Krzysztof Sacewicz

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Warszawa (Ochota +1)

Krzysztof Sacewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/566 opinii
Dla użytkownika Krzysztof Sacewicz

O mnie

Biolog z pasji i wykształcenia, niedoszły lekarz, podróżnik po świecie natury i kultury. Uwielbiam opowiadać o świecie i życiu, szczególnie rozumianym jako proces biologiczny ;), przez co stałem się chyba niezłym nauczycielem

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 66
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2023

Bardzo polecam korepetycje z Biologii u Krzysztofa!! Na zajęciach dostawałam przygotowane notatki do uzupełniania z każdego tematu, które ułatwiały przyswojenie najważniejszej wiedzy do matury z biologii i były idealne do powtórek. Wcześniej bardzo nie lubiłam biologii i zadania maturalne mnie przerażały, ale dzięki zajęciom u Krzyśka poczułam się w nich bardzo pewnie. Krzysztof jest bardzo zaangażowanym i wymagającym korepetytorem i sama też musiałam włożyć mnóstwo pracy, ale szybko zobaczyłam efekty tej nauki. Dzięki zajęciom u Krzyśka udało mi się napisać maturę z biologii na 92% i dostałam się na medycynę na wymarzoną uczelnię:))!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2023

Najlepsze korepetycje, na jakich byłam. Dzięki skryptom można uporządkować sobie całą wiedzę. Wszystko jest jasne i przejrzyste. Indywidualne podejście do ucznia sprawia, że z zajęć można dużo wynieść i są to najbardziej produktywnie spędzone godziny. Pan Krzysztof nie tylko świetnie przygotowuje do matury, ale pokazuje, że biologia jest niezwykle ciekawą dziedziną.
Z chęcią przychodziłam na korepetycje i polecam je każdemu :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2023

Zdecydowanie najlepsze korki na jakich byłam. Niesamowite w nich jest to, że dzięki dialogowi i zadawniu pytań sami cały czas aktywnie myślimy i zapisujemy dosłownie najważniejsze rzeczy. Nawet nie widziałam, że mam takie dziury w biochemii i komórce, a to są podstawy całej biologi na które jest słaby nacisk w szkole. Tutaj wszystkiego nauczyłam się dokładnie od podstaw i inne działy odrazu robiło się lepiej. Bardzo polecam nie idźcie na żadne kursy tylko tutaj na korki do Krzyśka napewno lepszych nie znajdziecie z resztą wyniki uczniów mówią same za siebie ja miałam 80 procent i dostałam się na wymarzoną medycynę. Jeszcze raz bardzo polecam przychodźcieee (:

avatar
Iwo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2023

Bardziej ambitnej i poświęconej nauczaniu osobie, jeszcze nie poznałem. Ilość godzin, ile ta osoba poświęca uczniom, często prowadząc lekcję za lekcją bez przerwy, są wystarczająco imponujące. Natomiast, sposób nauczania jest równie godny podziwu. Pomimo 2 godzin lekcji, uczeń zazwyczaj ich nie czuje, a sposób przekazywania wiedzy jest łatwo przyswajalny.
Szczerze mówiąc, gdyby nie ten nauczyciel, obawiam się, że nie zdołałbym, ucząc się biologii przez jeden rok, napisać matury z pozytywnym wynikiem.
Jeżeli miałbym na nowo przygotowywać się do matury, to z pewnością wybrałbym tego, a nie innego, nauczyciela

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2023

Dobry nauczyciel o ogromnej wiedzy w dziedzinie biologii

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2022

Powiedzieć, że zajęcia z Krzyśkiem dużo mi dały to niewystarczające stwierdzenie. Moja wiedza poszerzyła się diametralnie dzięki tym zajęciom. Nie ominęła mnie ciężka praca i wykonywanie wielu zadań, ale to właśnie dzięki temu utwierdzałam przekazywaną mi wiedzę. Na ciekawie prowadzone zajęcia oraz bardzo dokładnie przygotowane materiały zawsze można liczyć. Bardzo zaraził mnie swoim zaintrygowaniem do biologii i niewątpliwie dzięki niemu jestem teraz studentką medycyny na wum’ie. Czułam się komfortowo, bo wiedziałam, że na każdą moją wątpliwość otrzymam odpowiedź. Krzysiek jest niesamowitym profesjonalistą z bardzo szeroką wiedzą i bardzo polecam każdemu zajęcia z nim :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2022

Jako tegoroczny maturzysta mogę z całego serca polecić Krzyśka. Oprócz tego, że świetnie przygotował do matury, otrzymywałem dodatkowe materiały spoza zakresu programu szkolnego. Dysponuje On bardzo konkretnymi i przejrzystymi notatkami, wieloma książkami oraz aktualną wiedzę ze świata biologii. Potrafi wytłumaczyć zagadnienia dogłębnie w bardzo przystępny i przyjemny sposób, podczas gdy w szkole nie dowiemy się jak dane coś działa. Jest wymagający, dostaje się wiele zadań, ale osobiście uważam, że jest to kolejna duża zaleta. Pozwala to na doskonałe przygotowanie się przed maturą. Serdecznie wszystkim polecam :))

