Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Lublin (Poręba/Czuby)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego wraz z przygotowaniem pedagogicznym . Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy nauczyciela angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zapewniam materiały i dobrą atmosferę do nauki, uwzględniając przy tym osobowość dziecka i jego indywidualne potrzeby. Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą.

Staram się w jasny sposób wytłumaczyć trudne dla ucznia zagadnienia . Oferuję pomoc w praktycznym nabieraniu biegłości językowej, samodzielnym rozwikływaniu problemów oraz nadrabianiu zaległości.

Redaguję prace licencjackie/magisterskie i inne dokumenty w języku angielskim jak równiez wykonuję tłumaczenia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.