Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język fiński80 - 100 / 50 min

LinguaSwift

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

TERVETULOA!

Nauka języka może być przyjemnością!

Pochodzę z rodziny fińsko-polskiej z Helsinek. Jestem doświadczoną lektorką z ponad 10-letnim doświadczeniem. Mam ukończone Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego przy Uniwersytecie Warszawskim, gdzie poznałam niezbędne zagadnienia i techniki metodyczne potrzebne w nauczaniu języków obcych. Swobodnie mówię po polsku, fińsku i angielsku. Ponieważ pochodzę z Finlandii, nauczam ojczystego języka, przez co skuteczność zajęć jest nieporównywalnie wyższa, niż w przypadku zwykłych kursów językowych. Skupiam się na tym, by przede wszystkim nauczyć swoich słuchaczy swobodnie mówić. Nastawienie na żywą konwersację powoduje, że zajęcia są bardzo interesujące dla słuchaczy i mają widoczny efekt końcowy – słuchacze pozbywają się bariery językowej i dobrze mówią po fińsku. :-)

Serdecznie zapraszam na moje zajęcia na żywo lub przez Skype.(indywidualne lub w grupie maks. 4 osoby):    

  • podstawowy kurs języka fińskiego
  • kurs zaawansowany   
  • kurs przygotowania do egzaminu na filologię
  • konwersacje  
  • fiński dla biznesu 
  • weryfikacje i korekty tłumaczeń PL / EN / FIN

Cena: lekcje - od 40 zł/ godz (w zależności od częstotliwości i długości lekcji); tłumaczenia pisemne / weryfikacje - cena do uzgodnienia w zależności od specyfiki tekstu; - do uzgodnienia 

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 14:00
Wtorek09:00 - 14:00
Środa09:00 - 14:00
Czwartek09:00 - 14:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 07.2006
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.