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2022

Uczyłem sie z Krzyskiem przez cały rok szkolny. Uzyskałem z matury z biologii ponad 90%. Miałem duze braki(naukę zostawiłem na ostatni rok liceum) ale i tak nie stanowiło to problemu, bo przy samodzielnie stworzonym programie nauczania Krzyśka samodzielne wyciąganie wniosków jak i sama nauka stała się przyjemniejsza i prostsza. Jest to człowiek o bardzo dużej wiedzy, ktory swietnie umie wytłumaczyć kazdy temat. Jest to idealny korepetytor dla osob ktore mierzą w wysoki wynik z matury z biologii

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Serdecznie polecam każdej osobie podchodzącej do matury z biologii !
Jestem tegoroczna maturzystka i dzięki zajęciom z panem Krzysztofem udało mi się dostać na mój wymarzony kierunek- psychologię na uniwersytecie warszawskim. Roczną współpracę z panem wspominam bardzo pozytywnie, otrzymałam wiele swietnie przygotowanych materiałów i nauczyłam się pisać pod klucz. Pan Krzysztof ma przeogromną biologiczną wiedzę, którą potrafi przekazać w przystępny sposób. Dodatkowo na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Jako osoba ścisła (98% z matematyki rozszerzonej oraz finalista olimpiady chemicznej) biologia była dla mnie od czasów gimnazjum przedmiotem bez logiki, którego trzeba było się po prostu wykuć. Pójście do najlepszego liceum w Polsce również nie zmieniło mojej opinii. Zrobił to natomiast Krzysiek i od zera wytłumaczył mi biologię. Pierwsze arkusze robione we wrześniu pisałam na poniżej 30%, a na maturze majowej uzyskałam ponad 80%, gdzie zadania otwarte (postrach każdej osoby zdającej tą maturę) były ocenione na max. punktów. Po obejrzeniu pracy wiem że gdyby nie tzw. głupie błędy popełnione pod wpływem stresu byłoby ponad 90%.
Krzysiek jest chyba najlepszym korepetytorem jakiego można sobie wyobrazić i odpowie na każde najdziwniejsze pytanie, dodatkowo ma dużo cierpliwości i jest po prostu super osobą. Także polecam każdemu kto chce biologię zrozumieć

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Chciałbym serdecznie polecić Krzyska, jako korepetytora zarówno do matury jak i olimpiady biologicznej. Przygotowane przez niego materiały są świetnym źródłem wiedzy, a sam korepetytor to naprawdę inteligentny człowiek, z którym rozmowa na każdy temat sprawia ogromną przyjemność. Na zajęciach panuje miła atmosfera sprzyjająca pochłanianiu wiedzy, co więcej przez 3 lata każde z moich pytań spotkało z satysfakcjonującą odpowiedzią. Jeśli chcesz, aby biologia nigdy więcej nie sprawiała Ci trudności lub pragniesz być z niej najlepszym uczniem w klasie to Krzysiek jest idealną osobą która Ci w tym pomoże!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Krzysiek to nauczyciel z pasją i ogromną wiedzą oraz świetnym podejściem do ucznia. Bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu maturalnego :D Ilość pozytywnych komentarzy mówi sama za siebie!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Polecam wszystkim, którzy celują w wysoki wynik z egzaminu maturalnego z biologii. Ogromna dawka materiałów, wiedzy i pasji, którą na każdych zajęciach przekazuje Krzysiek, pozwala na zrozumienie biologii. Krzysiek uczy łączenia faktów, tworzenia ciągów przyczynowo skutkowych, co jest niezbędna umiejętnością na maturze. Dzięki tym zajęciom biologia staje się logiczna, zrozumiała i przede wszystkim fascynująca. Jeśli szukasz rzetelnego źródła wiedzy, by móc holistycznie spojrzeć na zagadnienia obowiązujące na maturze, to te korepetycje są idealne dla Ciebie :) Jeżeli włożysz w przygotowania dużo własnej pracy, będziesz sumiennie i regularnie uczyć się, korzystając z materiałów i wiedzy Krzyśka, wysoki wynik na maturze masz niemal gwarantowany :).

avatar
Susanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Słuchajcie! nie dygać tylko się zapisywać do Krzycha! nauczy Ciebie co to jest ta cała biologia, co kryje się u jej podstaw i dogłębnie ogarniesz jak spoić każdy dział w jedno i udzielić satysfakconujacej odpowiedzi, która rozłoży egzaminatora na łopatki:)) lekcje odbywaja się w mega atmosferze, można też z Krzyśkiem pogadać na każdy temat, poczujesz sie jak w domu a przy okazji nabędziesz potrzebna wiedzę. Także nie szukać nikogo dalej tylko się umawiać!
polecam bardzo:))

