Patrycja Melzer

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Rumia
Reda
Wejherowo

Patrycja Melzer

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Patrycja Melzer

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 10.2020
Uniwersytet Gdański
Licencjat
International Business
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Patrycją. Uczy mnie już ponad dwa lata. Mój poziom to B2, konwersacje z Patrycją to czysta przyjemność. Patrycja jest osobą dwujęzyczną. Ma bardzo miłe podejście do ucznia. Jeśli Chcesz poczytać wiersze Goethego i je zrozumieć to dobrze trafiłeś!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.