Paulina Pełka

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Online
Poznań (cały Poznań)
Poddębice
Uniejów
Łódź
Aleksandrów Łódzki
Wartkowice
Zgierz
Zadzim
Faktura VAT

Paulina Pełka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie
Dla użytkownika Paulina Pełka

O mnie

Jesteśmy szkołą profesjonalną, która stawia sobie za cel najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm, a co za tym idzie, zadowolenie klienta, które jest dla nas największą satysfakcją z wykonywanej pracy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego jako obcego, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w przyswojeniu sobie go nawet najbardziej opornym na wiedzę uczniom. Z wykształcenia jesteśmy filologami języka niemieckiego, nauczycielami z powołania, którym przekazywanie wiedzy drugiemu człowiekowi sprawia czystą przyjemność, a sukcesy naszych uczniów cieszą nas podwójnie.

Specjalizujemy się głównie w kursach i szkoleniach w zakresie języka niemieckiego dla firm, ale naszą ofertę kierujemy również do osób prywatnych:

-dorosłych, chcących podszkolić swój warsztat językowy, który często jest niezbędny, aby otrzymać lepszą pracę, awans zawodowy lub wyjechać do pracy do Niemiec, Austrii lub Szwajcarii,

- młodzieży szkolnej, która stawia na swój rozwój i myśli o swojej przyszłości już w trakcie nauki w szkole. Często zdarza się, że język niemiecki jest traktowany w szkołach po ,,macoszemu", dlatego też mało zwraca się na niego uwagi. Nic bardziej mylnego!!! W dzisiejszych czasach jest to przecież język naszego najbliższego sąsiada biznesowego, sam język angielski już nie wystarcza, aby otrzymać pracę na dobrym stanowisku.

Egzamin gimnazjalny, czy matura z niemieckiego wcale nie muszą wydawać się trudnymi do przejścia. Co roku dopasowujemy program nauczania do najnowszych wytycznych egzaminacyjnych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dzięki temu mamy pewność, że 100% przygotowywanych przez nas uczniów zdaje egzamin maturalny i gimnazjalny.

Zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych lektorów/nauczycieli - ucz się niemieckiego z nami skutecznie i z uśmiechem na twarzy.



