Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Lublin (Poręba/Czuby)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego wraz z przygotowaniem pedagogicznym . Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy nauczyciela angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zapewniam materiały i dobrą atmosferę do nauki, uwzględniając przy tym osobowość dziecka i jego indywidualne potrzeby. Jestem osobą cierpliwą i wyrozumiałą.

Staram się w jasny sposób wytłumaczyć trudne dla ucznia zagadnienia . Oferuję pomoc w praktycznym nabieraniu biegłości językowej, samodzielnym rozwikływaniu problemów oraz nadrabianiu zaległości.

Redaguję prace licencjackie/magisterskie i inne dokumenty w języku angielskim jak równiez wykonuję tłumaczenia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Byłem u Pani Pauliny w celu podszlifowania języka. Pani Paulina jest mega ciepłą osobą. Dokładnie tłumaczy, o co chodzi i jak zastosować daną konstrukcję gramatyczną. Materiały z których korzysta są przejrzyste i łatwe do ogarnięcia

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Pani Paulina to świetny nauczyciel, zawsze przygotowana i fachowo podchodzi do zadania. Zajęcia z nią nie są strata czasu, jak w przypadku niektórych nauczycieli.
Polecam! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

92% z matury, udało się Pani Paulino. Sądziłam że jestem niewyuczalna ale Pani praca dala super efekt. Polecam wszystkim maturzystom. Super korki, zawsze miałam problem z ogarnięciem czasów a tutaj 2 miesiące i wszystko jasne!

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Najlepsza nauczycielka jaką miałem z anglika. Mój poziom komunikacji po roku zajęć z panią Pauliną znacznie wzrósł. Juz nie mam problemu żeby dogadać się za granicą w każdej sytuacji. Czuje się pewny siebie. Bardzo polecam osobom które mają problem z angielskim zarówno w komunikacji jak i w piśmie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Sprawdziłam i mam 96% dzięki Pani Paulinie z matury rozszerzonej z angielskiego. Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc. Moje wymarzone studia są już w zasięgu ręki. Polecam wszystkim pragnącym dobrze się przygotować do egzaminu

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Pauliną. Zawsze pozytywnie nastawiona, zachęcająca do pracy z dużeym podejściem pedagogicznym. Dostosowuje zajęcia do potrzeb i możliwości ucznia!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Pani Pauliną przygotowywała mojego syna do egzaminu osmoklasisty, a dodam, że jest on raczej ścisłym umysłem, więc nie było łatwo. Na egzaminie oceniono go na 91%, co jest wspaniałym wynikiem. Szczerze polecam Panią Paulinę jako sympatyczną i niemal cudotwórczy idę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.