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Serdecznie polecam każdej osobie zdającej maturę z biologii! Profesjonalne przygotowanie i dawka solidnej wiedzy sprawia, iż Biologię zaczyna się po prostu rozumieć. Ilość i treść pozytywnych komentarzy mówi sama za siebie, wiec nie muszę już chyba nic dodawać :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Krzysiek to niesamowicie inteligentny człowiek, posiadający przeogromną wiedzę z biologii. Mogę przysiąc, że nie ma lepszego wyboru, jeżeli chodzi o korepetycje z tej dziedziny nauki. Krzysiek przekazuje wiedzę w bardzo przystępny sposób, potrafi udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi na dosłownie każde pytanie (tak aby wszystko w pełni zrozumieć). Wyjątkowym w lekcjach z Krzyśkiem jest to, że nie trzeba wszystkiego "wykuwać" na pamięć (jak najczęściej jest w szkołach), aby pojąć wiedzę biologiczną, lecz chodzi o zrozumienie wszystkiego, przez co każdy dział jest dużo łatwiej pojąć i przyswoić. Uczęszczając na zajęcia 2x w tygodniu przez 8 miesięcy przed maturą nauczyłam się niesamowicie dużo i z pewnością mogę liczyć na bardzo satysfakcjonujący wynik z owej matury. Nikt inny nie byłby w stanie przygotować mnie do tego egzaminu w tak obłędny sposób jak Krzysiek, także jeżeli chcecie mieć super wynik z matury z biologii to nie zostaje nic innego jak się zapisywać ;)
Krzysiek to nie tylko obłędny nauczyciel, ale także niesamowity człowiek, napewno nikt nie pożałuje wyboru.

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Krzyśka! To prawdziwy pasjonat z ogromną wiedzą, którą umie bardzo dobrze przekazać. Pan Krzysiek zawsze znał odpowiedź na zadane pytanie i wyjaśnił mi sposób formułowania odpowiedzi na maturze oraz wiele zagadnień, z których tłumaczeniem problem miała nauczycielka ze szkoły.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Odnośnie korków z Krzyśkiem dowiedziałem się szukając polecanych nauczycieli w internecie. Pomimo tego, że nie byłem w stanie dojeżdżać do Warszawy (mieszkam na Śląsku) to Krzysiek zgodził się aby prowadzić korki całkowicie zdalnie.
Moim priorytetem było przygotowanie do olimpiady biologicznej, w pierwszej klasie udało mi się dostać do 2 etapu, w którym odpadłem.
Korepetycje były unikatowe pod takim względem, że mogłem się zapytać na początku o rzeczy, których nie byłem pewny w własnoręcznych przygotowaniach. Również w trakcie lekcji zawsze mogłem o coś zapytać, nawet nie do końca związanego z tematem.
Myślę, że korepetycje z Krzyśkiem dużo mi dały +laureat olimpiady biologicznej w 2 klasie daje dużo spokoju w rekrutacji na studia.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Zajęcia u pana Krzysztofa to był strzał w dziesiątkę. Dzięki nim nie tylko ugruntowałem swoją wiedzę z biologii, ale przede wszystkim nauczyłem się
ją wykorzystywać do budowania punktowanych na maturze odpowiedzi. Wielkim plusem stosowanego przez pan Krzysztofa skryptu jest nasze uczestnictwo w
zapełnianiu schematów i rysunków, dzięki czemu znacznie łatwiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zagadnienia. Korepetycje z tak doświadczoną i chętną do
przekazywania swojej wiedzy, a także dużo pracy własnej są gwarantem na dostanie się na wymarzone studia. Jestem dobrym tego przykładem - maturę poprawiłem
z 68 na 90 procent, co zapewniło mi dostanie się z pierwszej listy na kierunek lekarsko-dentystyczny na WUM. Serdecznie polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Pan Krzysztof to typ nauczyciela, którego każdy uczeń powinien na swojej drodze spotkać. Zawsze przygotowany organizacyjnie i merytorycznie. Młodemu człowiekowi, wydawać się może, iż Pan Krzysztof wie wręcz wszystko z dziedziny biologii. Jego pełne wartości odpowiedzi na pytania uczniów są godne podziwu i zaskakujące. Posiada naprawdę olbrzymią ilość materiałów do pracy i obfitą biblioteczkę. Wyszedł poza schemat prostego nauczyciela i stworzył specjalny panel dyskusyjny dla swoich uczniów, umożliwiając tym samym dużo szybszy rozwój. Uważam, że pomógłby nie tylko maturzystom, ale ze swoją gigantyczną ilością wiedzy to nawet studentom i profesorom ;) Polecam serdecznie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Zajęcia z Panem Krzyśkiem to stanowczo najlepszy wybór dla przyszłych maturzystów. Pełen profesjonalizm, ogromna pasja i zaangażowanie, mnóstwo testów i zadanek, nauka logicznego myślenia i pisania pod klucz, a przy tym świetna atmosfera ;).

