Paula Stankiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 50 / 60 min

Paula Stankiewicz

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Paula :) Z wielką chęcią nauczę Ciebie lub Twoje dziecko gry na gitarze klasycznej bądź akustycznej od podstaw. Zadzwoń bądź napisz do mnie maila, spytaj o szczegóły i umów się na pierwszą lekcję :)

Kilka zdań o mnie: Mam 22 lata. Swoją przygodę z giatarą rozpoczęłam, gdy byłam już na tyle duża, żeby móc dosięgać strun, kiedy tata grał na swojej gitarze… :) Moje pierwsze występy miały miejsce w rodzinnym domu, później w szkole podstawowej. Wtedy zaczęłam też grać na gitarze akustycznej i śpiewać w scholi parafialnej. W pewnym momencie chciałam nauczyć się czegoś wiecej, więc rodzice zapisali mnie do szkoły muzycznej. Ukończyłam pierwszy stopień na gitarze klasycznej z dodatkowym pianinem. Brałam udział w kilku ogólnopolskich konkursach z gry na giatrze solo jak i w duecie czy trio. Przez następne lata prowadziłam scholę parafialną ucząc dzieci i młodzież gry na gitarze akustycznej i śpiewu. Sama cały czas dokształałam się jeżdżąc na różne warsztaty. Od 5 lat zajmuję się także oprawą muzyczną ślubów grając na gitarze akustycznej i śpiewając. Jakiś czas temu rozpoczęłam naukę na nowym instrumencie - perkusji, więc nie zapomniałam, co oznacza codzienne ćwiczenie na instrumencie, kiedy jeszcze nie wszystko brzmi tak jak bym chciała, ale po to jest nauczyciel, aby ucznia zainspirować i w prosty sposób zachęcić do nauki gry na instumencie :) Moim zdaniem muzyka jest najpiękniejszą, najbardziej obszerną i ludzką dziedziną. Uważam, że warto jest znać podstawy muzyki, zwłaszcza w przypadku dzieci, bo to poszerza ich horyzonty, uczy koncentracji, skupienia, kreatywności. A co w tym jest najlepsze? Daje radość i poczucie spełnienia, kiedy potrafimy w wyjątkowy sposób wyrażać swoje emocje :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.