Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Mysłowice
Siemianowice Śląskie
Bytom
Ruda Śląska
Tychy
Mikołów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na lekcje gry na pianinie lub keyboardzie. Jestem absolwentką (dyplom z wyróżnieniem) Akademii Muzycznej w Katowicach. oraz Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie. Swój warsztat pianistyczny szkoliłam przez 12 lat w klasie fortepianu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Katowicach. Brałam udział w wielu konkursach szczebla ogólnopolskiego i międzynarodowego oraz w warsztatach i lekcjach mistrzowskich ze światowej klasy pedagogami. Czynnie koncertuje, a uczenie dzieci oraz młodzieży jest moją pasją. :) W procesie kształcenia zwracam uwagę również na niezbędne elementy teorii muzyki oraz harmonii. Gwarantuje przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego ucznia :)

Zachęcam również do zapoznania się z ofertą nauki śpiewu klasycznego i rozrywkowego dla profesjonalistów i pasjonatów :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.