Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Kraków

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Paulina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2021
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2023

Pani Paulina prowadziła zajęcia z historii dla syna przez ponad rok. Lekcje były świetnie przygotowane, dynamiczne i ciekawe. Pani Paulina ma świetnie przygotowane materiały historyczne, które pomogły w przygotowaniach do olimpiady historycznej. Ponadto pani Paulina świetnie motywuje do pracy! Bardzo dziękujemy za Pani pomoc i zaangażowanie!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Pani Paulina doskonale przygotowała syna do udziału w olimpiadzie historycznej. Przygotowania obejmowały zakres rozszerzony liceum oraz wiedzę akademicką.
Polecam wszystkim, którzy mają ambicje, lubią wyzwania i chcą osiągać ponadprzeciętne wyniki.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2023

Pani dr Paulina jest bardzo sympatyczną osobą i ma spersonalizowane podejście do ucznia. Zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie, a tematy są przedstawione w przystępny i zrozumiały sposób dla każdej osoby. Poza wieloma materiałami, otrzymywałam także tematy do napisania wypracowań, które następnie były sprawdzane kryteriami egzaminatora maturalnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Pauliną i każdemu najserdeczniej polecam!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2023

Dzięki Pani Paulinie córka przeszła do etapu wojewódzkiego olimpiady historycznej dla licealistów. Widać że historia to jej pasja. Polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Z Panią Pauliną syn pracuje od początku tego roku szkolnego. Po tych kilku miesiącach widać zarówno poprawę w ocenach jak i w wynikach osiąganych w zadaniach maturalnych. Syn jest zadowolony z stosowanych metod nauczania a ja ze swojej strony mogę dodać, że Pani Paulina jest zdecydowanie osobą bardzo zaangażowąną w lekcje.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2021

Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Jest wspaniałym dydaktykiem. Ma ogromną wiedzę. Zawsze przesyła dużo materiałów i arkuszy maturalnych.
Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury, dzięki czemu dostałem się na wymarzone studia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.