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Również jestem zadowolona z zajęć :) Wszystko jest bardzo klarownie i konkretnie wytłumaczone, do tego mnóstwo materiałów, zadań, testów... a jeżeli jeszcze są jakiekolwiek pytania to Krzysiek odpowiada na każde! Naprawdę bardzo polecam!!! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2019

Z czystym sumieniem polecam korepetycje z Krzyśkiem. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Materiały które dostajemy zawierają bardzo pomocne informacje, których często próżno szukać w podręcznikach szkolnych. Sam Pan Krzysztof jest osobą pogodną , rzetelną i z poczuciem humoru co sprawia ze na zajęciach zawsze panuje swobodna atmosfera, która sprzyja w przygotowaniu do matury.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2019

Pan Krzysztof jest moim podstawowym źródłem nauki do matury z biologiii. Lekcje zawsze prowadzone są z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Pan Krzysztof uczy jak myśleć, kojarzyć i pisać pod klucz. Moje wyniki znacznie wzrosły po rozpoczęciu zajęć a wiele tematów, które wydawały się niemozliwe do nauczenia są teraz dla mnie w pełni zrozumiałe. Serdecznie polecam wszystkim planującym uzyskać dobre wyniki na maturze!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Serdecznie polecam korepetycje z Krzyśkiem :) . Kurs maturalny jest naprawdę świetnie przemyślany i przygotowany . Wszystkie problematyczne zagadnienia Krzysiek tłumaczy w sposób wyczerpujący , ale jasny , logiczny i do skutku :) . Świetnym pomysłem jest czat /platforma , na której 24/7 możemy zadawać pytania dotyczące różnych zadań ! Krzysztof jest niezwykle inteligentny i ma baardzo dużą wiedzę biologiczną i medyczną . Zazwyczaj wie , czego nie wiesz zanim zdążysz powiedzieć :) ! Poza tym na lekcjach jest naprawdę przyjemna atmosfera . Jeszcze raz polecam !

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Jeśli ktoś by pytał jak te lekcje biologii
to przyznam, że nie jest to kurs dla patologii

Własne metody,super materiały
do maturki zakres przerobiony cały

Sprawdziany,wejsciowki -wszystko na poważnie
przez najcięższe zagadnienia przejdziesz tu odważnie

Zajęcia indywidualnie,parami- bedzie czadowo
dodadkowo organizowane są lekcje grupowo

Jeśli mature czy olimpiade chcesz zdać bez wkuwania przez noc aż do rana
-to polecam zajecia tu u tego Pana

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Czy deszczyk pada czy słońce świeci
U pana Krzysztofa czas szybko leci
Uczymy się jak rozwiązywać maturki
Aby nie było z próbnej powtórki
I po pół roku już rozumiemy
Panią w szkole wiedzą zaskakujemy
Pan Krzysztof zawsze dobrze przygotowany
Dzięki niemu po lekcji kumamy
Co w trawie piszczy, gdzie pszczółka leci,
Dlaczego bez mięsa nie mogą żyć małe dzieci
Dużo materiałów dostajemy
Nawet kiedy myślimy, że pojmujemy
Na koniec działu znów powtarzamy
Tym samym wszystko pamiętamy

Bardzo polecam, super atmosfera, efekty widoczne na testach w szkole ( najlepsze wyniki z rocznika :)) no i Pan Krzysztof ma większą wiedzę niż nauczyciel w szkole.

