Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 - 100 / 60 min

Paulina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Kim jestem?

Jestem Doktorem Nauk Chemicznych i absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Moja praca jest moją największą pasją. Jestem osobą, która codziennie mierzy się z trudem pracy laboratoryjnej. Mam dużą wiedzę teoretyczną i bogate doświadczenie praktyczne. Pomagam innym w zrozumieniu chemii od wielu lat. Prowadziłam zajęcia w języku polskim i angielskim.

Co oferuję?

Pomoc w nauce chemii na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Zajęcia odbywają się u mnie w domu (Śródmieście). W dni robocze, weekendy, godziny poranne i popołudniowe - termin zajęć do uzgodnienia :)

W jaki sposób prowadzę zajęcia?

Każdy z nas jest inny, dlatego metodę i sposób prowadzenia zajęć dobieram indywidualnie dla każdego ucznia. Zawsze cel jest taki sam- logiczne zrozumienie danego zagadnienia. Sztuką nie jest wkuwanie materiału, ale jego zrozumienie :) Wiem, że chemia potrafi trudna, ale ja staram się by prowadzone przeze mnie lekcje ukazywały że nie taki diabeł straszny.

Jeśli potrzebujesz pomocy, jesteś zainteresowany/a pisz śmiało. Odpowiem na wszystkie pytania.

Nie odbieram w trakcie zajęć, dlatego lepszy jest kontakt sms-owy lub mailowy.

Telefon: 661 726 978

Cena: 70-100zł/60min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Jagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2020

Zajęcia z Panią Pauliną zawsze były prowadzone w sposób ciekawy. Gdy czegoś nie rozumiałam potrafiła wytłumaczyć mi dane zagadnienie na 5 różnych sposobów i nigdy nie odpuszczała dopóki tego nie zrozumiałam. Wreszcie czuje się przygotowana w pełni do matury!:)

avatar
Ivanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

To chyba były najlepsze moje zajęcia z chemii. Pani Paulina tłumaczy w sposób zrozumiały i jasny. Dzięki tym zajęciom zmogłam napisać kolosy z chemii na bardzo dobry wynik. Bardzo polecam!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Moim zdaniem zajęcia z panią Pauliną to strzał w 10 :) Korepetycje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a pani Paulina potrafi wytłumaczyć w prosty sposób nawet najtrudniejsze zagadnienia i problematyczne kwestie. Nagle okazuje się, że to wcale nie jest takie trudne :) Ogromnym plusem jest też duża ilość zadań do zrobienia w domu, co motywuje do regularnej nauki i pozwala na stałą powtórkę materiału. Uważam, że lepiej wybrać nie mogłam :) Serdecznie polecam! Zdecydowanie z zajęć można wynieść bardzo dużo, a w połączeniu z pracą własną naprawdę żadne zagadnienie maturalne nie jest straszne :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Paulina posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w bardzo zrozumiały sposób.
Dzięki ogromnej cierpliwości i odpowiednim podejściu do ludzi spotkanie odbywa się w przyjemnej atmosferze. Podczas tłumaczenia przedstawia wiele sposobów na łatwiejsze zapamiętywanie niektórych zagadnień, co sprawia, że nauka staję się łatwiejsza.
Naprawdę polecam! :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Najlepsza korepetytorka jaką miałam. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury. Tłumaczy wszystko w sposób prosty i zrozumiały.
Naprawdę polecam:)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

W 3 klasie liceum miałam bardzo nieutalentowanego nauczyciela, nie potrafił uczyć, ani nie pomagał nam zrozumieć materiału. Dlatego zdecydowałam się na lekcje z Pauliną. To był jeden z lepszych wyborów, ponieważ posiada ona ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać, oprócz tego bardzo dużo materiałów kseruje od siebie i zadaje dużo do domu co jest bardzo pomocne. Uważam, że jeśli ktoś chce dobrze napisać maturę czy nie radzi sobie w szkole to Ona jest bardzo dobrym nauczycielem. Atmosfera na zajęciach także jest przyjemna :) Bardzo polecam !! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Korepetycję z Pauliną uratowały mnie w trzeciej klasie liceum i pomogły systematycznie powtarzać materiał do matury z chemii. Zajęcia prowadzone w domu, w bardzo miłej i ciepłej atmosferze sprawiły, że bez oporów pytałam o każde zagadnienie, którego nie rozumiałam, a co najważniejsze - Paulina wszystko potrafiła wyjaśnić w bardzo zrozumiały sposób.
Jestem naprawdę zadowolona ze wszystkich godzin spędzonych na nauce z Pauliną. Oprócz ogromnej dawki wiedzy, którą się ze mną podzieliła, dostałam również dużo zadań oraz pomocy naukowych do domu, wraz z możliwością kontaktowania się (nawet o 2 w nocy), gdyby coś było jeszcze niejasne.
Serdecznie jej dziękuję i polecam każdemu! :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2018

Dzięki korepetycjom czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury z chemii. Na zajęciach panowała miła atmosfera, ale jednocześnie był to czas spędzony bardzo produktywnie. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy Pani Pauliny szybciej pojmowałam zagadnienia, które sprawiały mi trudność. Jest to korepetytorka z prawdziwym powołaniem dydaktycznym i służy pomocą nie tylko w trakcie zajęć.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Zaangażowana korepetytorka. Tak naprawdę bez otrzymanej od niej motywacji i bez wspólnej pracy nie dałabym rady. Bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwa i kompetentna. Zaliczyłam egzamin na 4, a jeszcze przed korepetycjami myślałam, że mi się nie uda zaliczyć go w ogóle... Korepetytorka godna polecenia! :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Bardzo kompetentna osoba, rozjaśniło mi się wiele rzeczy jeśli chodzi o chemię organiczną. Dodatkowo bezproblemowy kontakt i bardzo miła atmosfera. Szczerze polecam :)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Pani Paulina ma bardzo dużą wiedzę i przekazuje ją w sposób obrazowy bardzo przystępny dla takich osób jak ja- które z chemią nie miały za dużej styczności. Zawsze na zajęcia jest przygotowana, ponadto sama tworzy prezentacje pod obecne tematy oraz testy do utrwalenia materiału. Korepetycje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2016

Bardzo kompetentna. Posiada dużą wiedzę którą - co najważniejsze - potrafi przekazać. Polecam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Jestem studentka medycyny i zajecia z chemii sprawialy mi problemy, ktore zniknely dzieki tym koreptycjom. Pani Paulina ma ogromna wiedze, swietnie tlumaczy zarowno zagadnienia teoretyczne, bardziej opisowe, jak i roznego rodzaju zadania np. obliczeniowe czy reakcje i procesy chemieczne. Przed zajeciami pisalam z czym konkretnie mam problemy i jakie zagadnienia sa dla mnie niezrozumiale, a Pani Paulina zawsze na zajecia przychodzila przygotowana, dzieki czemu wszystko szlo bardzo sprawnie i nie bylo pytan bez odpowiedzi. Duzym plusem jest tez na pewno to, ze nawet jak po zajeciach jestes przekonany, ze wszystko umiesz, a nagle dzien przed sprawdzianem nie masz pojecia jak rozwiazac jakies zadanie, to Pani Paulina zawsze sluzy pomoca. Zajecia przebiegaly w bardzo milej atomosferze i na pewno nie byly nudne. Zdecydowanie polecilabym takiego korepetytora kazdemu :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.