Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii
Dla użytkownika Paulina

O mnie

Witam!

Jestem mgr chemii z 12 doświadczeniem.Przygotowuję głównie do matury rozszerzonej z chemii. Od uczniów wymagam systematycznej pracy i punktualności. Oferuję wiele materiałów dydaktycznych, również z podręczników akademickich.

Wielu moich uczniów to już lekarze, farmaceuci, fizjoterapeuci czy dietetycy.

Prowadzę również zajęcia w grupach 2-3osobowych (50zł od osoby/45 min.).

Miejsce chemicznych spotkań Fordon – blisko UTP.

Zajęcia prowadzę również w wakacje do 20 lipca.

Zapraszam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2007
UTP
Magister inżynier
wydział chemii
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Dzięki pomocy Pani Pauliny dostałem się na weterynarię .Pani Paulina jest profesjonalnym korepetytorem. Duże ilości zadań z różnych zbiorów dały mi spokój na maturze. Na lekcjach panuje spoko atmosfera , Dziękuję za 82%, polecam wszystkim

Paulina

Michale cieszę się razem z Tobą z takiego wyniku. Solidnie pracowałeś przez 9 miesięcy i dało to efekt. Życzę powodzenia na weterynarii.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Drugi raz poprawiałam maturę z chemii.Dzięki ciężkiej pracy i bardzo dobremu nakierowaniu Pani Pauliny udało mi się poprawić z 67 na 91%.Pani Paulina dysponuję ogromną ilością materiałów , również akademickich. W 10 miesięcy powtórzyłam cały materiał i od stycznia robiłam same matury. Jest to korepetytor wymagający, ale dzięki temu wynik z matury przerósł moje oczekiwania.Dostałam się na kierunek lekarski w Bydgoszczy bez problemu, pomimo ,iż miałam tylko 73% z biologii.Polecam Panią Paulinę, korepetytora o bardzo dużej wiedzy i przyjaznej atmosferze podczas zajęć.

Paulina

Olu miałaś dobre podstawy z chemii i z mojej strony wystarczyło dobre nakierowanie.Cieszę się z bardzo wysokiego wyniku.Powodzenia na studiach , sił i wytrwałości przyszłej Pani doktor.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Dziękuję bardzo za osiągnięte 89% z matury z chemii. ROK zajęć z Panią Pauliną dał mi miejsce na kierunku lekarskim WUM w Łodzi, pomimo dużo gorzej napisanej biologii. Zajęcia prowadzone są na najwyższym poziomie. Ogromne ilości zadań, wielkie doświadczenie są bardzo pomocne w uzyskaniu wysokiego wyniku z matury. Polecam wszystkim Panią Paulinę oprócz doświadczenia Pani Paulina zapewnia bardzo miłą atmosferę i pyszną herbatę.

Paulina

Aniu cieszę się razem z Tobą z takiego wyniku. Systematyczna praca dała bardzo dobry efekt.Życzę powodzenia na medycynie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Pani Paulina jest cudowną, miłą nauczycielką, bardzo dobrze przygotowującą do matury. Nawet niecały rok pozwolił mi drastycznie podnieść umiejętności z chemii i nadrobić braki. Zgłosiłam się do pani po osiągnięciu 30% z próbnej matury z chemii jesienią a dzięki bardzo pomocnym arkuszom, wytłumaczeniu i przede wszystkim wyprzedzeniu materiału w szkole udało mi się w maju zaliczyć na 80%. Bardzo polecam zajęcia u pani, bo nawet na ostatnią chwilę jest w stanie bardzo pomóc!

Paulina

Aniu dziękuję za tak ciepłe słowa.W krótkim czasie zrobiłaś ogromny progres.Zrozumiałaś ten chemiczny łańcuszek, że jedno wynika z drugiego i zaowocowało to bardzo dobrym wynikiem.Lubię bardzo pracować z takimi uczniami.Dałaś z siebie 100% w półrocznej współpracy. Życzę powodzenia na studiach!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Rok zajęć z Panią Pauliną pozwolił mi nadrobić wszelkie zaległości z chemii na poziomie rozszerzonym. Poprawiłam maturę z 62 na 88%.Ogromne ilości zadań oraz stosy próbnych matur sprawiły ze bez problemu dostalam sie na medycynę. Dla mnie szczególnie pomocne okazały się autorskie arkusze pani Pauliny,które były zacznie trudniejsze od matur .Polecam osobom chcącym poprawić wynik matury.