Krzysztof Sacewicz

Serdecznie dziękuję za tak poetycką opinię ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Zajęcia były bardzo sympatyczne. Dostawaliśmy bardzo dużo materiałów, zadań i notatek, które były świetnym źródłem przygotowania zarówno do testów w szkole, jak i do matury. Warto dodać, że atmosfera na kursach była bardzo przyjemna i lekcje naprawdę szybko mijały (mogliśmy zadawać pytania, nawet te najgłupsze i najbardziej oczywiste :) ). Poza tym te zajęcia pozwoliły mi na dostanie się na wymarzone studia w pierwszym podejściu, więc myślę, że zdecydowanie warto!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Polecam wszystkim, którym zależy, by dostać się na wymarzone studia!
To co doceniam w Krzyśku, to ogromne zaangażowanie i chęci w przekazaniu wiedzy. Wszystko jest bardzo przystępnie tłumaczone, a autorskie materiały bezcenne przy zrozumieniu trudniejszych działów. Atmosfera na zajęciach była świetna, więc zawsze z przyjemnością na nie przychodziłam (mimo godzinnego dojazdu- idealny czas na powtórzenie materiału, więc nie ma co narzekać) Zadawanie pytań wskazane i nie odczuwa się żadnego strachu, jak to czasem bywa na lekcjach w szkole. Tak, więc jeśli szukasz korepetytora z biologii, Krzysztof jest najlepszym wyborem ;)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Na pierwsze zajęcia przyszedłem jako totalny laik, nie miałem biologii w szkole więc korepetycje i materiały Krzysztofa były moim jedynym źródłem wiedzy z którego przygotowywałem się do matury. Mimo tego że ostatnią styczność z biologią miałem w gimnazjum, Krzysztof przygotował mnie mnie w niecały rok, na tyle, że mogłem napisać maturę i znaleźć się w 99 centylu. Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie a mimo tego panuje bardzo przyjacielska atmosfera. Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić zajęcia prowadzone przez Krzysztofa.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Bardzo polecam korepetycje u Krzyśka. Liczne materiały i notatki wyniesione z lekcji bardzo ułatwiają naukę do matury i rozjaśniają poszczególne tematy, można praktycznie tylko z nich uczyć się do mautry/sprawdzianów, gdyż są tam zawarte wszystkie informacje w bardzo przystępnej formie. Dodatkowo liczne zadania otrzymywane w ramach pracy domowej pomagają w lepszym przyswojeniu wiedzy. Dużym plusem jest atmosfera panująca podczas lekcji. Korepetycje u Krzyska pozwoliły mi na uzyskanie wysokiego wyniku z biologii na maturze, dzięki czemu dostałem się na wymarzony kierunek studiów. Zdecydowanie najlepsze korki jakie miałem!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia u Krzyśka. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze, a wiedza przekazywana jest w bardzo klarowny sposób. Dużym plusem są materiały przygotowane dla każdego ucznia, które są niezwykle pomocne w późniejszej nauce. Korepetycje pomogły mi w zdaniu matury na wysokim poziomie i dostaniu się na wymarzone studia :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Zdecydowanie polecam korepetycje u Krzyśka. Tłumaczy niejasności w bardzo przystępny sposób aż do momentu zrozumienia ich. Liczne zadania i materiały ułatwiają zapamiętywanie szerokiego zakresu wiadomości. Uczy jak odpowiadać na pytania maturalne, posiadaną przez ucznia wiedzę uporządkowuje i poszerza ją. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna co umila naukę.
Polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Bardzo polecam korepetycje u Krzyśka. Zapewnia mnóstwo zadań, materiały z licznymi rysunkami i schematami, co niezwykle ułatwia zapamiętywanie. Świetnie tłumaczy i uczy odpowiadać w klucz. Dodatkowo na zajęciach panuje miła atmosfera i można sie dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy :)
I na koniec super wynik :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Będąc na początku klasy maturalnej najbardziej bałem się o maturę z biologii (trafienie w klucz oraz samą wiedzę). Na Krzyśka trafiłem właśnie przeglądając ten portal, teraz będąc już po maturze i znając swoje wyniki, mogę zdecydowanie polecić zajęcia z nim. To świetny korepetytor, który wie na co szczególnie zwrócić uwagę przygotowując się do matury, oferuje genialnie wręcz opracowane notatki i setki zadań, które po zrobieniu ich przeze mnie były omawiane na zajęciach. Dzięki temu pisząc w maju maturę poza zdobytą na zajęciach wiedzą wiedziałem czego dokładnie wymaga ode mnie klucz. Maturę zdałem na 90% i jestem spokojny o wymarzony kierunek, czyli lekarski :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Każdemu polecam zajęcia z Krzysztofem. Ogromna wiedza i doskonałe umiejętności przekazywania wiedzy prowadzącego pozwoliły mi opanować ten ogrom materiału z biologii bez trudu. Świetnie przygotowane notatki oraz duża liczba zadań sprawiły, że do matury z biologii podszedłem bez stresu. Każdy temat był dokładnie omówiony.
Dzięki zajęciom z Krzysztofem jestem spokojny o swój wynik z matury z biologii ;)
Gorąco polecam!!! Najlepszy nauczyciel :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Super przygotowanie, podejście, zaangażowanie, rzetelność ze strony Pana Krzysia a przede wszystkim umiejetność przekazania ogromnej wiedzy biologicznej w sposób przyjemny, zabawny, ciekawy dla ucznia. Polecam, bo ten Pan może naprawdę umilić ale i ułatwić ten ciężki czas przygotowań do egzaminów. ;)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Bardzo polecam Krzyśka każdemu komu zależy na wysokim wyniku na maturze. Notatki które daje w zupełności wystarczają do nauki, dodatkowo masa zadań które wysyła umożliwiaja odpowiednie wytrenowanie pisania pod klucz. Najlepszy nauczyciel, polecam :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Najlepsze korepetycje jakie miałam, idywidualne podejście do każdego, zaangażowanie ze strony prowadzącego i bardzo dużo dodatkowych zadanek i materiałów. Polecam :))

Krzysztof Sacewicz

Dziękuję:) szkoda, że nie wiem od której z uczennic ;) ale tak czy inaczej miło wiedzieć, że doceniacie:)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Chodziłem do Krzyśka 2 lata przygotowując się do matury i jednocześnie studiując elektroradiologię. Było ciężko, ale udało mi się zdać maturę i dostać na studia Medyczne. po nie pierwszej próbie. Polecam każdemu, kto nie boi sie solidnej pracy, a komu zależy na dobrym wyniku :D

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

świetny nauczyciel który posiada rozległą i rzetelną wiedzę , udostępnia dużo świetnie przygotowanych materiałów , zajęcia odbywają się w "luźnej" atmosferze co tylko sprzyja lepszemu zrozumieniu Biologii , chodziłem do Krzyśka przez rok i dzięki niemu udało mi się poprawić maturę na 87 % i dostać się na wymarzony kierunek (Medycyna ) zdecydowanie polecam wszystkim , nie ma lepszego w Warszawie !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Chodziłam do Krzyśka na zajęcia przez ponad pół roku. Jest to nauczyciel, który wie o czym mówi i ma pojęcie jak to przedstawić, żeby pasowało pod maturę. Z matury rozszerzonej miałam 88% i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