Pamiętaj, że z nami niemiecki nie jest straszny nikomu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Serdecznie polecam zajęcia z panią Pauliną, która jest bardzo dobrym nauczycielem. Posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w łatwy w odbiorze sposób. Lekcje mijają w przyjaznej atmosferze, a pani Paulina jest do każdych zajęć perfekcyjnie przygotowana. Dzięki niej napisałam maturę z dobrym wynikiem mimo tego, że językiem wiodącym w mojej szkole był język angielski.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Mogę z całego serca polecić Panią Paulinę jako korepetytorkę! Wcześniej mimo wielu lat niemieckiego w szkole nie mogłam się go nauczyć, a teraz wystarczył rok, bym szprechała po niemiecku :D
Pani Paulina przygotowała mnie do wyjazdu na Erasmusa na studia, jak również do certyfikatu Goethe B2, i mimo że już wróciłam do Polski, to zajęcia z nią są tak dobre, że kontynuuję naukę z Panią Pauliną.
Jest to nauczycielka o dużej wiedzy, którą umie przekazać. I naprawdę nie mogę się przyczepić do niczego w jej lekcjach, zawsze tłumaczy gdy nie jestem czegoś pewna, stawia też duży nacisk na gramatykę i rozmowy po niemiecku, co odróżnia ją od innych nauczycieli - na plus :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Zaczynają się studia więc w końcu czas na opinię :)
Dzięki lekcjom z Pauliną ten straszliwy język zyskał ludzkiej twarzy, a ja dalej będę się w tym kierunku, językowym kształcił
Przyjemna atmosfera lekcji, mertyoryka i profeska, czyli to co najważniejsze, bardzo serdecznie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Jednym słowem POLECAM ! zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze , wszystko przygotowane od pierwszej do ostatniej minuty, jeśli nie mogłem być osobiście na zajęciach to lekcję odbywały się poprzez Skype gdzie z początku byłem trochę uprzedzony ale nie było żadnej różnicy ! p.Paulina jest nauczycielem z powołania potrafi przekazać swoją wiedzę i zachęcić oraz zmotywować w chwilach słabości :), na lekcjach jest duży nacisk na mówienie co mi bardzo się podobało dzięki p.Paulinie od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem certyfikatu Goethe-Zertifikat B2 co jeszcze 1,5 roku temu uważałem za cel nie do osiągnięcia ! jeszcze raz gorąco Polecam i pozdrawiam p.Pauline :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Szukając odpowiedniego korepetytora przeglądamy mnóstwo opinii i już po pierwszym zdaniu oceniamy, czy jest sens czytać dalej czy przejść do następnej oferty.
UWAGA! Pocieszę Cię – NIE SZUKAJ DALEJ, trafiłeś w 10-tkę! Teraz możesz w spokoju doczytać dlaczego. Paulina to bardzo dobry nauczyciel, doskonale „wyłapuje” jakie popełniasz błędy i na co zwrócić uwagę, aby twój niemiecki był na wysokim poziomie. W moim przypadku, był to krok w tył, aby później zrobić 3 kroki do przodu. Musiałem włożyć dużo wysiłku w to, aby mówić poprawnie gramatycznie i pisać wypracowania. Gdyby nie Paulina, myślę, że nie byłoby to możliwe w tak krótkim czasie. Po roku intensywnej pracy z Pauliną, w 04.2018 zdałem certyfikat B2 z Goethe-Institut, aby dwa miesiące później zdać z sukcesem egzamin zawodowy o uzyskanie prawa wykonywania zawodu na terenie Niemiec. Zawdzięczam jej te osiągnięcia i dziękuje z całego serca za włożony trud, aby wyprostować mój niemiecki. Lekcje są prowadzone w świetnej atmosferze, rzeczowo i konkretnie. Materiały są ciekawe, idealnie dobrane i pochodzą z wielu źródeł. Paulina jest nielicznym z korepetytorów na portalu, który posiada najwyższy certyfikat językowy C2-DaF i poprzez akcent oraz niesamowite zdolności językowe rozmawia lepiej niż nie jeden obywatel Niemiec :)
Mam nadzieje, że ułatwiłem Ci wybór korepetytora, bo przed tak niełatwym zadaniem stałem osobiście roku temu. Gorące pozdrowienia dla Pauliny!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Szczerze polecam lekcje z Panią Pauliną. Pani Paulina jest świetnym nauczycielem i osoba o wysokiej kulturze osobistej, rewelacyjnie zna niemiecki i jest zawsze znakomicie przygotowana do lekcji. Motywuje do nauki i pomimo stosunkowo niewielkiego nakladu pracy z mojej strony, bardzo dużo się nauczylam od Pauliny zarówno gramatycznie jak i leksykalnie - cierpliwie poprawia błędy az do skutku:) Materiały i tematy do dyskusji są ciekawe, a Paulina zawsze jest w pelni zaangażowana w lekcje, co daje poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Serdecznie polecam wszystkim:)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2016

Zacznę od konkretów: po kilku miesiącach bezowocnych poszukiwań nauczyciela języka niemieckiego, który będzie mi odpowiadał, trafiłem na Paulinę i po próbnej lekcji (skype) od razu wiedziałem "że to jest to". 2 i pół miesiąca później siedziałem już na egzaminie TELC B2. Zdałem na ocenę bardzo dobrą. I... ogromna w tym zasługa Pauliny. To nauczyciel, który ma swoje zdanie, swoje metody, ale jest również w stanie dostosować się do swojego ucznia. Tam gdzie trzeba - trzyma krótko, pilnuje, żeby podstawy nie myliły się, nie sprawiały żadnych problemów; a tam gdzie może - usuwa się trochę w cień, daje pole do popisu i jest bardziej jak "dobry przewodnik" niż "srogi nauczyciel". Bardzo podobało mi się podejście Pauliny do nauczania, jak i do samego języka niemieckiego - Paulina sporo czasu spędziła w Niemczech i to...słychać i daje się odczuć! :) Jej język naprawdę żyje i nie jest to suche powtarzanie takich samych zwrotów, formułek aż do znudzenia. Zajęcia z Nią są bardzo interaktywne, w zależności od potrzeb/ życzeń (poza gramatyką i tradycyjnymi tekstami) bazowaliśmy na artykułach z niemieckich gazet, reportaży telewizyjnych, seriali, itd. Materiały zawsze otrzymywałem odpowiednio przed lekcją na maila. Z powodu swojego "ultraszybkiego" trybu przygotowań do egzaminu, były tygodnie, w których mieliśmy lekcje więcej niż kilka razy - i nie było czasu na znużenie. Co dla mnie ważne - w samym gorącym okresie, bezpośrednio przed egzaminem - Paulina naprawdę poświęcała mi sporo czasu, nawet poza lekcjami - poprawiając moje teksty, rozwiewając wątpliwości, które napisałem jej w mailu o 3ej w nocy. Nie mogłem na nic narzekać, a samej Paulinie mogę po prostu serdecznie podziękować i życzyć powodzenia w dalszej pracy, rozwijaniu się!
A dla wszystkich osób, które mają wątpliwości czy lekcje przez skype mają sens i czy to jest odpowiednie dla was - tak, jak najbardziej mają sens. A często wypadają lepiej niż te konwencjonalne.

