Paulina Wujek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zabrze
Gliwice
Bytom
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na korepetycje z języka angielskiego :D

Jestem Paulina, na co dzień studiuję medycynę, języka angielskiego uczę się od wczesnego dzieciństwa. Umiejętności językowe zdobywałam zarówno w szkole jak i podczas kursów między innymi w Wielkiej Brytanii, a także podczas pobytu w Kanadzie i licznych podróży.

Oferuję swoją pomoc w przygotowaniu do egzaminów (ósmoklasisty, matura), bieżących sprawdzianów, nadrabianiu materiału szkolnego, a także luźniejsze konwersacje, które ułatwią oswajanie się z językiem i nabycie pewności w mówieniu. 

Posiadam certyfikat Cambridge CAE na poziomie C1.

Zapewniam indywidualne podejście do ucznia, dostosowanie zajęć do odpowiedniego poziomu, elastyczność formy oraz swobodną i przyjemną atmosferę.

Oferuję zajęcia online oraz stacjonarnie (u mnie/z dojazdem). Godziny do ustalenia ;)

Zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszelkie pytania!

533538772 (jeśli nie odbiorę proszę o SMS a na pewno oddzwonię tak szybko jak to możliwe)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, pani Paulina bardzo cierpliwie i dokładnie tłumaczy zakres materiału. Dodatkowym atutem zajęć jest mówienie na nich głównie w języku angielskim. Bardzo polecam zajęcia dla rozpoczynających swoją przygodę z angielskim jak i dla tych, którzy chcą przygotować się do matury :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.