogę stwierdzić, że pani Paulina uczy z pasją czego efektem są bardzo dobre wyniki w nauce. Pani Paulina oferuje bardzo dużo zadań dzięki czemu czuje się przygotowana do matury oraz zawsze z chęcią wyjaśni niezrozumiane zagadnienia. Bardzo polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Uważam ze wybór korepetycji u pani Pauliny to była najlepsza decyzja w moim życiu. Zapisałam się na zajęcia we wrześniu , bedąc w klasie maturalnej i udało nam sie przez rok powtórzyć cały materiał!!! Przerobiłam ogrom zadania, które były sprawdzane i omawiane przez panią. Również mobilizacja do oddawania cotygodniowych matur, ich omówienie i wytłumaczenie jest strzałem w 10!! Serdecznie polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Na zajęcia z biologii do pani Pauliny zapisałam się na rok przed maturą i był to zdecydowanie dobry wybór. Pani Paulina nauczyła mnie pisać pod klucz maturalny, tłumaczyła sprawiające problem zagadnienia, a pisane przeze mnie matury ocenione już omawiała na zajęciach i tłumaczyła błędy. Zajęcia z biologii pozwoliły mi podszlifować wiedzę i dały mi super przygotowanie do matury z biologii. Polecam :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Ogromnie polecam zajęcia u Pani Pauliny, jest niezwykle miłą i ciepłą osobą, a przy tym wymagającą z bardzo dużym zasobem wiedzy, który potrafi przekazać z sposób zrozumiały. Na zajęciach przerabia się mnóstwo zadań oraz otrzymuje materiały dodatkowe. Trudne zadania są tłumaczone w logiczny sposób, pokazując tok myślenia, a nie przez stosowanie nauki "na pamięć". Na każdą lekcję czekałam z niecierpliwością z jakim zadaniem przyjdzie mi się zmierzyć i jakiej wiedzy nabędę. Polecam z całego serca!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Pani Paulina zawsze angażuje się w zajęcia i jak najlepiej stara się przekazać uczniom wiedzę, jest bardzo miła, ale jednocześnie wymagająca, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Paulina.

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Po poznaniu Pani Pauliny nauka biologii stała się dla mnie wręcz przyjemnością. Pani posiada dużą wiedzę, którą potrafi z łatwością przekazać swoim uczniom, często wspomagając się różnymi schematami, porównaniami, zadaniami, by lepiej zobrazować dany problem. Tłumaczy błędy popełnione podczas rozwiązywanych zadań w sposób bardzo jasny i zrozumiały. Ogromną zaletą jest również bardzo miła atmosfera na zajęciach! Bez wahania mogę polecić Panią Paulinę każdemu, kto chciałby osiągnąć wysoki wynik na maturze z biologii :)

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Z całego serca polecam zajęcia u Pani Pauliny. Posiada ona ogromną wiedzę, którą jest w stanie przekazać w ciekawy i zrozumiały sposób. Tłumaczy wszystkie błędy i niejasności w zadaniach. Zawsze na zajęciach panuje miła atmosfera! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Serdecznie polecam, Pani Paulina ma ogromną wiedzę nie tylko jeśli chodzi o samą biologię, ale też związaną z zadaniami maturalnymi i ich rozwiązywaniem. Tłumaczy konkretnie i zrozumiale. Dostarcza wiele materiałów i omawia wszystkie błędy. Bardzo dobra lokalizacja w centrum oraz bezproblemowy kontakt.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u Pani Pauliny. Bardzo rzeczowa, konkretna korepetytorka, która pomoże przygotować się gruntownie do matury. Zapewnia odpowiednie materiały, a w razie pojawiających się nieścisłości tłumaczy w jasny sposób dane zagadnienie. Świetna osoba, która zna się na swoim fachu :) Plus za miłą atmosferę na zajęciach!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Polecam zajęcia u pani Pauliny. Lekcje prowadzone profesjonalnie, o niebo lepiej niż niejedna nauczycielka w szkole. Zajęcia są w świetny sposób zorganizowane, co pomogło mi uporządkować wiedzę i przygotować się do matury.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Bardzo polecam lekcje z Panią Pauliną! Wymaga przerobienia mnóstwa zadań co gwarantuje dobre przygotowanie do matury i sprawdzianów. Każde trudniejsze zadanie analizuje dokładnie i upewnia się przez zadawanie dodatkowych pytań, że jest dobrze zrozumiane, dzięki czemu mam opanowany nie tylko podstawowy materiał, lecz dowiedziałam się rzeczy wykraczających poza podstawę programową. Posiada wiele dodatkowych materiałów pomagających zrozumieć dany materiał. Przed maturą organizuje także spotkania powtórkowe dla wszystkich swoich uczniów, podczas których jeszcze raz zwraca uwagę na najważniejsze rzeczy, przygotowuje materiały do samodzielnych powtórek w domu oraz prezentację. Podczas lekcji oprócz przerabiania zadań dzieli się ciekawostkami, dzięki czemu zajęcia z nią nie są nudne i schematyczne, panuje na nich miła atmosfera. Możesz przestać szukać, lepszego korepetytora nie znajdziesz!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Serdecznie polecam lekcje u pani Pauliny. Jeszcze nigdy nie spotkałam osoby tak zaangażowanej w lekcje. Nigdy nie zażyło mi się, żeby zadane pytanie na spotkaniu pozostało bez odpowiedzi. Pani Paulina zapewnia dużo zadań, które systematyzują wiedzę, dodaje komentarze i inne warianty odpowiedzi do konkretnego zadania. Na zajęciach miła atmosfera :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2019

