Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Kraków
Tarnów
Brzesko
Bochnia
Poznań
Konin
Kalisz
Piła
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 75 / 60 min

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

OFERUJĘ 60-MINUTOWĄ DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ

PROMOCJA: Pierwsza lekcja próbna jest bezpłatna.

Kolejno:

Pierwszy wykupiony pakiet 4 lekcji jest w cenie 40 zł za lekcję 60-minutową!
(Koszt pakietu nr 1 to 160 zł i obejmuje on 4 lekcje 60-minutowe)

Drugi wykupiony pakiet 4 lekcji jest w cenie 60 zł za lekcję 60-minutową!
(Koszt pakietu nr 2 to 240 zł i obejmuje on 4 lekcje 60-minutowe)

Po wykorzystaniu 2 promocyjnych pakietów wstępnych koszt jednej lekcji to 75 zł (lekcje regularne) lub 85 zł (przy lekcjach nieregularnych) za 60 min.

Oferuję też możliwość wykupienia zajęć w dwuosobowej grupie, jednak osoby zainteresowane muszą być na tym samym poziomie. Koszt zajęć w grupie to 110 zł (lekcje regularne) lub 130 zł (przy lekcjach nieregularnych) za 60 min.

.

Jestem magistrem Lingwistyki Stosowanej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego oraz niemieckiego. Prowadzę własną działalność gospodarczą m.in. w zakresie pozaszkolnych form edukacji. Oferuję darmową lekcję próbną, by uczeń mógł zorientować się, jak ja prowadzę zajęcia. Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt i wybór terminu darmowej lekcji próbnej.

Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie, którą ukończyłam, kładzie silny nacisk na ścisłe połączenie wiedzy teoretycznej z praktycznym przygotowaniem do pracy zawodowej. Studiowałam na dwóch specjalizacjach, na przekładzie ustnym i pisemnym oraz pedagogice. Dzięki temu biegle posługuję się językiem angielskim. Szczególną cechą kształcenia na Wyższej Szkole Europejskiej, na kierunku Lingwistyka Stosowana, jest również przywiązywanie dużej wagi do stylistyki języka polskiego, ponieważ to właśnie dobra znajomość języka ojczystego jest fundamentem dobrego tłumaczenia. W 2013 roku uzyskałam tytuł magistra Lingwistyki Stosowanej z oceną bardzo dobrą na dyplomie.

Zajęcia, które oferuję prowadzę tylko ja, a uczniowie, którzy się do mnie zgłaszają zostają na dłużej, dlatego też będąc na e-korepetycje od 2015 roku nie zebrałam niemożliwych ilości opinii. Uczniów zwykle prowadzę ok. 20-25. Nie przekazuję też chętnych żadnym zaznajomionym czy zatrudnionym przeze mnie nauczycielom. Gwarantuję, że moje lekcje są efektywne, perfekcyjnie zarówno przygotowane, jak i prowadzone oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, a słówka zawsze w dużej ilości wypisane do każdej lekcji razem z poprawną wymową. Do wszystkich lekcji przesyłam też własne nagrania MP3 ze słownictwem. Po każdej lekcji uczeń ma dostęp do precyzyjnie przygotowanych materiałów, z których może z przyjemnością samodzielnie powtarzać materiał między lekcjami. Nie ma możliwości, by po mojej lekcji jakikolwiek uczeń w pełni nie rozumiał tematu. Jak powiedział pewien wielki człowiek: Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić, oznacza to, że niewystarczająco to rozumiesz - tego się trzymam. :)

Oferuję: naukę języka angielskiego dla dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, z naciskiem na wszystkie zdolności językowe. 

W ofercie posiadam również naukę online, która jest skuteczniejsza m.in. dzięki wykorzystaniu materiałów multimedialnych, a oszczędność pieniędzy to dodatkowy plus. Ponadto można zaoszczędzić mnóstwo czasu, którego nie trzeba poświęcać na dojazdy oraz mieć stały łatwy dostęp do materiałów dydaktycznych, dzięki którym nauka jest przyjemna i efektywna! Podczas korepetycji online nie trzeba włączać kamery, więc można spokojnie skoncentrować się na treści zajęć. Materiały przygotowane są w interaktywnych arkuszach, które udostępniam zawsze przed lekcją, z których korzystamy podczas zajęć, i do których uczeń ma zawsze swobodny dostęp. Do nauki angielskiego online potrzebny jest tylko Skype i adres e-mail.

