Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Czchów
Wytrzyszczka
Brzesko
Nowy Sącz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia40 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem magistrem biologii i chemii. Posiadam kwalifikacje nauczyciela oraz doświadczenie (uczę w jednej z krakowskich szkół). Chętnie udzielę lekcji z zakresu biologii i chemii.
Oferuję pełne przygotowanie do matury rozszerzonej z biologii, do kuratoryjnego konkursu chemicznego oraz do egzaminu gimnazjalnego.
Podczas spotkań kładę duży nacisk na naukę pisania odpowiedzi zgodnie ze schematem oceniania przez egzaminatorów maturalnych.

Możliwe są również spotkania w celu powtórzenia materiału przed sprawdzianem, czy wytłumaczenia niezrozumiałych dla ucznia treści programowych.
Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu lekcji grupowych jak i indywidualnych.
Ze swojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie, cierpliwość i miłą, bezstresową atmosferę. Dysponuję skryptami, repetytoriami i zbiorami zadań, które udostępniam.
Katarzyna 508874407
40zł/60min (w cenę wliczone są pomoce naukowe)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.