Paulina

Cieszę się , że rok systematycznej pracy dał ci Julio świetny wynik. Byłaś bardzo pilną uczennica chcąca jeszcze więcej wiedzy chemicznej....,byłaś osobą mającą cel:MEDYCYNA i choć nieraz dawałam Tobie dużo arkuszy maturalnych zawsze je robiłaś. Rozumienie chemii to podstawa, jedno wynika z drugiego dlatego najczęściej zadawałam pytanie dlaczego ? Powodzenia przyszłej pani Doktor :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Pani Paulina prowadzi swoje lekcje bardzo profesjonalnie. Nie mówi rozwiązań, a nakierowuje, tak by uczeń sam zrozumiał zagadnienie. Uczeń jest wyposażany w w bardzo dużą ilość materiałów, na których może ćwiczyć w domu - co jest kluczem do sukcesu. Rozwiązane arkusze są zawsze sprawdzane. W czasie lekcji omawiałam z panią Pauliną trudne kwestie i rozwiązywałam trudne arkusze. Zaowocowało to zadowalającym mnie wynikiem matury z chemii na poziomie 80%. Polecam serdecznie współpracę.

Paulina

Izo bardzo się cieszę z takiego wyniku.Tym bardziej, że nasza współpraca była trzymiesięczna.Przyszłaś z solidnymi podstawami chemii ,wystarczyło tylko nakierować i zwrócić uwagę na szczegóły.Powodzenia na studiach.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Syn uczęszczał do pani Pauliny od stycznia.Z oceny dopuszczającej na koniec roku ma czwórkę.Pani Paulina każde zadanie tłumaczy na kilka sposobów,aż się zrozumie.Od września dalej będzie chodził ,gdyż za rok matura i wymarzona farmacja. polecam mama Adama

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Obliczyłam na 90% wiec bardzo dobrze mnie Pani Paulina przygotowała

Paulina

Agato bardzo się cieszę i wynik ostateczny 82 % jest bardzo dobry.Cieszę się, iż w zupełności to wystarczy na farmację , która była Twoim wielkim marzeniem.Powodzenia na tym niełatwym kierunku.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Pani Paulina jest bardzo cudowna osoba,podchodziłam do matury i szczerze nie bałam się uważnie przeliczyłam z Panią dużo zadań i powiem wam ze nic mi nie sprawiło problemu czekam do lipca na wyniki ale wiem ze zdałam bo liczyłam znacznie trudniejsze zadania niż były teraz w tym roku.

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

10 miesięcy ciężkiej pracy dało wynik matury z chemii o 26%
lepszy niż w ubiegłym roku. PANI Paulina bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Przerobiłem stosy próbnych matur oraz arkusze autorskie pani Pauliny. Nauczyciel jest osobą bardzo wymagającą i nieraz miałem wątpliwości czy dam radę z takim tempem. Sprawdziany z teorii dały mi bardzo dużą mobilizacja. Kierunek lekarski w Gdańsku był moim marzeniem. Udało mi się. 88%w zupełności wystarczyło. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!

Paulina

Serdecznie gratuluję!!! Ciężka praca dała efekt.Tym bardziej się cieszę, że udało się dostać na wymarzony UM Gdańsk.Pozdrawiam serdecznie, życząc sił i wytrwałości na medycynie.

avatar
Mama Magdy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Pani Paulina bardzo dobrze przygotowała córkę do poprawy matury. Byłam na bieżąco informowana o postępach córki. EFEKT ZDUMIEWSJACY córka poprawiła maturę o 28% I od października będzie studentką stomatologii. Polecam zwłaszcza osobą pragnącym poprawić maturę.

