Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Białystok
Faktura VAT

Ewa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Ewa

O mnie

Moje zainteresowanie językiem i kulturą włoską, którą poznawałam każdego dnia podczas 20 lat pobytu jest moją pasją!

Otworzyłam PAROLE MIE szkołę językową bo chcę dzielić się moimi zamiłowaniami i umiejętnościami. Jest ona rezultatem moich doświadczeń, przeżyć i inspiracji zdobytych podczas mieszkania w słonecznej Italii.

Moje cechy to profesjonalizm i zaangażowanie, które wkładam w każdy aspekt mojej działalności.PAROLE MIE nie jest zwykłą szkołą językową.Nauczę Cię mówić po włosku.

W pracy lektorskiej koncentruję się przede wszystkim na jakości i sposobie przekazywania wiedzy oraz na udziale studenta w procesie nauczania, rozwijaniu jego kreatywności i zainteresowań. Celem jest skuteczne przyswojenie języka włoskiego, w sposób przyjemny i jak najlepiej dopasowany do oczekiwań i możliwości Klienta. Innowacyjność moich usług charakteryzuje się indywidualnym podejściem do studenta oraz autorskim programem nauczania opartym na nowoczesnych rozwiązaniach dydaktycznych. Proponuję swoim klientom zajęcia prowadzone w języku włoskim interaktywne, multimedialne, przy użyciu Internetu, filmów, muzyki, itp., tak, aby nauka języka była przyjemnością. Ważne są dla mnie przede wszystkim jakość i precyzja wykonywanych usług oraz niepowtarzalność stosowanych metod i narzędzi..Posiadam atrakcyjne materiały dydaktyczne pochodzące z Włoch .

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

U Pani Ewy uczę się już kilka lat. Jest kompetentną nauczycielką – zawsze przygotowana do zajęć, wszystko przejrzyście tłumaczy i dopasowuje zajęcia do potrzeb ucznia. Ponadto chętnie dzieli się doświadczeniami ze swojego wieloletniego pobytu w Italii, dzięki czemu można poznać Włochy i Włochów od podszewki.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Pani Ewa jest świetnym nauczycielem. Języka włoskiego uczę się od 2-3 lat. Na początku uczyłam się samodzielnie przez co część gramatyki stanowiła dla mnie czarną magię. Pani Ewa usystematyzowała moją wiedzę i uzupełniła wszystkie braki. Dodatkowo jest bardzo miłą osobą i zajęcia z nią to po prostu przyjemnie spędzony czas.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Włoskiego uczę się od niecałych dwóch lat. Zaczynałam od totalnego zera, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani Ewa nauczyła mnie mówić po włosku :). Jeszcze wiele nauki przede mną, ale z takim nauczycielem i w takiej formie, jest to sama przyjemność. Zajęcia są niekonwencjonalne, nie przerabiamy po kolei lekcji z nudnych podręczników. Bardzo dużo rozmawiamy na przeróżne tematy, Pani Ewa jest świetnym partnerem do rozmowy, nie reżyseruje konwersacji, a po prostu zagaduje i zachęca do wypowiedzi. Zajęcia mamy przez Skype, wszystkich sceptycznych zachęcam przynajmniej do spróbowania, bo jest to naprawdę wygodna forma lekcji. Polecam naukę z Panią Ewą, jest bardzo dobrym nauczycielem, ale też ciekawym człowiekiem, z którym miło spędza się czas w trakcie zajęć:).

