Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski45 / 60 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Prowadzę korepetycję już od ponad 3 lat. Jestem osobą kreatywną oraz ambitną z dużą cierpliwością do dzieci.
 Lekcje języka polskiego prowadzę dla uczniów klas 1 -8 szkoły podstawowej. Potrafię w łatwy spsoób wytłumaczyć dzieciom trudny materiał. Dzieci, po moich zajęciach chętniej zgłaszają się do odpowiedzi  Na zajęciach z dzieckiem tłumaczę trudny materiał, odrabiam pracę domową, przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek oraz egzaminów i konkursów. Podchodzę indywidualnie do każdego dziecka, zajęcia w miare możliwości staram sie dostosować do każdego ucznia z osobna. Jest możliwość zajęć grupowych (2-3 osoby)

_Zapraszam do kontaktu mailowego. Na każdego maila staram się odpisać bardzo szybko, a jeżeli zostanie w mailu podany numer telefonu to zadzwonie:) _

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2021

Pani Patrycja bardzo dokładnie tłumaczy materiał uczniowi daje starannie przygotowane notatki oraz mnóstwo zadań, a także można ja o wszystko zapytać i rozwiać wszelkie wątpliwości! W dodatku jest przemiłą wymagającą osobą, więc lekcje z Panią Patrycją są czystą przyjemnością. Z jej pomocą udalo
się dziecku zrozumieć j.polski oraz niemiecki. Gorąco polecam Panią Patrycje!

Patrycja

Bardzo Dziękuję za opinię

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2020

Bardzo miła i kompetentna lektorka. Praca z snem przyniosła w krótkim czasie bardzo dobre efekty.. Pani potrafi zachęcić dziecko do pracy. Polecam Panią Patrycję na 100%.. Mam nadzieję, że od września dalej będzie udzielać synowi korepetycji.

Patrycja

Bardzo dziękuje za opinie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.