Jeśli chodzi o korepetycje stacjonarne, jest możliwość odbycia lekcji u ucznia w Krakowie, Tarnowie, Brzesku oraz Bochni i okolicach. W piątki jestem dostępna w okolicach Poznania. Istnieje możliwość dojazdu do sąsiadujących miast i okolic, lecz jest to kwestia uzgodnienia i nie wykluczam opłat za dojazd w niektórych przypadkach.

Moimi zaletami są poprawna dykcja i bardzo dobra emisja głosu, co przydatne jest zarówno w zawodzie tłumacza ustnego, jak i w zawodzie nauczyciela, oraz każdego mówcy. Ponadto udzielam się również artystycznie. Komponuję muzykę, piszę teksty piosenek oraz wiersze w języku polskim i angielskim. 

Uważam, że zarówno moja wiedza zdobyta na studiach, jak i cechy indywidualne takie jak pewność siebie, komunikatywność i energia, jaką prezentuję przy wykonywaniu obowiązków pozwalają mi na jak najlepsze wywiązywanie się z powierzonych mi zadań i w pełni przyczyniają się do osiągania sukcesów przez moich uczniów. :) 

Dostępność

Poniedziałek15:30 - 22:00
Wtorek15:30 - 22:00
Środa15:30 - 22:00
Czwartek15:30 - 22:00
Piątek15:30 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Patrycja
Tarnów
32-830 Wojnicz
NIP: 8733179832

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2008
I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie
Profil językowy
10.2008 - 06.2013
Tischner European University
Magister
Applied Linguistics (Lingwistyka Stosowana)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2010 - aktualnie
korepetytor języka angielskiego
02.2014 - aktualnie
tłumacz ustny i pisemny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2024

Polecam bardzo lekcje z Patrycją :)
Miałam różnych nauczyzleli ale u Patrycji tak naprawde zrozumiałam angielski a także nauka sprawia mi przyjemność.
Kazda lekcja jest przygotowana perfekcyjnie a do tego otrzymuje nagrania z wymową słówek do przerabianego tematu.
Gorąco Polecam!

avatar
E.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2023

Polecam gorąco lekcje z Patrycją. Niczego w nich bym nie zmienił, ponieważ jest w nich wszystko, co potrzeba. Patrycja o wszystko zadbała. :) Atmosfera jest bardzo miła i nigdy nie jest nudno.

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Za naukę angielskiego wzięłam się dość późno, a nigdy wcześniej nie uczyłam się tego języka. Okazuje się, że nie jest to wcale takie proste i na pewno wymaga długiego czasu, ale małymi kroczkami idę do przodu i to właśnie dzięki Patrycji, ona zawsze potrafi mnie zmotywować do dalszej nauki.
Patrycja jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, ma odpowiednie przygotowanie, ale również zamiłowanie do tego języka . Z wielką cierpliwością i zaangażowaniem wyjaśnia i tłumaczy wszystkie zagadnienia, nawet wielokrotnie. Jest zawsze bardzo dobrze przygotowana i pozytywnie nastawiona na ucznia. Lekcje opracowane są jasno i przejrzyście, odbywają się punktualnie i w bardzo miłej atmosferze.
Bardzo się cieszę, ze trafiłam akurat na Patrycję! Polecam gorąco!:)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2023

Patrycja jest najlepszym nauczycielem, jakiego można sobie wymażyć. Lekcje są przygotowane z myślą o uczniu i jego potrzebach. Tematy są jasno przedstawiane i skrupulatnie opracowane. Pozostaje się tylko uczyć do zajęć, które w bystry sposób są prowadzone. Na uwagę zasługuje również mistrzowska wymowa. Dziękuję i polecam. :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Polecam każdemu lekcję angielskiego z Patrycją !!! :)Nie tylko ma świetny język, ale potrafi też w sposób zrozumiały wytłumaczyć wszelkie zagadnienia związane np. z gramatyką czy słownictwem, wymową angielską. Bardzo mi pomogły te zajęcia. Jeżeli komuś zależy na nauczeniu się praktycznego, codziennego języka angielskiego to na pewno te lekcje nie będą czasem straconym.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2022

