Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Toruń

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Patrycja

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2017

Trafiliśmy do pani Patrycji z ogłoszenia - e-korepetycje zachęceni opisem zajęć. W tym roku córka - lat 8, uczęszczała na zajęcia do pani Patrycji i była zachwycona. Chce wrócić koniecznie za rok.
Na zajęciach poznała różnorodne techniki plastyczne, ciekawie wykonane prace przynosiła do domu. Każda z nich nadaje się do oprawienia :) Miła współpraca, spokój, ciepło i zajęcia pełne pomysłów. Dziecko, które lubi zajęcia plastyczne i chce się w tym kierunku rozwijać lub po prostu rozwijać wyobraźnię, trafi do właściwej osoby, by ją poprowadziła. Bardzo chętnie mogę polecić i zapewnić, że jest na zajęciach dokładnie tak jak pani napisała:
zajęcia w przyjaznej atmosferze, cierpliwość oraz głowę pełną pomysłów na prace rozwijające wyobraźnię, pasję oraz zainteresowanie rysunkiem i malarstwem. Pozdrawiam - zadowolona mama

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.