Bardzo polecam korepetycje z Panią Paulina . Jest to nauczyciel który w pełni angażuje się w przekazywanie wiedzy zawsze zadanie jest dokładnie wytłumaczone w logiczny sposób . To co bardzo cenie to to że zawsze mogłam oddawać bardzo dużo prac a każde zadanie w którym poelnilam błąd było omówione . Pani Paulina od Listopada do matury pomogła mi powtórzyć i ułożyć wiedzę a także zwrócić uwage na wytyczne maturalne odnośnie formułowania zadań .Lekcje prowadzone są w bardzo sympatycznej atmosferze i na pewno miło będę wspominać każda godzinę ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Bardzo polecam korepetycje z Pania Paulina. Pomogla przyswoic mi duzo wiedzy dzieki licznym zadaniom. I pokazala jak wykorzystac ta wiedze w zadaniach maturalnych. Dzieki Paulinie dostane sie na wymarzone studia. Jeszcze raz polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Serdecznie polecam tego korepetytora,przede wszystkim dlatego,ze pani Paulina (w przeciwienstwie do innych korepetytorow,gdzie wiekszosc skupia sie na nauce I kilku zadaniach )daje mnostwo zadan,ktore gwarantuje przygotuja was do napisania matury na wysokim poziomie oraz oczywiscie na pisaniu prawidlowego klucza odpowiedzi:) Zajecia prowadzone sa w przyjemnej atmosferze,daja motywacje do nauki.Jestem osoba poprawiajaca mature i nie bylam lepiej przygotwana z biologii niz w tym roku.Szczerze polecam :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2018

Bardzo polecam owego korepetytora.
Mimo iż nie jest ona nauczycielką, to potrafi tak wszystko wytłumaczyć, że odkryłem biologie na nowo. Zacząłem ją w końcu rozumieć a nie uczyć się na pamięć.
Zajęcia prowadzone są w „swojskim” klimacie dzięki czemu można poczuć się jak w domu. Pani Paulina jest bardzo miła, uprzejma i posiada naprawdę ogrom wiedzy. Można zauważyć pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pewność w tym co mówi. A co najważniejsze potrafi w miły i dosadny sposób zmotywować do nauki. Przerabialiśmy mnóstwo zadań, matur. Najbardziej zaskoczyło mnie to że każde poprawione zadanie miało notatkę co w danym miejscu powinno się znaleźć i dlaczego. Wiem że inni korepetytorzy tylko ustnie takie rzeczy omawiają wiec tu OGROMNY PLUS dla Pani Pauliny.
Dziękuję Pani Paulino za poświęcony mi czas. Teraz jestem spokojny że jestem dobrze przygotowany do matury i mam nadzieje że dzięki Pani dostane się na wymarzone studia.
P.S. Pamiętajcie kursanci, im wcześniej zaczniecie chodzić na korepetycje tym lepiej. Ja zacząłem od 2 klasy i dzięki temu na spokojnie miałem czas na dokładne przygotowanie się.:)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2016

Korepetytor naprawdę godny polecenia. Na zajęciach przerabiana jest bardzo duża ilość zadań, zwracana jest uwaga na formułowanie wypowiedzi wg klucza maturalnego. W 2016 r. poprawiałam maturę. Efekt: poprawa z 55% na 80%.
Naprawdę polecam.

