Patrycja Orlińska

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia50 - 70 / 60 min

Patrycja Orlińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam :)

Mam na imię Patrycja, jestem studentką Neurobiologii na Uniwersytecie Jagiellońskim i od kilku lat udzielam korepetycji z biologii oraz języka angielskiego. Jestem osobą cierpliwą i optymistycznie podchodzę do nauczania. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi :)

Chętnie pomogę w przyswojeniu bieżącego materiału z lekcji biologii a także wytłumaczę niezrozumiałe zagadnienia na poziomie szkoły podstawowej oraz liceum. Stawiam na praktyczne podejście - dużo zadań i dogłębne zrozumienie tematów. Z perspektywy studentki kierunku biologicznego udzielam wskazówek najbardziej przydatnych w nauce biologii na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

Każda lekcja jest indywidualnie dopasowana do charakteru i poziomu zaawansowania ucznia. Korzystam z wielu źródeł, w tym podręczników szkolnych, repetytoriów, matur, maturalnych zbiorów zadań oraz materiałów ze studiów biologicznych.

Zajęcia prowadzę od października na żywo w moim mieszkaniu na ulicy Chmieleniec w Krakowie. W szczególnych przypadkach mogę dojechać do ucznia na terenie Krakowa. Istnieje również możliwość korepetycji online.

Zapraszam do kontaktu poprzez SMS na numer 698 123 420, portal e-korepetycje lub e-mail.
Często nie mogę odebrać telefonu, dlatego proszę o kontakt pisemny - SMSem lub mailem - odpowiem najszybciej jak się da. :)

Patrycja Orlińska
numer telefonu: 698 123 420

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Kursy i szkolenia
07.2016
First Certificate in English (FCE)
07.2018
Certificate in Advanced English (CAE)
07.2019
Certificate of Proficiency in English (CPE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u Pani Patrycji i mógłbym każdemu polecić jej usługi. Indywidualne podejście do ucznia, wyrozumiałość oraz sympatyczna atmosfera pozwalają na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Po dosłownie paru zajęciach poczułem ogromną zmianę. W szkole zacząłem dostawać lepsze oceny oraz nauczyłem się pewnej systematyki, dzięki której mogę w dalszym ciągu pogłębiać wiedze z angielskiego. PEŁEN PROFESJONALIZM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.