92% z matury w maju przy 30 % z próbnej w październiku. Zaświadczam, że moja biolożka miała w to 0% wkładu, a Krzysiek i ja 100%. Oczywiście Krzysiek sam nie wypracuje za ciebie wyniku, ale jeśli się przyłożysz, to możesz mieć pewność, że w połączeniu z jego przygotowaniem da to oczekiwane rezultaty.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Zajęcia z Krzyśkiem były najlepszymi zajęciami z biologii na jakie chodziłam i jak się okazało najskuteczniejszymi. Na zajęciach, poza nauczeniem się wielu nowych rzeczy i powtórzeniem materiału, wyćwiczyłam rozwiązywanie zadań maturalnych. W trakcie nauki u Krzyśka rozwiązałam ogromną liczbę zadań maturalnych(prawdopodobnie więcej niż w ciągu 3 lat w liceum). Najlepszym podsumowaniem zajęć u Krzyśka jest wynik z matury- poprawiłam maturę z 75% na 90%.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2016

Zaczęłam przychodzić do Krzyśka w wakacje i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze, przekazuje wiedzę w bardzo przejrzysty sposób, co jest ważne w przypadku ogromnej ilości materiału z biologii. Po drugie, zawsze odpowiada na każde pytanie, pomaga rozwiązać problemy i rozwiewa wątpliwości :) Jest stanowczy, konkretny. Dzięki niemu zrobiłam mnóstwo zadań, co jest niezwykle ważne przed maturą. Zrozumiałam wiele rzeczy, których dotąd uczyłam się po prostu na pamięć. Odkąd zaczęłam korepetycje z biologii widzę ogromne postępy u siebie. Krzysiek zawsze motywuje do pracy. To była bardzo dobra decyzja i zajęcia z Krzyśkiem naprawdę polecam. Zajęcia są super :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

B eztresowo (zawsze w miłej, sympatycznej atmosferze)
I nnowacyjnie (wiele rysunków, schematów, sposobów zapamiętania)
O dpowiedzialnie (realizacja celu jakim jest matura)
L ogicznie (jedno wynika z drugiego, ciąg przyczynowo-skutkowy)
O ptymistycznie (motywacja do nauki)
G enialnie (opracowane i przejrzyste notatki)
I nteligentnie (żadnej suchej wiedzy)
A mbitnie (zawsze przygotowany do zajęć, podnoszący poprzeczkę)

Tak właśnie wygląda BIOLOGIA u Krzyśka.

RADUJE SIĘ SERCE, RADUJE SIĘ DUSZA
KIEDY NA BIOLOGIĘ DO KRZYŚKA 128 RUSZA!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Krzysiek to najlepszy nauczyciel na jakiego można trafić. Przede wszystkim pozytywnie zaskoczyło mnie jego indywidualne podeście i troska - to, jak mu zależy na uczniach - daje dużo od siebie, własne materiały, poleca dobre książki do uporządkowania materiału, jest w stałym kontakcie (mail, telefon) . Bardzo dobrze tłumaczy każdy temat, odpowiada na wszelkie pytania wyczerpująco. Pozornie "nudne" tematy zawsze stawały się interesujące. Krzysiek to nie tylko świetny nauczyciel z ogromną wiedzą, ale też wspaniały człowiek z dużym poczuciem humoru (:

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2016

Krzysiek to wspaniały nauczyciel i niesamowicie inteligentny człowiek. Nie wyobrażam sobie lepiej prowadzonych zajęć. Bazą wiedzy jaką posiada znacząco przewyższa każdą inną osobę zajmującą się naukami przyrodniczymi, jaką znam. Ma niesamowity dar upraszczania rzeczy (pozornie) trudnych, a jego wspaniałe poczucie humoru pomaga przebrnąć przez tematy (pozornie) nudne. Proces nauki następuje praktycznie na zajęciach, ale idealny system kartek pozwala na efektywne powtórki w domu. Nie zapomina, że uczniowie są ludźmi. Polecam każdemu!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2016

Od zawsze lubiłam biologię, nigdy nie miałam problemów z nauką. Jednak przed maturą postanowiłam uporządkować wiedzę przez korepetycje. Dzięki temu uświadomiłam sobie jak wiele jeszcze muszę się nauczyć. Jednak dzięki sposobom nauczania Krzyśka nie przeraziło mnie to, wręcz przeciwnie nabrałam dużej motywacji do nauki. Na każdej lekcji dowiaduje się czegoś nowego, wszystkie zagadnienia są tłumaczone bardzo dokładnie, ale i przystępnie, ponieważ Krzysiek uczy również pracować na zasadzie skojarzeń (co wyklucza częste uczenie się materiału na pamięć). Polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2016

