Paulina Maryniak

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Łódź
Wos25 / 60 min

Paulina Maryniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Chętnie podejmę się udzielenia korepetycji z wiedzy o społeczeństwie. Przygotowanie do sprawdzianów, pomoc w pisaniu prac, przygotowanie do matury rozszerzonej lub podstawowej.

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Byłam na korepetycjach przygotowywując się do matury i bardzo mi one pomogły. Napisanie pracy przestało być problemem, dało mi to też motywację do nauki. Atmofsera również była bardzo miła i przyjazna, zdecydowanie polecam! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2013

W mojej opinii korepetycje bardzo mi pomogły. W szczególności pisanie dłuższych wypowiedzi pisemnych oraz powtórki materiału z poszczególnych działów. Ponadto miałem większa motywacje do nauki serdecznie polecam i pozdrawiam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2013

Świetna korepetytorka.W miesiąc przyuczyła mnie do matury w co sama nie wierzyłam,ale dało się dzięki niej.Naprawdę jestem jej bardzo wdzięczna.Naprawdę polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.