Korepetycje IB

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT

Korepetycje IB

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Korepetycje IB

O mnie

Krótkie bioJestem absolwentem Wydziału Wyższej Szkoły Nauk Chemicznych i Materiałowych Politechniki Warszawskiej. Swoją przygodę z chemią

zacząłem już w 6 klasie szkoły podstawowej przygotowując się do pierwszego konkursu kuratoryjnego. Poprzez uczestnictwo w licznych konkursach przedmiotowych, oraz Olimpiadzie Chemicznej, studia i obecnie pracę. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem już od 10 lat!Zakres zajęćW ramach zajęć prowadzę przygotowania m.in. do:

-matury rozszerzonej,

-IB HL/SL,

-Internal Assesment/Extended Essay,

-MCAT exam,

-IGCSE exam,

-chemia organiczna i analityczna

-konkursy i olimpiady przedmiotowe.Co lubię w pracyNajbardziej lubię podczas zajęć moment ‘’‘aaaa’‘ tzn. chwilę, w której widzę że uczeń zrozumiał zagadnienie.Co robię poza korepetycjami

Na co dzień zajmuję się symulacjami inżynierskimi, oraz oczywiście prowadzę zajęcia z chemii. Jednak wiadomo nie tylko pracą człowiek żyje. Stąd i liczne zainteresowania tj.:

- gra na pianinie;

- trójbój siłowy;

- gotowanie;

- psychologia behawioralna;

- fantastyka;

- podróże.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2014
Politechnika Warszawska
Inżynier
Inżynieria Materiałowa
Kursy i szkolenia
02.2007
Konkurs Kuratoryjny (chemia)
03.2010
Olimpiada Chemiczna
Doświadczenie
06.2011 - 06.2014
Politchnika Warszawska
Praca w Zakładzie projektowania Materiałów
09.2011 - 08.2019
Szkoła Korepetycji Foster High
10.2018 - aktualnie
Symkom
Symulacje inżynierskie
11.2019 - aktualnie
AKADEMEIA HIGH SCHOOL
Zajęcia indywidualne. Prowadzenie zajęć przygotowujących do olimpiady chemicznej.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Serdecznie polecam korepetytora. Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera. Wszystko zostało wytłumaczone w jasny i klarowny sposób.
Polecam z całego serca.

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2020

Bardzo polecam zajęcia z Patrykiem. Atmosfera jest koleżeńska, zachęcająca do pracy. Patryk zawsze poczęstuje wyśmienitą kawa i porcja wyszukanego humoru. Na zajęciach można się wiele nauczyć, wystarczy tylko chcieć. Patryk zawsze służy pomocą również po za zajęciami.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Bardzo dobry kontakt z uczniem, pozytywna atmosfera zajęć zachęca do uczestnictwa. Przejrzyste tłumaczenie zagadnień oraz duża elastyczność w kwestiach organizacyjnych. Polecam!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2020

Zaczęłam zajęcia z Patrykiem, aby dobrze przygotować się do poprawy kolokwium z Chemii. Zaskoczyłam go niektórymi trudnymi zadaniami, ale rewelacyjnie sobie z nimi poradził oraz świetnie je omówił. Dzięki tym lekcjom zrobiłam duży postęp. Patryk jest miły, cierpliwy i często dyspozycyjny, zajęcia może prowadzić online jak i w domu. Bardzo polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panem Patrykiem. Zajęcia są pełne wiedzy merytorycznej, a jednocześnie są prowadzone w luźnej i miłej atmosferze. Oprócz tego, Pan Patryk posiada wiele książek i materiałów, które ułatwiają przyswajanie informacji. Nauka do matury może stać się dużo prostsza niż się wydaje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.