avatar
Romek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Gdybym miał opisać Paulinę szczegółowo jako nauczyciela, brakło by mi pewnie miejsca, więc napiszę w skrocie: najlepszy jezykowiec jakiego znam. Nauczyciel z poświęceniem dla ucznia, który nie dość, że sam włada biegle niemieckim niczym Muttersprachler to jeszcze potrafi uczniowi tak wbić do głowy ten język i tak pozytywnie zarazic chęcią nauki, że po pol roku spotkań dostałem pracę w Niemczech i zdałem certyfikat B2, którego osiągnięcie wcześniej zdawało mi się być niemożliwe. Paulina świetnie przygotowała mnie do egzaminu, zarówno pisemnego jak i ustnego. Głównie ustnego, no na lekcjach non stop cisnęla mnie z mówieniem i to dało super efekt! Zostałem nawet pochwalony przez samą panią egzaminator. DZIĘKUJĘ CI PAULA RAZ JESZCZE I KAŻDEMU POLECAM! Niesamowita nauczycielka z dużą dawka pozytywnej energii i poczucia humoru.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Z Panią Pauliną uczyłam się niemieckiego 2 lata, od podstaw. Mimo, iż w szkole miałam tylko język angielski, chciałam nauczyć się niemieckiego, żeby mieć więcej możliwości na przyszłym rynku pracy. Po niespełna pół roku dostałam już pracę z językiem niemieckim, a to wszystko dzięki TEJ WSPANIAŁEJ NAUCZYCIELCE!!!!, która wkładała we mnie zarówno wiedzę, jak i całe swoje serce. Paulina kładzie nacisk przede wszystkim na mówienie, więc na to co najważniejsze-KOMUNIKACJĘ w danym języku. Dzięki temu na rozmowie kwalifikacyjnej byłam w stanie już rozmawiać w tym języku. Naturalnie nie zapomina o gramatyce, która jest jej konikiem. To nauczyciel, którego mogę polecić naprawdę każdemu, nawet najmniej zmotywowanemu uczniowi, bo
potrafi zdziałać (moim skromnym zdaniem) cuda dydaktyczne:)
Poza tym lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze, która sama w sobie motywuje do działania.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2015

Korepetycje z Pauliną mają same zalety, jest to świetny sposób na nauczenie się niemieckiego. Lekcje są urozmaicone, opierają się głównie na rozmowie, a dodatkowe materiały i zadania umożliwiają poszerzanie wiedzy także w domu. Jednak zajęcia są na tyle motywujące, a postęp widoczny, że ma się ciągłą chęć do nauki i czerpie się z niej przyjemność. :) Wszystko jest zrozumiałe, dostosowane do poziomu wiedzy i prostsze niż mogłoby się wydawać, a przygotowanie do sprawdzianu, czy egzaminu perfekcyjne. Korepetycje mogę z pewnością polecić każdemu! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Paulina jest bardzo pracowitą i sumienną korepetytorką, która z zamiłowaniem naucza języka niemieckiego. Reprezentuje ona niezwykle wysoki poziom języka, śmiało pokuszę się o stwierdzenie, iż mówi jak "Native, german speaker"! Miałam przyjemność pracować z Pauliną w roku szkolnym 2014/2015, na każde spotkanie przygotowywała materiały dydaktyczne (zarówno z części gramatycznej, jak i ze słownictwa oraz wypowiedzi ustnej). Zwykle przed każdymi korepetycjami otrzymywałam od Pauliny pracę domową na pocztę email (najczęściej były to dokumenty video), którą szczegółowo omawiałyśmy podczas zajęć. Podczas lekcji Paulina przykłada ogromną wagę do poprawności językowej i gramatycznej - to tylko może pozytywnie wpłynąć na umiejętności językowe ucznia! Z czystym sumieniem mogę polecić Paulinę, która z pewnością pomoże każdemu uczniowi okiełznać język niemiecki :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Wystarczy parę słów, żeby opisać Paulinę jako nauczyciela: dokładność, pasja, wzbudzanie zainteresowania, uśmiech na twarzy, dobre podejście do ucznia (potrafi naprawdę wzbudzic zamiłowanie do ,,języka wroga"-tak wczesniej mowilam o niemieckim-teraz chętnie się go uczę). Przede wszystkim są to lekcje inne od tych podręcznikowych, szkolnych. Paulina uczy MÓWIĆ, co jest rzadko spotykane u nauczycieli języków (wiekszosc z nich sama nie potrafi dobrze mowic po niemiecku), a Paulina mówi jak neativ! serio. Polecam każdemu, kto chce złamać barierę z niemieckim.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2014

