Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz
Warszawa
Radom
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 - 60 / 60 min

Patryk Mróz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Trudny egzamin, sprawdzian lub kolokwium przed Tobą? Szykujesz się do olimpiady? Masz problem ze zrozumieniem jakiegoś zagadnienia?

Nie mogłaś/mogłeś lepiej trafić!!!

Udzielam indywidualnych zajęć na każdym szczeblu edukacji. Podejmę się pracy z uczniami przygotowującymi się do matury rozszerzonej, egzaminu ósmoklasisty oraz wszelkich olimpiad przedmiotowych z historii, wosu, języka polskiego oraz historii sztuki. Pomogę również uczniom oraz studentom mającym trudności z zaliczeniem przedmiotu.

  Krótko o tym, dlaczego to właśnie mnie powinnaś/powinieneś wybrać     
 
       Interesuję sie historią, która jednak nie ogranicza się dla mnie do konkretnych dat czy wydarzeń. Uważam, że każdy fakt historyczny wymaga dogłębnej analizy przyczyn, przebiegu oraz skutków na podstawie dostępnych źródeł i opracowań naukowych. Takie właśnie myślenie przyczynowo - skutkowe staram się zaszczepiać w swoich uczniach. Jest ono przydatne również podczas lekcji wosu czy historii sztuki.        
       Podczas udzielania lekcji moją nadrzędną zasadą jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Tylko wtedy można osiągnąć wymierne korzyści z tych lekcji. Na prowadzonych przeze mnie zajęciach każdy może czuć się swobodnie, traktuję swoich uczniów, jako przyjaciół, a nie, jako kolejnego klienta.      
       Podczas zajęć korzystam oczywiście z szerokiej gamy najlepszych podręczników, źródeł historycznych, map oraz atlasów. 

Więcej informacji o mnie

1 ) Kwalifikacje
Jestem studentem trzeciego roku historii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, specjalność nauczycielska. Moimi obszarami zainteresowań badawczych są historia ziemi dobrzyńskiej oraz początki panowania krzyżackiego na ziemi chełmińskiej. Obecnie zajmuję się badaniem dziejów zamku w Złotorii.

2 ) Podejście do ucznia i lekcji
Tak jak wspomniałem powyżej, każdego ucznia, każdą lekcję traktuję indywidualnie, w zależności od potrzeb. Wszelkie zajęcia przeprowadzane przeze mnie dla dwóch różnych uczniów nigdy nie będą takie same. Wszystkie  przerabiane tematy przystosowuję pod ucznia, według indywidualnych predyspozycji. Krótko mówiąc ja przystosowuję lekcję pod ucznia, a nie ucznia pod lekcję jak to się dzieje w szkołach. 

3 ) Elastyczność
Jestem otwarty na ustalenia, co do dnia, godziny, formy zajęć i miejsca odbywania lekcji. Nie jest dla mnie problemem oczywiście także, gdy lekcja się przedłuży, żeby dokończyć przerabianie jakiegoś zagadnienia. Jako godzinę pracy rozumiem godzinę efektywnej nauki.

Informacje/Kontakt
Udzielam lekcji zarówno stacjonarnie jak i online. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu 514518477 lub poprzez opcję "wyślij wiadomość" na e-korepetycjach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2021

Bardzo polecam skorzystać z pomocy Patryka! Jest świetnym nauczycielem a nauka z nim to czysta przyjemność. Ma ogromną wiedzę, a co ważniejsze przekazuje ją w przyjemny i przystępny sposób. Sumienny, rzetelny, pełen pasji. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.