Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 - 50 / 60 min

Paula

Opis ogłoszenia

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI  
Zapraszam na prywatne lekcje matematyki maturzystów (matura podstawowa) oraz dzieci szkoły podstawowej i przedszkola. Jeżeli masz problem ze zrozumieniem wszystkich zagadnień, chcesz się jak najlepiej przygotować do matury, diagnozy lub sprawdzianu jestem w stanie Ci pomóc. Jestem magistrem budownictwa, matematykę podstawową zdałam na 100%, rozszerzoną 86%. Od trzech lat udzielam korepetycji osiągając bardzo dobre rezultaty. 
Potrafię nawiązać odpowiednią relację z dzieckiem. Gwarantuję przyjazną atmosferę i profesjonalne przygotowanie. Zapraszam! 

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 10.2019
Akademia Górniczo-Hutnicza
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.