Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe50 - 70 / 60 min

Patrycja

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką psychologii i chętnie pomogę dzieciom w nauce, odrabianiu zadań, pisaniu wypracowań, przygotowaniu do sprawdzianów. Mam doświadczenie w pracy jako pomoc nauczyciela, z uwzględnieniem pomocy w dzieciom z trudnościami w nauce (autyzm, ADHD) oraz udzielaniu korepetycji z j. angielskiego. W zależności od potrzeb możemy skupić się na bieżących zagadnieniach, lub nadrobić braki. Wszystko w indywidualnym tempie, wiem jak ważne jest budowanie w dziecku poczucia, że jest w stanie wszystko ogarnąć, tylko wymaga to czasu, cierpliwości i zaangażowania :) 
Zajęcia prowadzę online lub na żywo (prowadzone na terenie Krakowa) 

Zapraszam do współpracy i kontaktu telefonicznego 695319242
Patrycja :)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek17:00 - 20:00
Środa17:00 - 20:00
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.