Paulina

Bardzo sumienna i pracowita dziewczyna.Cieszę się ,że ciężki trud pracy Magdy zaowocował takim wynikiem.Powodzenia na stomatologii.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Paulino 90% dziękuję, czasem było ciężko ale warto. POLECAM

Paulina

Janku Bardzo się cieszę.Dzięki Twojej ciężkiej pracy udało się osiągnąć wysoki wynik.Powodzenia na medycynie!!!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Matura w tym roku to formalność.Bardzo wymagający nauczyciel,ponad 100 arkuszy przerobiliśmy.Wstepnie ponad 90%.polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Pani Paulina zawsze dokładnie śledziła moje braki, pracowała nad zaległościami, tłumaczyła cierpliwie trudny dla mnie materiał. Przez to bardzo szybko nadrobiłam i mogłam szykować się rozszerzoną maturę. Miałam wiele zadań do zrobienia w domu. Zawsze była przygotowana do zajęć, przez to i ja bardziej się starałam. Jeśli będę miała problemy na studiach to wrócę do niej.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Pani Paulina bardzo dobrze przygotowała mnie do matury z chemii. Bardzo wysoki wynik 90% pozwolił mi się dostać na trzy wybrane przez ze mnie Uniwersytety Medyczne. Upragniona medycyna od trzech lat była miom marzeniem. Korepetytor wymagający ale efekty świetne!!! Bardzo polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Pani Paulina świetnie przygotowała mnie do rozszerzonej matury z chemii, o czym świadczy wynik - 92%, który pozwolił dostać się na wymarzony kierunek lekarski :) Zajęcia z Panią Pauliną pomogły mi dostrzec moje słabe strony i dzięki przygotowywanym materiałom, zadaniom i arkuszom maturalnym pozwoliły nadrobić wszystkie zaległości i poszerzyć wiedzę. Pani Paulina jest wymagającą, ale i niezwykle sympatyczną osobą, co dodatkowo mobilizowało mnie do systematycznej nauki i pozwoliło osiągnąć sukces :)
Jeszcze raz dziękuję, a innym polecam lekcje u Pani Pauliny!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Pani Paulina bardo dobrze przygotowała mnie do rozszerzonej matury z chemii. Dzięki dużej ilości zadań i materiałów dodatkowych mogłam dokładnie powtórzyć cały materiał. Zajęcia zawsze były ciekawe, mobilizujące i z chęcią przychodziłam na kolejne. Dzięki Pani Paulinie udało mi się dostać na wymarzone studia !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2013

Dzięki pomocy pani Pauliny udało mi się uzyskać wysoki wynik z matury oraz dostać się na wymarzoną medycynę. Na zajęciach panuje miła atmosfera sprzyjająca nauce, a nauczyciel w pełni potrafi wyjaśnić każdą wątpliwość. Oprócz tego pani Paulina dysponuje ogromną ilością dodatkowych zadań, testów i przykładowych matur, których rozwiązanie gwarantuje solidne przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Podczas wspólnej pracy można zauważyć, iż nauczyciel pasjonuje się swoim przedmiotem, a praca z uczniem to dla niego wielka przyjemność. Po zajęciach zawsze czułam się dodatkowo zmobilizowana do pracy i z wielką chęcią wracałam na kolejne.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2013

Pani Paulina rzetelnie przygotowała mnie do matury z chemii na poziomie rozszerzonym. W rok pomogła mi przyswoić niemal cały materiał ze szkoły średniej. Rozwiązałam z nią wiele zadań i arkuszy maturalnych i w prosty sposób tłumaczyła mi zagadnienia, których nie rozumiałam. Szczerze polecam lekcje u Pani Pauliny, tak jak poprzednicy zapewniam baaardzo miłą i bezstresową atmosferę :)

avatar
Anna Miłosierna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2013

Pani Paulina jest osobą bardzo kompetentną, a do tego niezwykle sympatyczną. Zawsze miała przygotowane dla mnie materiały, odpowiadała na wszystkie moje pytania, a każde zadanie, które sprawiało mi trudność po lekcji z Nią potrafiłam bez trudu rozwiązać:) i co najważniejsze to właśnie dzięki Pani Paulinie dostałam się na wymarzone studia:) DZIĘKUJĘ!

avatar
Eliza Fereniec
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2013

Pani Paulina jest cudowna - mogę śmiało powiedzieć, że całą moją wiedzę z chemii zawdzięczam właśnie Jej. Dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.