Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Warszawa (Ochota +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski110 - 160 / 60 min

Paula Borcz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/525 opinii

Opis ogłoszenia

BRAK MIEJSC! ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄ!
ANGIELSKI STACJONARNIE I ONLINE! 

Jestem metodykiem języka angielskiego oraz lektorką z pasją oraz doświadczeniem w nauczaniu dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania. Współpracowałam z wieloma firmami oraz instytucjami.

Specjalizuję się w nauczaniu języka angielskiego ogólnego, biznesowego oraz prawniczego. Prowadzę również konwersacje oraz kursy przygotowujące do egzaminów i certyfikatów językowych ( FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, TOLES, LCCI, matura, egzamin ósmoklasisty ).

Zapewniam ciekawe autorskie materiały dostosowane do potrzeb kursantów oraz zajęcia prowadzone energicznie i w przyjemnej atmosferze.

Wystawiam faktury.

Zapraszam!

P.S. Proszę nie pisać/nie dzwonić w sprawie odrobienia za Państwa prac domowych ani napisania różnego rodzaju wypracowań.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Paula Borcz
Grójecka 14A/40
02-301 Warszawa
NIP: 7010850637

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2021

Dzięki Pani Pauli w końcu uzupełniłam wszystkie braki w np. gramatyce, których nigdy nie nauczyłbym się w szkole. Jest świetną nauczycielką, doskonale tłumaczy do skutku, więc nauka to przyjemność. Nie tylko jest wspaniałym lektorem, ale też przemiłą, ciekawą i pomocną osobą, dlatego lekcje zawsze są interesujące. W ciągu prawie roku pracy z Panią Paulą mój angielski wszedł na wyższy poziom, pod każdym względem, mówienia, pisania czy czytania. Co więcej, dzięki lekcjom nabrałam wiary w swoje umiejętności, zdałam dobrze maturę i egzamin językowy IELTS. Dzięki tej wiedzy teraz mogę połączyć moją przyszłość z tym językiem i nadal będę mogła liczyć na wsparcie i pomoc od Pani Pauli.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Pani Paula jest świetną osobą do współpracy w nauce języka angielskiego. Jest niesamowitą lektorką, która zdołała mnie przygotować na egzaminy CAE oraz CPE w niezwykle krótkim czasie. Jej pomocność, pracowitość i cierpliwość to szczególnie cechy, które świetne odzwierciedlają jej osobę. Podczas zajęć potrafiła połączyć naukę z rozrywką, czyniąc język łatwiejszym do przyswojenia. Bardzo cenię sobie jej otwartość i dostosowanie do potrzeb indywidualnych ucznia. Cieszę się, że miałam okazję pracować z Panią Paulą, doszlifować mój język i stawić czoło nawet najbardziej wymagającym egzaminom języka angleskiecgo.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Świetny korepetytor, podchodzący do nauki języka z pasją i pełnym zaangażowaniem. Zajęcia są zawsze konkretne, nie przytłaczające. Kwestie problematyczne tłumaczone na bieżąco. Materiały, udostępniane do nauki są bardzo ciekawe i zawierające przydatne zwroty. Jestem zachwycona współpracą i efektami!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Przekazywanie zdolności językowych jest niełatwą sztuką. Do najważniejszych umiejętności lektora należy umiejętność prowadzenia i dotarcia do słuchacza w ten sposób, aby on sam chciał przekazać swoje myśli posługując się językiem angielskim. Tą drogą w sposób naturalny następuje proces przejścia na myślenie w języku angielskim, co jest kluczem do jego opanowania aż do poziomu profesjonalnego. Tę umiejętność Pani Paula ma opanowaną do perfekcji.
Mogę polecić z pełną odpowiedzialnością, zachowując czyste sumienie.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Zajęcia z Paulą to sama przyjemność. Dostosowuje się do potrzeb ucznia, posiada dużą wiedzę, jest wymagająca (i zapewnia wiele przydatnych materiałów), a przy tym bardzo sympatyczna, dzięki czemu lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Polecam

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Gorąco polecam! Super wiedza i profesjonalizm, świetny kontakt i atmosfera plus indywidualne podejście. Jeżeli szukasz osoby która cię dobrze przygotuje do egzaminu IELTS to dobrze trafiłeś.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Pani Paula to najlepszy lektor z jakim miałam zajęcia! Świetnie przygotowała mnie do egzaminu TOEIC, na każde zajęcia przygotowuje ciekawe ćwiczenia i materiały , w przejrzysty sposób tłumaczy skomplikowane dla mnie zagadnienia i świtnie systematyzuje wiedzę. Niewątpliwym plusem zajęć z Panią Paulą jest przyjazna atmosfera podczas zajęć, co znacznie ułatwia mi naukę. Polecam wszystkim!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Pani Paula przygotowała mnie do egzaminu TOEFL który zdałem na 115/120 pkt. Lekcje zawsze były przemyślane, materiały dostosowane do moich potrzeb a Pani Paula zawsze była uśmiechnięta i perfekcyjnie przygotowana do każdych zajęć. Serdecznie polecam!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2019

