Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Paula

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Zapraszam dzieci, młodzież, a także dorosłych niezależnie od poziomu zaawansowania na lekcję języka niemieckiego. Zajęcia preferowane w formie online. Jest także możliwość dojazdu do ucznia na terenie Wrocławia (Stare Miasto, Nadodrze, Śródmieście, Południe) lub spotkania się w umówionym miejscu w okolicach centrum Wrocławia.

Kilka słów o mnie: Kontakt z językiem niemieckim mam od dzieciństwa, uczę się 14 lat. Zdawałam maturę podstawową i rozszerzoną z języka niemieckiego, następnie ukończyłam studia licencjackie, kierunek filologia germańska na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 4 lat udzielam korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania: przedszkole, szkoła podstawowa, liceum/technikum, a także dorosłym osobom.
 
Posiadam doświadczenie w przygotowaniu uczniów do egzaminów 8-klasy, przygotowaniu do matury podstawowej i rozszerzonej z języka niemieckiego czy przygotowaniu do wyjazdu do pracy w Niemczech. Dla najmniejszych prowadzę zajęcia z języka niemieckiego w sposób kreatywny, poprzez gry i zabawy. Pomogę w odrobieniu zadań domowych, pisaniu wypracowań, przygotowaniu do sprawdzianów. W jasny i zrozumiały sposób wytłumaczę każde zagadnienie z gramatyki, a także poćwiczę konwersacje. 
Oferuję zajęcia w spokojnej i bezstresowej atmosferze. Stosuję indywidualne podejście do każdego ucznia. Zapewniam wszystkie potrzebne materiały na każde zajęcia. 

Cena za jedną godzinę (60 minut) zajęć online to 40 zł. Cena za zajęcia stacjonarne we Wrocławiu z dojazdem 45 zł.

Zapraszam do kontaktu! :)

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek14:00 - 18:00
Środa13:30 - 17:00
Czwartek14:00 - 17:00
Piątek13:30 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2020
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2017 - aktualnie
Korepetytor języka niemieckiego
07.2019 - 02.2020
Specjalista ds. Obsługi Klienta niemieckojęzycznego
07.2020 - aktualnie
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji z językiem niemieckim

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.