Patrycja Chmielewska

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Nowe Wielątki (powiat Wyszkowski +1)
Wyszków (Nowe Wielątki +1)
Rząśnik (Nowe Wielątki +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 - 50 / 45 min

Patrycja Chmielewska

Opis ogłoszenia

  • W czerwcu ukończyłam gimnazjum ze średnią 5.28. Odkąd rozpoczęłam naukę, ani razu moja średnia nie była niższa niż 5.00. Bardzo lubię pomagać i uczyć się. Szybko łapie kontakt z drugą osobą. W udzielaniu korepetycji mam już 4 - letnie doświadczenie, ponieważ zaczęłam bardzo wcześnie, mając 13 lat. Cieszę się dobrą opinią. Nie lubię nudy. Uwielbiam czytać! Jestem osobą pogodną i lubianą. Potrafię świetnie zorganizować czas. Nie lubię narzekania. Ciekawym wprowadzeniem w daną tematykę potrafię zachęcić drugą osobę do dalszego poszerzania wiedzy. Jeśli chcesz poprawić swoje oceny to zapraszam. Mój wiek nie jest przeszkodą, wręcz przeciwnie. Jest ogromnym atutem. Dzięki młodemu doświadczeniu potrafię świetnie dogadać się z młodym człowiekiem. 
  • Jesteś już po feriach, nadszedł czas długiej nauki. Chcesz poprawić jakość swojej nauki… Oferuje 100% skuteczności..Z moją pomocą nadrobisz wszystkie zaległości i poprawisz swoje oceny. W miłej i bezstresowej atmosferze przygotuję do sprawdzianów i kartkówek oraz pomogę z pracą domową, wytłumaczę dany temat.
  • Zostaw wiadomość, a ja się do ciebie odezwę i ustalimy dogodny termin… Istnieje możliwość korepetycji online !

ZAPRASZAM

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.