Armando Passi

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Wadowice
Zator
Oświęcim
Sosnowiec
Andrychów
Kalwaria Zebrzydowska
Kraków
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Armando.Mam dwadzieścia trzy lata i jestem studentem III roku filologi włoskiej z programem tłumaczeniowym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.Z chęcią udzielę korepetycji z języka włoskiego osobą,które zaczynają swoją przygodę z językiem,uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych.Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie,nie ważne na jakim poziomie jesteś pomogę Ci osiągnąć Twój cel.Jestem osobą odpowiedzialną,sumienną i pełną entuzjazmu.Nie zastanawiaj się,Zadzwoń!

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.