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

W roku 2015 matura z biologii uniemożliwiła mi dostanie się na medycynę. Postanowiłem ją poprawić. Pani Paulinę poleciła mi koleżanka. Nigdy nie sądziłem, że chodzenie na korepetycje może takie przyjemne. Pani Paulina tłumaczyła wszystko zwięźle i nie pozostawiała zagadnień nie wytłumaczonych. Dzięki pani Paulinie polubiłem biologię do tego stopnia, że ciekawie było dyskutować na tematy biologiczne. Pani Paulina lubiła wprowadzać w pułapki biologiczne, lecz rzadkością było bym się na nie nabrał. Ileż radości dawało pani Paulinie wprowadzenie mnie w błąd. Niestety pozostawiam tę opinie jako gorycz po napisanej maturze na 87% (nowa podstawa programowa). Mimo dostania się z I listy na WUM pozostał ten niesmak, że nie napisałem lepiej tej biologii. Polecam tę korepetytorkę, każdemu kto tak naprawdę nigdy nie poznał czym jest biologia i zamiłowanie do niej.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam korepetycje u pani Pauliny :)
Atmosfera jest bardzo przyjemna, na zajęciach przerabia się sporą ilość zdań, oraz dostaje bardzo przystępne notatki :)
Dodatkowo pani Paulina ma ogromną, aktualną wiedzę i bez problemu odpowie na wszystkie pytania, nawet te spoza programu :) A w razie potrzeby poczyta i odpowie na kolejnych.
Cena zajęć zdecydowanie pokrywa się z jakością.
Z czystym sumieniem polecam :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Polecam zajęcia z panią Pauliną, przede wszystkim dlatego, że posiada ona ogrom wiedzy, który potrafi przekazać w przystępny sposób, zrozumiały dla każdego. Na zajęciach panuje super atmosfera, przychodzenie na nie i nauka biologii stają się przyjemnością. Pani Paulina ma masę różnych materiałów do nauki, dzięki którym można utrwalać swoją wiedzę zarówno na zajęciach, jak i po nich, co daje super efekty. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, serdecznie polecam! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2015

Korepetycje u pani Pauliny polecam z całego serca! Ogromna ilość zadań zrobiona na lekcjach i zadana do domu powoduje dużą pewność podczas egzaminu maturalnego. W razie problemów, zadania są kompleksowo i profesjonalnie tłumaczone. Dodatkowo wielkim plusem jest świetny dostęp do dużej ilości różnych materiałów edukacyjnych przez cały czas, nie tylko w czasie zajęć.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2015

Polecam ogromnie korepetycje u pani Pauliny! Ma swietne podejscie do ucznia i dzieki niej biologia na prawde wydaje sie prosta. Wklada bardzo duzo zaangazowania w swoja prace i kazdego ucznia traktuje indywidualnie. Ma tez ogromna ilosc materialow i sluzy pomoca nawet poza zajeciami. Na zajeciach panuje bardzo mila i profesjonalna atmosfera. Najlepszy korepetytor jakiego mialam! Jeszcze raz polecam wszystkim, ktorzy chca dobrze przygotowac sie do matury.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Szczerze polecam zajęcia z panią Pauliną. Korepetycje są samą przyjemnością podczas której można się wiele nauczyć :). Pani Paulina jest sympatyczna i profesjonalna, ma ogromną wiedzę, którą przekazuje w sposób prosty i zrozumiały, jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę, posiada indywidualne podejście do każdego ucznia, w moim przypadku najlepszą metodą okazało się używanie porównań, które zapadły mi w pamięć w sposób szczególny i pozwoliły przyswoić niezrozumiałe dla mnie zagadnienia. Niezwykłym atutem jest to, że pani Paulina posiada niezliczoną ilość materiałów, które pozwalają przy odrobinie własnych chęci na właściwe przygotowanie się do matury, uzyskanie z niej dobrego wyniku i dostanie się na wymarzone studia. Niezwykle miło wspominam naszą współprace i jestem wdzięczna za cały jej wkład pracy w moje przygotowania do matury :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2015

Paulina jest jedną z najbardziej doświadczonych osób. Ma multum wiedzy :) Potrafi odpowiedzieć na każde pytanie z dziedziny biologii :) Chodząc do niej na korepetycje poznałem co znaczy prawdziwa nauka biologii. Pokazała mi że wszystko jest logiczne i nie ma mowy o tym bym nie zrobił jakiegoś zadania bo człowiek jeśli pomyśli jest w stanie zrobić wszystko. Zajęcia były prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze. Paulina to świetna i otwarta osoba :) Polecam ją gorąco :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2014

Paulina jest jedną z najlepszych i najbardziej profesjonalnych osób,które do tej pory udzielały mi korepetycji. Współpraca z nią to sama przyjemność! Nie ma mowy o jakimkolwiek stresie. Ma bardzo dobre podejście do ucznia, dzięki czemu na zajęciach panuje miła atmosfera. Dodatkowo posiada bardzo dużą ilość materiałów,wiedzę jak i doświadczenie, przez co potrafi wytłumaczyć lepiej niż nie jeden nauczyciel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.