Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
100 zł / 60 min
Aktywność: ponad 3 miesiące temu

Opis ogłoszenia

Materiał na sprawdzian okazał się trudniejszy niż przypuszczałeś, a czas nagli? Chcesz nadrobić zaległości lub pogłębić swoją wiedzę? Zapraszam;) Jestem doktorem nauk chemicznych. Przez 4 lata nauczałam studentów na toruńskim UMK .

W bezstresowy sposób pomogę w zrozumieniu tego interesującego przedmiotu i pokażę, że chemia wcale nie musi być trudna oraz nudna. Gwarantuję indywidualne podejście do ucznia. Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą, dzięki czemu moje lekcje przebiegają w atmosferze akceptacji, wsparcia i zrozumienia, co sprzyja przyswajaniu wiedzy.

szkoła podstawowa - 100 zł

liceum poziom podstawowy - 120 zł

liceum poziom rozszerzony - 150 180 zł

Na poziomie rozszerzonym możliwość prowadzenia zajęć w małych grupach (max.3 osoby w grupie). Cena dla grup:

2 osoby - 240 zł/1h

3 osoby - 300 zł/1h

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
10.2011 - 05.2016
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Chemia ogólna
10.2012 - 09.2017
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
Chemia kosmetyczna
10.2017 - 01.2022
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Doktor
Nauki chemiczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2018 - 09.2022
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Chemii
Prowadziłam zajęcia laboratoryjne oraz teoretyczne dla studentów. W ocenie studentów były one wartościowe pod względem dydaktycznym, przeprowadzane w sposób dla nich zrozumiały, w atmosferze sprzyjającej zdobywaniu wiedzy.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2025

Pani Paulina to wyjątkowy nauczyciel z ogromnym zaangażowaniem i pasją do swojej pracy. Potrafi w sposób jasny i zrozumiały wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Zawsze okazuje cierpliwość wobec uczniów, tworząc przyjazną atmosferę na lekcjach. Oprócz tego, służy pomocą i potrafi wspomóc ucznia w chwilach zwątpienia. Lekcje są dobrze zorganizowane i pełne pozytywnej energii a uczeń dostaje dużo materiału pomocniczego. Pani Paulina pomagała mi przygotować się do matury z chemii i moje postępy były niesamowite. Serdecznie polecam każdemu zapisanie się na zajęcia z Panią Pauliną :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.