Patrycja Woźniacka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych im. C. K Norwida w Lublinie. Zapraszam na zajęcia z rysunku i malarstwa, a także ogólne zajęcia plastyczne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 02.2019
Politechnika Lubelska
Inżynier
Informatyka
Kursy i szkolenia
08.2015
Szkolenie wychowawcy kolonijnego
Doświadczenie
08.2015 - 02.2019
Instruktor
Instruktor robotyki, projektowania gier komputerowych, programowania, eksperymentów podczas urodzin i zajęć całorocznych. Całodniowa opieka nad dziećmi oraz organizacja zajęć naukowych podczas półkolonii letnich i zimowych.
05.2019 - aktualnie
Szkoleniowiec
Prowadzenie szkoleń w zakresie kompetencji cyfrowych, nauka podstaw, a także doskonalenie umiejętności z zakresu obsługi komputera, internetu, programowania, obsługi programów edycji tekstu, programów biurowych.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.