Polecam każdemu !:) Patrycja to świetna nauczycielka, zawsze przygotowana do zajęć, mega profesjonalna !!! Atmosfera podczas lekcji jest bardzo miła, bezstresowa. Patrycja jest bardzo sympatyczną osobą, która cierpliwie i dokładnie tłumaczy materiał, wymowę, pisownię. Polecam w 100% !!!:)

avatar
Szymański
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2021

Dzięki Patrycji miałem z angielskiego rozszerzonego 86% i 96% z podstawy. Sprawdziłem, że z wypracowania miałem maksymalną ilość punktów, a wypracowania nauczyła mnie pisać Patrycja według swojego przystępnego sposobu na wypracowania. Jestem bardzo szczęśliwy, bo nie spodziewałem się aż takiego dobrego wyniku. Dziękuję za poświęcony mi czas i za cierpliwość. Myślę, że lekcje bardzo mi pomogły nie tylko przy maturze, ale też podniosły mój poziom z angielskiego.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2020

Jest piekna kobieta

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Patrycja jest osobą rzetelną, profesjonalnie podchodzi do każdej lekcji. Zajęcia są prowadzone z pełnym zaangażowaniem. Duży nacisk kładzie na poprawną wymowę, co dla mnie jest bardzo ważne. Polecam z całego serca. !

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Patrycja bardzo pomogła mi w przygotowaniach do matury z angielskiego. Dodatkowo przełamała moje bariery językowe dzięki kładzeniu dużego nacisku na mówienie. Czuję się teraz o wiele swobodniej i pewniej rozmawiając po angielsku.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Patrycja jest fantastyczną korepetytorką. Lekcje,z których się uczę są wymarzone. Podziwiam mocny głos i ciekawą dykcję. Dziękuję za profesjonalizm oraz sumienność.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

100% profesjonalizm;) Z czystym sercem polecam,Patrycja jest osobą bardzo zorganizowaną, sumienną z ogromnym pokładem cierpliwości. Wielkie brawa za świetną robotę !! Pozdrawiam i dziękuje !:)

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2018

Polecam lekcje z Patrycją. Lekcje Patrycji są starannie zrobione, wszystko jest zrozumiałe, niechaotyczne, po kolei. Zero improwizacji, co sobie bardzo cenię. Z lekcji na lekcję czuję, że potrafię coraz więcej, a o to chyba chodzi. Polecam i pozdrawiam.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Angielski jest mi potrzebny w pracy. Na szczęście trafiłem na osobę doświadczoną w udzielaniu korepetycji. Patrycja pomogła mi „bezboleśnie” przejść przez najtrudniejszy, początkowy okres nauki. Potrafi mobilizować do pracy, posiada dużą wiedzę i celnie wychwytuje braki przez co nauka jest efektywna. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie. Dodatkowo, co dla mnie jest najcenniejsze od początku wymaga mówienia, ułatwiając przełamanie bariery w używaniu języka. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2017

Lekcje rewelacja :) Bardzo fajnie i sumiennie prowadzone zajęcia.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Podstawowym atutem Pani Patrycji jest profesjonalne przygotowanie do nauczania. Jest kompetentna i zaangażowana w swoją pracę. Bardzo dokładnie i skrupulatnie prowadzi zajęcia, dokładnie i wyczerpująco wyjaśnia i tłumaczy zagadnienia. Jest nauczycielką wymagającą i stwarza na zajęciach atmosferę pracy co działa bardzo motywująco. Ma talent pedagogiczny i doskonale potrafi wytłumaczyć i rozjaśnić zawiłości języka. Bardzo sobie cenią jej zaangażowanie i entuzjazm, które się udzielają i zachęcają do dalszy nauki. Dzięki ciągłemu powtarzaniu słówek nawet z tych odległych lekcji wiedza pozostaje w głowie na długo. Duża część zajęć kładzie nacisk na mówienie co dodatkowo wpływa na walory kursu.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Polecam w 100%. Bardzo miła, kompetentna osoba, potrafi w łatwy i przystępny sposób przekazać to co trzeba. Pozytywnie nastawiona do ucznia. Zawsze przygotowana do zajęć. Wszystko na jak najwyższym poziomie. Wielkie Dzięki za to co robisz. :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Patrycja to bardzo dobry nauczyciel. Mila i spokojna ale jednoczesnie potrafi zmotywowac kiedy jest to potrzebne. Mieszkam w malej miejscowosci i mozliwosc znalezienia dobrego nauczyciela angielskiego jest tutaj bardzo trudna, dlatego doceniam profesjonalizm Patrycji. Moj 11-letni syn Piotrek rowniez.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2015

Bardzo inteligenta i zaangażowana osoba, współpraca z nią to czysta przyjemność. Cena za lekcje w porównaniu do jakości nauki nie jest wysoka.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Polecam w 100%. Jestem bardzo, bardzo zadowolona z zajęć z P. Patrycją nauka języka jesto wiele łatwiejsza . Jest najlepszym korepetytorem pod słońcem :) :) ! Dziękuję za super zajęcia ! :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2015

10/10! Nauczycielka najlepsza. Nie zamienie. Dziękuję za cierpliwość i najleszą atmosferę na lekcjach.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2015

Polecam. 100% pozytyw.