Pani Paula fantastycznie przygotowała mnie do egzaminu TOEFL w bardzo krótkim czasie! Bardzo intensywne zajęcia pełne ćwiczeń, nowego słownictwa i praktycznych porad. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu i indywidualnemu programowi nauki Pani Pauli zrobiłam ogromny skok i udało mi się osiągnąć wynik, którego na pewno nigdy nie osiągnęłabym przygotowując się sama!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Paulą. Jestem bardzo zadowolona ze po wielu przygodach z językiem angielskim które zwykle kończyły się porażką trafiłam w końcu na Panią Paulę. Jest to kompetentna, rzeczowa, wymagająca osoba, dzięki czemu udało mi się zdać IELTS na dokładnie taki poziom jaki chciałam (nawet trochę wyższy:) ). Dodatkowo zajęcia odbywają się w miłej atmosferze :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Bardzo polecam Panią Paulę. Zawsze świetnie przygotowana do lekcji, świetny dobór materiału. Z zajęć wynosiłam bardzo dużo wiedzy, którą potrafiłam użyć w praktyce. Czuje, że dzięki niej zrobiłam duże postępy. Jest ona najlepszą nauczycielką angielskiego jaką miałam (a miałam ich sporo)! Polecam z całego serca

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Moim celem był wyjazd na studia zagraniczne. Paula bezbłędnie potrafiła mnie przygotować oraz zmotywować do nauki. Wiedza została mi przekazana precyzyjnie i konkretnie. Dzięki Pauli IELTSa zdałem bez najmniejszych problemów i zagwarantowałem sobie miejsce zagranicą. Zajęcia prowadzone były ciekawie oraz w pozytywnej atmosferze. Polecam Paulę każdemu kto solidnie chce się przygotować do zdania certyfikatu :)

avatar
Kasia B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Po dwuletniej przerwie w korzystaniu z angielskiego nie wierzyłam, że można tak szybko powrócić do płynnego komunikowania się w tym języku. Cotygodniowe lekcje dopasowane do potrzeb ucznia wraz ze skrupulatnie odrabianymi pracami domowymi sprawiły, że po 6 msc nauki z Paulą bez problemu przeszłam proces rekrutacji do brytyjskiej firmy. Bardzo duża wiedza z języka prawniczego. Nie tylko świetny metodycznie i merytorycznie nauczyciel, ale także fantastyczna osoba. Naprawdę polecam :-)

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim miałam okazję pracować. Szeroka wiedza z każdego obszaru przygotowującego do FIRST-a, a przy tym bardzo różnorodne i liczne materiały. Paula zawsze dobrze przygotowana, świetnie zorganizowana i wymagająca, a przy tym pogodna i uśmiechnięta. Szczerze polecam!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2018

Serdecznie polecam! Paula przygotowała mnie do egzaminu IELTS. Podczas intensywnego, półrocznego kursu przerobiliśmy cały materiał potrzebny do zdania egzaminu. Paula kompleksowo przygotowała strategię pod każdą z czterech części egzaminu, dzięki czemu zdanie IELTS okazało się formalnością.
Wymagająca, sympatyczna i zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Bardzo polecam każdemu, kto chce się dobrze przygotować do egzaminu. Pomimo małej ilości czasu, jaka została mi do egzaminu na studiach przerobiłyśmy dużo materiału i nie miałam problemów ze zdaniem. Lekcje są przyjemne, w dobrej atmosferze, profesjonalne, materiały zawsze przygotowane! Polecam

avatar
KS
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

Bardzo sympatyczna, miła i zawsze uśmiechnięta osoba. Przyciąga spokojem i pomysłowością. Ogromna wiedza nt. angielskiego i świetne umiejętności w jej przekazywaniu... Lekcje nie oparte tylko na book'ach lecz wplątane z codziennością.. Uwielbiałem rozgrzewki typu "How was your weekend ? " : ) - nie ma ściemy - trzeba się naprodukować a przy tym wiele zyskać...

