Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Bytom
Zabrze
Piekary Śląskie
Tarnowskie Góry
Muzyka50 - 75 / 45 min

Patrycja

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje śpiewu dzieci, młodzież oraz dorosłych w każdym wieku! :) 

Lekcje odbywają się:

• indywidualne (nauczyciel z uczniem) 

• od podstaw lub na wyższym poziomie zaawansowania

• obejmuja naukę emisji głosu, śpiew z akompaniamentem / do podkładów muzycznych, pracę z mikrofonem, kształcenie słuchu, naukę nut i elementów teorii muzyki (dla chętnych)

Zajęcia dostosowamywane są do indywidualnych oczekiwań i preferencji ucznia. Istnieje możliwość nauki wg mojego programu lub na podstawie utworów/ piosnek wybranych przez ucznia. Dla osób chętnych przewiduje możliwość udziału w konkursach i występach na scenie :) 

Lekcje odbywają się w naszym studio muzycznym Gliwicach lub w Bytomiu. Jest także możliwość dojazdu na zajęcia do domu osoby uczącej się. 

Proszę o kontakt telefoniczny/ sms - nr tel. 6 9 1 - 3 5 - 0 7 - 8 6. Zapraszam na bezpłatne spotkanie organizacyjne w celu pozania szczegółowych kwestii. 

Zapewniam przyjazną atmosferę podczas zajęć oraz indywidualne podejście do każdego ucznia! :) 

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.