Dziękuję za tłumaczenie z angielskiego na niemiecki.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2015

Dzięki pani Patrycji wszystko jest jasne i proste :) Cjciałbym się tak uczyć wszystkiego. Doskonałe metody i podejście. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2015

Lekcje prowadzone przez Panią Patrycję przebiegają bez zastrzeżeń,wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane .Atmosfera podczas lekcji jest bardzo miła.Pani Patrycja jest świetną nauczycielką,punktualną,cierpliwą wyrozumiałą i sympatyczną osobą.Polecam każdemu kto chcę się poprawnie komunikować w obcym języku

avatar
Ivunia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Nauka języka angielskiego była najtrudniejszym zadaniem jakiego się podjęłam w moim życiu.
Okazuje się, że to zadanie na długi czas. Na początku zmagań z językiem musisz pogodzić się, że mówisz jak kilkuletnie dziecko. Ta świadomość jest dość krępująca. Ucząc się z Patrycją nie czuje się jednak tak traktowana. Jest życzliwa i cierpliwa. Cenię swój czas a Patrycja jest punktualna.
Jeśli zdarzyło ci się mieć nauczyciela, który mówi nie wyraźnie i zamiast skupić się na nauce, skupiałeś się na tym co on mówi? to o to się nie będziesz martwił bo Patrycja mówi bardzo ładnie i zrozumiale. Jej zalety to: wyraźna wymowa, płynność, akcent zdaniowy, odpowiednia siła głosu, zapał, naturalność, brzmienie głosu.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Pani Patrycja pomogła mi się należycie przygotować do egzaminu ustnego na studiach. Jak najbardziej polecam :-)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2014

Super nauczycielka. Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Profesjonalne podejście do tematu, oraz zaangażowanie w prowadzone lekcje. Gorąco Polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2014

Pani Patrycja to bardzo dobra nauczycielka. Jest energiczna oraz przyjazna. Lekcje są bardzo ciekawe i inspirujące. Potrafi zarazić zamiłowaniem do angielskeigo. Cieszę się, że na nią trafiłem i polecam każdemu ;)

avatar
Uczniowie
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2014

Lekcja odbywa się w miłej atmosferze Pani Patrycja jest do lekcji bardzo dobrze przygotowana. Po lekcji jestem zmotywowana i chętna do dalszej nauki. Ponadto byłam świadkiem lekcji z moją 10 letnią córką - świetne podejście do dzieci, cierpliwość i bardzo ciekawy sposób prowadzenia lekcji, ćwiczeń, rozmowy.

Aleksandra

Pani Patrycja to bardzo miła i sympatyczna nauczycielka. Lekcje z Nią to sama przyjemność, a nie konieczność, czy przymus "odklepania" 60 minut. Zawsze bardzo dobrze przygotowana i pozytywnie nastawiona do ucznia. Umie słuchać i przystosowywać lekcje do indywidualnych potrzeb. Polecam! W 100% profesjonalistka.

Mateusz Ćwierz

Witam. Jestem uczniem pani Patrycji Płanety. Jestem emerytem i cieszę się, że jest moim nauczycielem. Pomogła mi pozbyć się obaw o to czy potrafię uczyć się, zapamiętywać, dobiera treści stosownie do moich możliwości i mobilizuje do starannej nauki. Pani Patrycja prowadzi mnie w sposób profesjonalny i taktownie (sam byłem nauczycielem kilkadziesiąt lat temu).

Andrzej

avatar
Gabryś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2014

Polecam Panią Patrycję. Jest osobą bardzo życzliwą, elastyczną merytorycznie i bardzo kompetentną. Bez problemu można dostosować swój poziom i go kontynuować, a nie ciągle powtarzać od początku. Polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2014

Patrycja Płaneta jest świetnym korepetytorem, z nią nauka języka jest łatwa i świetnie przyswajalna. Dzięki jej dyscyplinie i dobrze dopasowanym programem nauczania szybko zaczniemy biegle posługiwać się poprawną angielszczyzną! Dziękuję Pani Patrycjo! :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Pani Patrycja to bardzo dobra nauczycielka ;) to juz było moje któreś z kolei podejście do nauki tego języka i w końcu zaczynam coś mówić. Wymagająca, ale lekcje są jasne. Polecam każdemu!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.