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Kiedy zobaczyłam ogłoszenie Pauli moja pierwsza myśl na widok pozytywnych opinii - pewnie ma dużą rodzinę :) - teraz sama się przekonałam, że to nie rodzina wystawia wszystkie komentarze a zadowoleni uczniowie, a teraz ja jestem jedną z nich. Zajęcia są bardzo ciekawe i przygotowywane do potrzeb ucznia. W ciągu 3 miesięcy nauczyłam się dużo więcej niż podczas 3 lat nauki na studiach, a mój strach przed językiem angielskim okazał się bezpodstawny i teraz wiem, że to zależy od nauczyciela i jego podejścia do studenta. Paula nie dość, że jest kompetentną osobą ale również bardzo miłym człowiekiem sprawiającym, że angielski nie jest taki straszny jak się wydaje w szkole czy na studiach.
Polecam serdecznie :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Paula to najlepszy lektor z którym współpracowałam. Dostosowuje poziom i tematykę zajęć do potrzeb studenta. Jest kompetentna, profesjonalna i zawsze świetnie przygotowana. Dzięki Pauli pokochałam angielski i robię ogromne postępy w komunikacji

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Paula jest świetną nauczycielką angielskiego. Rzetelnie przygotowuje się do każdych zajęć i dostarcza różne materiały w zależności od twoich potrzeb. Dodatkowo jest bardzo sympatyczna, otwarta i pełna energii.
Polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się angielskiego w bardzo miłej atmosferze!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Paula ma mnóstwo pomysłów, energii - nie sposób się z nią nudzić. Indywidualnie podchodzi do każdego kursanta, co jest gwarancją sukcesu. Na zajęciach skupiamy się przede wszystkim na konwersacjach i poszerzaniu słownictwa. Po 3 miesiącach nauki z Paulą porozumiewam się dużo swobodniej, a co najważniejsze nie boję się mówić. Paula dzięki swojemu poczuciu humoru i pasji, zaraża entuzjazmem do nauki. Polecam wszystkim!

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Do P.Pauli trafiłam z polecenia. I się nie zawiodłam. Na każde zajęcia jest bardzo dobrze przygotowana, ilość materiałów pomocniczych bardzo duża. Materiały są bardzo ciekawe i różnorodne.Bardzo dobrze tłumaczy poszczególne zagadnienia. Jest wymagająca, dla mnie to duży plus bo "zmusza" mnie do nauki.
Poza tym jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Polecam wszystkim.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2016

Korzystałem już z usług kilku korepetytorów, uczęszczałem do podobno najlepszej szkoły językowej w Warszawie, nic nie może równać się do efektów nauki z Panią Paulą. Najbardziej cenie sobie indywidualne podejście, da się wyczuć że do każdych zajęć z uczeniem jest maksymalnie przygotowana. Trzyma dyscyplinę na zajęciach, jest bardzo cierpliwa i konsekwentnie wyjaśnia dany problem (nawet jeśli nie załapuję za pierwszym razem ;)). Szybko wyłapuje błędy, na następne zajęcia przygotowuje ćwiczenia z materiału z którym mam słabości. Maksymalnie dostosowuje się do ucznia - specjalnie dla mnie rozszerzyła lekcje o medyczny angielski na którym najbardziej mi zależy. Wiele wymaga - to bardzo procentuje. Zapewnia ogromną ilość materiałów - ćwiczenia na lekcjach jak i prace domowe. Dodatkowo wszystkie pozytywne cechy jako nauczyciel dopełnia znakomite poczucie humoru. Polecam, jestem zachwycony!

avatar
Józef
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Miałem wielu korepetytorow języka angielskiego i z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze p. Paula Borcz jest najlepszym z nich wszystkich. Ogromna ilość materiałów (przystępnych, zrozumiałych)! Cierpliwe tłumaczenia i objaśnianie. Przed maturą byłem w opłakanej sytuacji a dzięki jej pomocy udało mi się przywoicie maturę zdać i dostać się na wymarzoną uczelnie. Jest bardzo sympatyczną i dobrą nauczycielką (sic!).
Polecam wszystkim !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2015

Pani Paula to przykład pracowitości i zaangażowania w realizację zadania. Ilość materiałów pomocniczych przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Wytrwała w poprawianiu błędów, elastyczna w planowaniu spotkań i doborze zakresu materiału do nauki. Ze spokojem potrafi tłumaczyć kolejny raz te same rzeczy. Dla mnie super, z Panią Paulą osiągnęłam cel założony na pierwszej lekcji - poprawić wymowę i przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim. Materiał był ciekawy i dostosowany do potrzeb indywidualnych ucznia, elastyczność zajęć była kolejnym plusem nauki angielskiego, natomiast minusem, który po czasie stał się plusem, była ilość zadań domowych, których było bardzo dużo.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.