Patryk Pallach

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Pyskowice
Toszek
Tarnowskie Góry
Gliwice
Zbrosławice
Wielowieś
Zawadzkie
Tworóg
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień Dobry!

Zawodowo jestem właścicielem firmy zajmującej się edukacją indywidualną. Mam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu indywidualnych zajęć języka angielskiego w każdej grupie wiekowej, od dzieci po dorosłych. W roku 2018 przestawiłem się typowo pod zajęcia z dorosłymi oraz zajęcia w firmach

Od samego początku uczymy się myśleć w języku, którego się uczymy poznając sposób rozumowania i myślenia w danym języku.  Całość materiałów dostajemy do ręki i nie musimy korzystać z dodatkowych materiałów.

Na pierwszej lekcji już dokładnie wiemy co mamy robić. Dzięki dokładnej liście tematów moi kursanci wiedzą ile już zrobili i ile jest jeszcze przed nimi od samego początku!  Dlatego właśnie zajęcia ze mną gwarantują Ci nauczenie się języka w sposób płynny i zrozumiały.

Zajęcia są realizowane u klienta lub w innej lokalizacji w określonych wcześniej godzinach. W cenie znajdziecie Państwo cenę materiałów oraz wszystkich dodatkowych narzędzi do pracy oraz zrealizowania deklarowanych potrzeb. 

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie Lektor Personalny - sprawdź w google.

JESZCZE WIĘCEJ INFORMACJI O MNIE

Aktualnie posiadam tytuł Licencjata na kierunku Filologia Angielska Język Biznesu  oraz tytuł Magistra na kierunku International Business o profilu Corporate Management . Na obu tych kierunkach językiem wykładowym był oczywiście tylko język angielski. W związku z tym, obie prace dyplomowe (a także wiele innych mniejszych prac) napisałem oraz obroniłem w języku angielskim.

Posiadam także wiele certyfikatów z specjalistycznych programów biznesowych organizowanych przez zagraniczne fundacje takie jak:

  1. X-Culture
  2. APMG International
  3. Budapest Business School University of Applied Sciences
  4. Dukenet
  5. TOEIC

Certyfikat z którego jestem szczególnie dumny to certyfikat zawodowy uprawniający np. do zarządzania dużymi projektami międzynarodowymi  PRINCE2 (certyfikowanego oczywiście w języku angielskim na zagranicznej uczelni).

Przez ponad pół roku przebywałem na wymianie zagranicznej (studia zagraniczne) z programem Erasmus+ , gdzie językiem wykładowym także był język angielski. Tutaj poznałem wiele osób mieszkających na innych krańcach świata z którymi dalej utrzymuję kontakt (Maroko, Turcja, Chile, Wietnam, Tajwan, Korea, USA, UK …). Pozwoliło to nauczyć się nie tylko języka formalnego , ale także poznać tzw. informal language czyli języka używanego potocznie . Dlatego jestem w stanie dawać przykłady i rozgraniczać jak można powiedzieć coś znajomym, a także jak powiemy to samo w sytuacji biznesowej.

Odbywałem różne praktyki oraz staże w dużych firmach międzynarodowych takich jak między innymi DB Schenker na dziale obsługi klienta międzynarodowego.

Następnie pracowałem między innymi jako tłumacz języka angielskiego na wycieczce młodzieżowej we Włoszech.

Kolejnymi aktywnymi pracami było między innymi wspieranie lokalnej firmy na pozycji  International Sales and Research Manager w badaniu rynków zagranicznych, aktywne nawiązywanie kontaktów oraz sprzedaż towarów zagranicę wraz z delegacjami oraz negocjacjami międzynarodowymi.

Prowadziłem także duży projekt w Niemczech pod Berlinem gdzie pracowałem jako Project Manager - Kierownik Projektu - byłem odpowiedzialny za całokształt projektu od pierwszych negocjacji po zakończenie i zrealizowanie ostatniego etapu projektu.