Przez około 8 lat walczyłam z niemieckim, ponieważ nigdy nikt mi go nie potrafił wytłumaczyć, a co najważniejsze-,,zmusić" do mówienia. Paulinie się to udało, dzięki jej pomocy, jej urozmaiconym i nastawionym na mówienie zajęciom, zaczęłam robić postępy i powiem szczerze, że już naprawdę mi to nieźle idzie!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Zajęcia z Panią Pauliną można po krótce opisać w następujący sposób:
perfekcyjne przygotowanie każdych zajęć, urozmaicenie jeśli chodzi o przekazywane treśći, konwersacje na każdy z możliwych ciekawych tematów, super audycje, dzięki którym Pani Paulina " zmusiła " mnie w końcu do przełamania bariery z mówieniem po niemiecku. Poza tym super tłumaczy gramatykę, w bardzo prosty sposób. Naprawdę warto tą Panią polecić !

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Paulina to korepetytorka z zamiłowania! Prowadzi naprawdę ciekawe zajęcia, które sa zawsze urozmaicone. Potrafi dziewczyna tak zainteresować tematem, ze nie wiadomo kiedy mija godzina! Caly czas koncentruje sie na najwazniejszym, czyli na MÓWIENIU a nie sucharskich regulkach jak inni, co nie zmienia faktu, ze mega zwraca uwage na gramatykę. W końcu mi ja ktos wytłumaczył! Polecam każdemu, kto szybko chce opanowac język.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Już wiele razy chodziłam na korepetycje z j. niemieckiego do różnych nauczycieli, wszędzie była tylko gramatyka, ćwiczenia itp. Dopiero u Pauliny zaczęłam mówić po niemiecku. Zajęcia nastawione są główniena konwersacje, oprócz tego Paulina jest osobą, która żwawo prowadzi zajęcia, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie!:) Doprowadziła mnie do poziomu B2 po 3 miesiącach nauki, dostałam pracę, a moja kuzynka dzięki niej zdała certyfikat językowy. Super korepetytor, aż można powiedzieć z powołaniem:)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2014

Polecam każdemu, kto naprawdę chce nauczyć się jezyka niemieckiego. Zajęcia u Pani Pauliny są zróżnicowane i co ważne w dużym stopniu nastawione na konwersacje po niemiecku. Lekcje prowadzone są profesionalnie i dodatkowo w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2014

Dzięki zajęciom z Pauliną znacznie wzbogaciłam swoje słownictwo z języka niemieckiego i nareszcie usystematyzowałam i ugruntowałam gramatykę. Przede wszystkim jednak w czasie zajęć dużo mówi się po niemiecku, przez co już po kilku miesiącach nauki można swobodnie porozumieć się w tym języku.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Pani Paulina to prawdziwy nauczyciel z zamiłowania, bardzo profesjonalna, kompetentna, a przy tym niesamowicie sympatyczna. Zdecydowanie polecam każdemu, a ze swojej strony składam Pani Paulinie serdeczne podziękowania i pozdrawiam ;)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Mogę powiedzieć tylko jedno-BARDZO POLECAM!!!!
Pomimo,że nie byłam kompletnym laikiem zdecydowałam się na korki z powodu wyjazdu na ERAZMUSA.
Mimo wielu lat nauki, w konfrontacji podczas rozmowy mówienie po niemiecku sprawiało mi dużo trudności. Wystarczyły dwa miesiace żebym zaczeła swobodnie wypowiadać się w tym języku. DZIĘKUJĘ!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2013

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z nauczania Pani Pauliny kiedy zaczynałam naukę j. niemieckiego nie umiałąm nic a teraz po 4 miesiącach mogę śmiało powiedzieć że mój niemiecki jest komunikatywny i śmiało go wpisuje w swoje CV! :) dodatkowo Pani Paulina przygotowywała moją córkę do matury gdzie nadrobiła masę materiału i teraz cieszy się z dostania na wymarzoną uczelnię w moim imieniu i córki gorąco polecam!

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2013

Polecam serdecznie Panią Paulinę! dzięki niej dostałem pracę na lepszym stanowisku. Zawsze przygotowana do zajęć i tego samego wymaga od swoich uczniów, komeptentna , zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze mimo wszystko człowiek ma chęci do nauki cena rozsądna do posiadanej wiedzy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.