Paulina Bobrowicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję kurs autorski, tworzony od podstaw, zarówno z JĘZYKA BIZNESOWEGO (na poziomie A1-B1) jak i FRANCUSKIEGO OGÓLEGO  (do poziomu B2/C1), z nastawieniem na konwersację, słownictwo biurowe i branżowe, słownictwo i komunikację codzienną – w zależności od rodzaju kursu.

Używam wielu aplikacji dydaktycznych , które ułatwiają naukę i sprawiają, że lekcje przebiegają szybko, dynamicznie i ciekawie, opieram się także na materiałach renomowanych portali dydaktycznych jak www.teachitlanguages, czy edukacyjnych stacji tv, jak Enseigner/Apprendre avec TV5 Monde  i innych.

Zawsze przygotowuję zajęcia z wyprzedzeniem, w oparciu o oczekiwania moich uczniów.

SZYBKIE REZULTATY ? - TO OBIECUJĘ!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek
Piątek17:00 - 18:00
Sobota07:00 - 10:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1998 - 06.2003
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
.
Szkolenia przy Uniwersytecie Gdanskim
.
Teacher trainings Nice France
Doświadczenie
05.2006 - aktualnie
tlumacz przysięgły języka francuskiego
05.2006 - aktualnie
nauczyciel
Obecnie pracuję w brytyjskiej szkole podstawowej i liceum, gdzie nauczam języka francuskiego grupy wielonarodowościowe. Zajmuję się dodatkowo tłumaczeniami oraz współpracuję na bieżąco z przedsiębiorstwami mającymi kontakty z Francją.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.