Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Mam na imię Paulina. Witaj na moim profilu, z chęcią pomogę Ci w przygotowaniu do egzaminu :)

Jak wyglądają zajęcia u mnie?

Moje zajęcia są zawsze ciekawe i przebiegają w przyjaznej atmosferze. Przygotowuję je z najwyższą dbałością o szczegóły, bo jestem perfekcjonistką, kreatywną duszą oraz lubię to, co robię!

Co będziemy robić?

1) Przeprowadzać symulacje części ustnej egzaminu
2) Uczyć się, jak pisać różne formy egzaminacyjne
3) Omawiać zadane do domu prace pisemne
4) Wyjaśniać zagadnienia gramatyczne, z którymi masz problem i utrwalać je (uwielbiam gry i zabawy, a także odgrywanie ról)
5) Patrzeć na gramatykę jako całość zamiast uczyć się jednego czasu na raz
6) Utrwalać w kreatywny sposób nowe słownictwo
7) Uczyć się wymowy (akcentu brytyjskiego, choć z grubsza ogarniam też amerykański)
8) Pracować na arkuszach egzaminacyjnych z poprzednich lat i materiałach autentycznych (prasa, video, podcasty), ograniczając do minimum materiały z podręczników

Czego nie będziemy robić?

1) Gotowych lekcji z podręczników - mnie to nudzi, a Ciebie?
2) Ton kserówek z zadaniami - zadania będziesz robić w domu, a problematyczne kwestie będziemy wyjaśniać i wspólnie ćwiczyć
3) Zadań na słuchanie/czytanie - to także będziesz robić w domu, żeby nie tracić czasu na lekcji - chyba, że napotkasz jakiś problem, wtedy z chęcią pomogę Ci go rozwiązać

Staram się, żebyśmy wykorzystali lekcję do tego, do czego naprawdę potrzebujesz nauczyciela: do nauki pisania, mówienia, wymowy, utrwalania gramy i słownictwa w sposób interaktywny.

Daję z siebie 100% i tego samego oczekuję od Ciebie. Obiecaj, że podejdziesz do tematu poważnie i będziesz robić zadania domowe. Zakładam, że skoro podchodzisz do egzaminu, jesteś ambitną osobą, która wie, czego chce :)

Kilka słów o mnie

Jestem magistrem anglistyki (UAM & UW). Między licencjatem a magisterką spędziłam rok w Londynie, mieszkając u brytyjsko-amerykańskiej rodziny jako au pair. Angielskiego uczę od 2015 r. Prowadziłam kursy egzaminacyjne w szkołach językowych (Empik School, British School), mam też doświadczenie w pracy z indywidualnymi uczniami. Posiadam certyfikat CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages), wydawany przez University of Cambridge.

Tutaj możesz zobaczyć mnie na video:
youtu.be/5Iy--bZzJz4

Tryb zajęć
Online (Zoom)

Stawka za godzinę zegarową
90 zł

Serdecznie zapraszam do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.