Gorąco polecam zajęcia u tego korepetytora, ma ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób przystępny. Jasno i cierpliwie tłumaczy każde trudne zagadnienie . Uczy pisać pod klucz. Dzięki temu nie mam już problemów z rozwiązywaniem trudnych zadań maturalnych. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu przyswojenie materiału jest mniej bolesne ;_;
Szczerze polecam :D

avatar
Ignac
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2016

Przyjście na korepetycje do Krzyśka było jedna z moich najlepszych decyzji w sprawie maturalnej. Przekazuje wiedzę w bardzo przejrzysty sposób, czytając podręczniki nigdy nie byłem wstanie tak dobrze poznać dane zagadnienia jak z nim. Do tego świetne materiały i masa zadań pozwalających zrozumieć schemat działania na maturze i usystematyzowanie wiedzy. Krzysiek ma indywidualne podejście i widać ze naprawdę zależy mu na wyniku uczniów. Zajęcia sa prowadzone w bardzo miłej wręcz koleżeńskiej atmosferze co sprzyja przyswajaniu wiedzy. Co tu wiecej gadac, jeżeli chcesz napisac dobrze maturke to nie Scrollował bym dalej tylko uderzał do niego jak najszybciej sie da!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2016

Krzysiek to osoba umiejąca stworzyć dobrą atmosferę do nauki. Chodzę do niego razem z kolegą i nauka rzeczywiście jest bardzo efektywna. Krzysiek przekazuje swoją wszechstronną wiedzę w sposób bardzo przystępny (m.in własne notatki).Jest wymagający ale też wyrozumiały. Byłem pozytywnie zaskoczony jak bardzo zależy mu na swoich podopiecznych (jest do mojej dyspozycji kiedy tylko mam taką potrzebę - mail, sms). Chodziłem na wiele kursów ale tak dobrego kontaktu z wykładowcą jak z Krzyśkiem nie miałem nigdzie. Gorąco polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2016

Wszystko co tu jest napisane to prawda. Krzysiek bardzo elementarnie przerabia tematy i skupia sie na tym co dokladnie jest wymagane na maturze. Rysuje, koloruje, kojarzy, opowiada bardzo ciekawie, przez co oprocz zrozumienia tematu, bardzo duzo tresci zostaje w glowie. Dziekuje za wymarzona farmacje! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Wszystko co Krzysiek o sobie pisze jest prawdą, a nawet wydaje się być zbyt skromny. Moje pierwsze i ostatnie wrażenie to: "sympatyczny profesjonalista".
Trafiłem do niego praktycznie z zerową wiedzą z biologii i po roku korepetycji dostałem się na medycynę.
Krzysiek jest niebywale kompetentny, nie zdarzyło się żeby nie potrafił odpowiedzieć na którekolwiek moje pytanie związane z biologią. Jego ogromną zaletą jest to, że potrafi dopasować przekaz informacji do indywidualnego toku myślenia ucznia dzięki czemu przekazywana przez niego wiedza jest o wiele bardziej przystępna. Dzięki Krzyśkowi nauka staje się prawdziwą przyjemnością.
Świetny człowiek i korepetytor.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Chyba najlepszą recenzją dla nauczyciela jest to, że potrafi zainteresować przedmiotem.
Taki właśnie jest Krzysztof - prawdziwy pasjonat ze świetnym "instynktem" dydaktycznym, przy którym biologia staje sie naprawdę ciekawa.
Jeżeli zależy Wam na bardzo dobrym wyniku na maturze i indeksie szkoły medycznej, to nie wahajcie się - idziecie do niego na korepetycje.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2015

Krzysztofa poleciła mi starsza koleżanka, która studiuje medycynę. Było to także moim marzeniem i między innymi, dzięki lekcjom u Krzysztofa w tym roku zaczynam je spełniać. To było drugie podejście do matury. Na lekcjach na początku zdziwiło mnie jak dużo brakuje mi wiedzy po 3latach LO ,na szczęście nauka z K. jest prosta (choć wymagająca dużo pracy ) i co najważniejsze dużo ciekawsza niż ta w szkole czy z podręczników. Polecam każdemu kto jest ambitny :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2015

Polecam zajęcia z Krzysztofem. Kiedy postanowiłem zdawać na medycynę moja widza z biologii była bardzo mała. Dzięki Krzysztofowi udało mi się zdobyć całą potrzebną wiedzę dzięki czemu dziś jestem szczęśliwym studentem medycyny. Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe a materiał przedstawiany przejrzyście. Na korepetycjach u Krzyśka zawsze można liczyć na indywidualne podejście dzięki czemu każdy będzie usatysfakcjonowany. Uważam że ciężko znaleźć lepszego korepetytora ponieważ Krzysztof to osoba z pasją, pasją którą jest biologia.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Podchodziłem do biologii po raz drugi, za pierwszym razem dostałem 58%. Na korepetycje u Krzysztofa zacząłem chodzić w październiku, 2h tygodniowo. Zawsze robiliśmy co było potrzebne (byłem beznadziejny jeśli chodzi o strzelanie w klucz). A teraz wiem już po odebraniu wyników, że dostanę się w 1. rekrutacji; 95% z biologii.
Polecam.

