Korepetycje IB

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Piaseczno
Józefów
Marki
Warszawa
Faktura VAT

Korepetycje IB

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Korepetycje IB

O mnie

Jako firma Korepetycje IB pomagamy uczniom zarówno osiągnąć wysokie wyniki jak i nadrobić zaległości, oraz przygotować ich do edukacji uniwersyteckiej. Nasz program został opracowany przez doświadczonych korepetytorów, którzy są bardzo oddani i zaangażowani, aby pomóc uczniom odnieść sukces. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, z dyskusjami, doświadczeniami i zadaniami ułożonymi pod program egzaminu. Wierzymy, że każdy jeśli tylko chce jest w stanie osiągnąć swój cel.Na każdej lekcji uczniowie otrzymają

1. Przegląd kluczowych treści.

Prowadzący przekazuje podstawowe pojęcia i idee zadanego tematu.

Uczeń szybko ogarnia „trzeba wiedzieć” części tematu.

2. Pakiet pytań weryfikujących wiedzę i umiejętności.

Uczeń otrzymuje zestaw starannie dobranych pytań z przerabianego programu, które mają pomóc zweryfikować i przypomnieć poznane już tematy. Dzięki temu uczniowie nabierają pewności

siebie i przedmiotu.

Obecnie oferujemy korepetycje z następujących przedmiotów:

● CHEMIA

● BIOLOGIA

● MATEMATYKA

● FIZYKA

● INFORMATYKA

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2023 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Inżynier
Inzynieria Materialowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Bardzo polecam! Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, program dostosowujemy do własnych potrzeb. W każdej chwili mogłam liczyć na pomoc. Warto zwrócić uwagę na fakt, że przygotowanie do matury programu IB wymagało wiele pracy i zaangażowania, jestem więc bardzo zadowolona z zajęć i wszystkich jeszcze wahających się, zachęcam do zapisania się na te właśnie zajęcia!

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2022

Bardzo pomocne zajęcia w przygotowaniu do chemii A-levels. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Zajęcia z Patrykiem są zdecydowanie godne polecenia. Jestem na pierwszym roku programu IB na Chemistry SL. Już od pierwszych zajęć ustaliliśmy czy spotkania będą prowadzone po polsku czy po angielsku i w jakim formacie będą przeprowadzane. Wspólne robienie zadań, zarówno tych z książek jak i typowo maturalnych, oraz jasne wytłumaczenie zagadnień sprawiają, że przedmiot staje się o wiele prostszy. Omawianie doświadczeń chemicznych i nowych tematów staje się łatwiejsze, a ty stwierdzasz, że HL (rozszerzenie) to może wcale nie taki zły pomysł :)) Zajęcia są prowadzone w przyjemnej i motywującej do nauki atmosferze. Patryk to osoba nie tylko z dużą wiedzą, ale i pasją, gdzie zagwarantowana jest odpowiedź na każde pytanie, anegdotka i bardzo dobre przygotowanie do zajęć w szkole.

avatar
Roza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2022

Na zajęciach przyjazna i spokojan atmosfera, Pan Patryk wyjaśnia każde zagadnienie w prosty sposób zachowując wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Materiał jest przerabiany sprawnie i dokładnie. Czuję się przygotowana do matury z chemii HL, dlatego polecam!!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Świetne przygotowanie do egzaminów z chemii HL w IB oraz bardzo przyjemna atmosfera w trakcie zajęć.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Serdecznie polecam korepetytora. Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera. Wszystko zostało wytłumaczone w jasny i klarowny sposób.
Polecam z całego serca.

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Bardzo polecam zajęcia z Patrykiem. Atmosfera jest koleżeńska, zachęcająca do pracy. Patryk zawsze poczęstuje wyśmienitą kawa i porcja wyszukanego humoru. Na zajęciach można się wiele nauczyć, wystarczy tylko chcieć. Patryk zawsze służy pomocą również po za zajęciami.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Bardzo dobry kontakt z uczniem, pozytywna atmosfera zajęć zachęca do uczestnictwa. Przejrzyste tłumaczenie zagadnień oraz duża elastyczność w kwestiach organizacyjnych. Polecam!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Zaczęłam zajęcia z Patrykiem, aby dobrze przygotować się do poprawy kolokwium z Chemii. Zaskoczyłam go niektórymi trudnymi zadaniami, ale rewelacyjnie sobie z nimi poradził oraz świetnie je omówił. Dzięki tym lekcjom zrobiłam duży postęp. Patryk jest miły, cierpliwy i często dyspozycyjny, zajęcia może prowadzić online jak i w domu. Bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panem Patrykiem. Zajęcia są pełne wiedzy merytorycznej, a jednocześnie są prowadzone w luźnej i miłej atmosferze. Oprócz tego, Pan Patryk posiada wiele książek i materiałów, które ułatwiają przyswajanie informacji. Nauka do matury może stać się dużo prostsza niż się wydaje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.