Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Toszek
Gliwice

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Patrycja

O mnie

Ukończyłam Filologię Germańską Uniwersytetu Opolskiego.

Od 7 lat zajmuję się prowadzeniem zajęć języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkół średnich, ale także dla dorosłych. Przygotowuję do egzaminów, testów, matur, wyjazdów za granicę, rozmów kwalifikacyjnych oraz podnoszenia kwalifikacji językowych.

Doświadczenie, które zdobyłam jako lektor w szkołach językowych pomaga mi tworzyć ciekawe i efektywne zajęcia. Prowadzę zajęcia indywidualne, jak i grupowe.Prowadzę również zajęcia online :)

Zapewniam naukę w miłej atmosferze.

Zapraszam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Opolski
Licencjat
Filologia germańska
10.2018 - 06.2020
Uniwetsytet Opolski
Magister
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Bardzo polecam, nauka u Pani Patrycji pozwoliła mojej córce osiągnąć dobre stopnie z języka niemieckiego i bardzo dobrze zdać egzamin maturalny

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2017

Bardzo polecam :) Współpraca przebiega fantastycznie, a dziecko jak najbardziej zadowolone. Zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie i w miłej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.