avatar
Gaweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2015

Moim zdaniem korepetycje z Krzysztofem to bardzo dobry wybór. Chodziłem na korepetycje raz/dwa razy w tygodniu po 2h od listopada do maja- bardzo dużo wyniosłem z zajęć i dopiero w maju, gdy mogłem porównać swoją wiedzę z rówieśnikami, zauważyłem jak bardzo moja wiedza z biologii się poprawiła. Chciałbym dostać się na medycynę ale jeśli to nie wypali w tym roku ( nigdy z CKE nie wiadomo) to bez wahania będę starał się wygrzebać jakieś pieniądze na korki bez wahania u Krzyśka. Polecam. Moim zdaniem Lepiej niż nie jeden kurs maturalny

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Od zawsze miałem problemy z biologią, nigdy jej nie lubiłem. Z korepetycji korzystam głównie przed klasówkami i sprawdzianami. Współpraca z Krzysztofem odbywa się zawsze w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Nie kojarzy mi się z dodatkową godziną lekcyjną. Krzysztof ma dużą wiedzę, którą potrafi w sposób przystępny przekazać, cechuje go indywidualne podejście. Ma się poczucie, że zależy mu na tym żeby na prawdę zrozumieć omawiany materiał. Cieszę się że dałem się namówić koleżance, która zachwalała tego korepetytora. Również polecam :)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2014

Polecam wszystkim, Krzysstof jest mily, ale wymagajacy, ma duzo ciekawych materialow i swietnie tlumaczy i dzieki niemu moge rzec (po 3 probie) Medycyno Witaj :-)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
31 sierpnia 2014

Nie mam zastrzeżeń do poziomu nauczania Krzyśka - z tego byłam zadowolona. Mam jednak duże zastrzeżenia do jego postawy. Umówiliśmy się na przygotowanie mnie do matury, a niestety na początku lutego korepetytor zaczął ciągle odwoływać mi zajęcia. Miałam nadzieję ze jeszcze zdążę odrobić z nim zaległości, ale nic z tego. Od lutego do maja spotkaliśmy się tylko raz! Nie mogłam w tym okresie znaleźć nikogo - było już za późno, a kolega którego polecił mi Krzysiek, uczył biologii chyba pierwszy raz i nie było szansy aby mi pomógł. Przez jego zachowanie nie dostałam się na wymarzoną medycynę i muszę podchodzić w tym roku ponownie. Pieniądze wyrzucone w błoto, nie polecam!

Krzysztof Sacewicz

Przykro mi czytać taką opinię, szczególnie, że umawianie się z Zuzanną na zajęcia od początku było bardzo problemowe: nie zawsze pojawiała się na zajęciach punktualnie, często dawała znać że jej nie będzie po godzinie wyznaczonej na spotkanie, czasem nie dawała znać w ogóle, n ie dawało się do niej dodzwonić. Wykazywała też słaby poziom przygotowania do zajęć. W lutym wyjechałem (mając przerwę semestralną), a po powrocie czekałem na kontakt od Zuzy (umówiony z góry kontakt), niestety odezwała się po dłuższym czasie, w którym uznałem, że z zajęć zrezygnowała. Starałem się pomóc: poleciłem kolegę korepetytora, który o dziwo tylko jej nie pasował.
Niestety samo przychodzenie na korepetycje nie wystarczy, szczególnie przychodzenie nieregularne. Przykro mi, że nie mogłem pomóc, jednak przykład ten pokazuje, że poza przychodzeniem na zajecia wymagane jest też włąsna ciężka praca.
Jak do tej pory, nie spotkałem się z taką negaywną opinią, ale cóż. nie można chyba pasować wszystkim.
Zapraszam na zajecia wszystkich chcących pracować i szanujących czas swój i innych.
Pozdrawiam i życzę powodzenia Zuzanno.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2014

Dostałem się na wymarzoną farmację! Bardzo dużo zawdzięczam Krzyśkowi, gdyż biologia, która wcześniej wchodziła opornie do mojej głowy stała się jasna i ciekawa. Atmosfera podczas lekcji sprzyja przyswajaniu dużej ilości wiedzy. Polecam!

avatar
Kami
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Polecam korepetycje z Krzyśkiem, tym, którzy chcą osiągnąć wysoki wynik na maturze, a maja problemy z odpowiadaniem na zadania. Bardzo dużo wymaga, daje dużo zadań i dzięki temu widać wyniki :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2013

Najlepsze korepetycje z biologii, indywidualne podejście do ucznia i dobry kontakt, łatwo się dogadać, wszystko łatwo zrozumieć w dosłownie rodzinnej atmosferze. Po prostu definicja tego jak powinny wyglądać korepetycje, wysoki wynik z biologii i dostanie się na wymarzone studia gwarantowane, oczywiście przy odrobinie własnych chęci :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Polecam, wraz z koleżanką przygotowywałyśmy się z Krzyśkiem do matury z biologii i obie napisałyśmy powyżej naszych najśmielszych oczekiwań :D Krzysiek prowadzi lekcje profesjonalnie, ale bezstresowo, w miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.