Od końca 2018 roku zajmuję się już tylko prowadzeniem firmy edukacyjnej oraz nauczaniem dorosłych języka angielskiego w trybie personalnym jako że nauczanie języka angielskiego to moja pasja.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 20:00
Wtorek06:00 - 20:00
Środa06:00 - 20:00
Czwartek06:00 - 20:00
Piątek06:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Patryk Pallach
Wiejska 2
44-187 Czarków
NIP: 6452558904

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 06.2016
Politechnika Częstochowska
Licencjat
Filologia Angielska: Specjalizacja Język Biznesu
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Magister
International Business: Specjalizacja Corporate Management
Kursy i szkolenia
03.2014
Opiekun młodzieży na wyjazdach
01.2017
MASARYK - Budapest Business School University of Applied Sciences oraz Dukenet
02.2017
X-Culture
04.2017
APMG International Prince 2
12.2018
Menadżer Innowacji
Doświadczenie
12.2013 - aktualnie
Udzielanie Korepetycji przez 7 lat
05.2017 - 12.2018
Specjalista do spraw rynków zagranicznych
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel Angielskiego dla Dorosłych

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Bardzo polecam dla osób, które chcą podnieść swój poziom angielskiego jak i nauczyć się od podstaw. Lekcje są urozmaicone oraz dostosowane do poziomu kursantów.

avatar
Slawek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Lekcje z Patrykiem są bardzo ciekawe, dostosowane do poziomu kursanta. Dostajesz wskazówki na czym szczególnie się skupić i co poprawić więc nauka idzie gładko i przyjemnie. Serdecznie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Bardzo polecam Pana Patryka, nauka dostosowana do potrzeb kursanta.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Patryk to bardzo dobry lektor, który jest w stanie szybko podnieść poziom Twojego angielskiego. Potrafi zmotywować do pracy, zajęcia nie są monotonne, a przerabiany materiał jest konfrontowany z przykładami w praktycznym zastosowaniu. Polecam zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych osób chcących podnieść poziom znajomości języka angielskiego.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Patryk jest profesjonalnym nauczycielem. Przekazuje wiedzę w interesujący sposób, wyważając idealnie równowagę między typową gramatyką, a konwersacjami, analizą tekstów i materiałów audiowizualnych. Dzięki temu szybko chłoniemy wiedzę, a zajęcia są przyjemnością. Patryk podchodzi indywidualnie do każdego kursanta i pomaga pracować nad ewentualnymi brakami i popełnianymi błędami. Dzięki zdobytej na zajęciach wiedzy mogłem podjąć pracę w Londynie, porozumiewając się na codzień bez większych trudności.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Pierwszy lektor, dzięki któremu udało się zrozumieć gramatykę i w końcu zacząć mówić po angielsku. Bardzo dobre i elastyczne podejście do uczniów, pomimo tego również wymagający.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Interesujące zajęcia, które motywuja do pracy dały mi naprawdę duże efekty. POLECAM.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Zajęcia z Panem Patrykiem pomogły mi w końcu zrozumieć gramatykę. Jeszcze trochę pracy przed nami ale widzę już postępy. Polecam!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2021

Lubię zajęcia z Patrykiem, bo potrafi wzbudzić zainteresowanie do j.angielskiego. Trafnie dostosowuje materiał do słuchacza. Motywuje do działania, podpowiada sposoby jak rozwijać swój angielski. Nie tworzy bariery w rozmowie. Jest uczciwy, taktowny i zna się na żartach. Lektor godny polecenia.

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie, fajne materiały i teksty. Dużo wyniosłem z rozmów po angielsku z Panem Patrykiem, a całość kursu pomogła mi zrobić duży skok naprzód i przełamać się językowo, zwłaszcza żeby nie wstydzić się rozmawiać po angielsku z innymi ludźmi. POLECAM POTĘŻNIE

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2021

Super ! Pan Patryk ma bardzo dobry sposób nauczania oraz konkretne podejście do klienta.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Bardzo polecam, jasne zasady, terminowo, bardzo dobrze przekazana wiedza i ciężka praca obu stron daje szybkie efekty

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Sprawdzone, polecam, skorzystam nie raz

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.