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Pani Ewa uczy mnie włoskiego od ponad roku. Ze względu na ograniczony wolny czas, wybrałam zajęcia przez Skype i chociaż miałam wątpliwości...szybko okazało się że jest to strzał w dziesiątkę:-) Szczególnie z uwagi na możliwość prowadzenia rozmów i bieżące korygowanie błędów. Podczas pierwszych miesięcy p. Ewa oceniła mój poziom wiedzy (kilka lat wczesniej uczyłam się włoskiego) i w pierwszej kolejności uzupełniłam luki. Następnie z miesiąca na miesiąc zaczęłam coraz sprawniej wyrażać swoje zdanie w języku włoskim. Chociaż wiem, że przede mną jeszcze sporo pracy, bieżący kontakt z włoskim dał mi swobodę porozumiewania się podczas podróży do Italii. Pani Ewa profesjonalnie i trafnie oceniła moje możliwości i potrzeby. Lekcje są prowadzone w swobodnej atmosferze z dystansem i poczuciem humoru. Każda lekcja umacnia mnie w chęci kontynuacji nauki:-)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Witam wszystkich zaczynajacych nauke j.wloskiego. Z Pania Ewa ucze sie dopiero 5 miesiecy i.....rozmawiam z wlochami a zwłaszcza z jednym co przylatał sie do mojego zycia. Oczywiscie zartuje ale.....polecam nauke z Pania Ewa, potrafi wbic do glowy skutecznie i do skutku parlac po italiansku;)) Z nikim tak skutecznie nie naucze sie poprawnie mowic. Dziekuje P. Ewo.
Pozdrawiam R. Cesarz

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Nauka z p.Ewą jest bardzo przyjemna. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczę się przez Skype'a. Dla mnie to najwygodniejsza i najbardziej produktywna forma nauki. Szczególnie, że dzielą nas od siebie tysiące kilometrów. Produktywna ze względu na maksymalną koncentrację jaką się wkłada słuchając nauczyciela, żeby zrozumieć zagadnienie i tym samym brak innych rozpraszających uwagę czynników.
Gramatyka jest wyjaśniana w sposób bardzo jasny i prosty, bez zawiłych regułek językowych. Jest to pierwsza osoba, która moim zdaniem najlepiej tłumaczy gramatykę i sam język. Zawsze wszystko jest wyjaśnione od A do Z, ale w sposób niesamowicie łatwy do zrozumienia. Rewelacyjnie bym powiedziała!
Oprócz zagadnień czysto gramatycznych i językowych p.Ewa dzieli się różnymi ciekawostkami dotyczącymi historii, kultury i życia codziennego Włochów. Ciekawe stronki internetowe do dodatkowej nauki są też podawane przez p. Ewę.
Nauczycielka jest zawsze przygotowana do lekcji i zajęcia są zawsze punktualne.
Żadna dotąd lekcja nie była nudna, trudna owszem, ale zawsze wytłumaczona w znakomity sposób.
Uważam, że wybrałam najlepiej spośród wielkiej puli innych nauczycieli.
Naprawdę polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2016

Z Pania Ewa uczę się już 2 rok, dzięki temu w te wakacje jadę do Włoch do pracy, te lekcje pasuje dla każdego i z każdym poziomem zaawansowania,
Spodobało mi się, że Pani Ewa jest osoba solidna, uczciwa, i bardzo wesołą. Przede wszystkim lekcje dopasowuje indywidualnie do poziomu każdej osoby,
Po jakimś czasie do lekcji przyłączyła się moja Mama, uważamy, że lepiej byśmy nie trafiły
Prywatnie jak i zawodowo jest super osobą, zawsze mogłam na Panią Ewe liczyć, Gorąco polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2015

Przez dwa i pół roku uczyłem się języka włoskiego metodą "tradycyjną" (tłumaczenie tekstu, czytanie na głos, ćwiczenia). Nie mówię że to zła metoda! Ale nie byłem w stanie z całego (dość dużego) zasobu słownictwa samodzielnie stworzyć pojedynczego zdania :(. Po miesiącu zajęć z Panią Ewą zacząłem mówić. Po czterech rozmiawialiśmy już po włosku przez bite 2 godziny zegarowe! Po pół roku zagaiłem rozmowę po włosku w recepcji hotelu bez onieśmielenia i poczucia strachu przed popełnieniem błędu językowego. Metoda konwersacyjna Pani Ewy jest rewelacyjna! Mimo że lekcje oparte są na konwersacjach, nie zaniedbujemy gramatyki. Ale sposób w jaki Panie Ewa wyjaśnia kwestie gramatyczne jest niespotykany. Najbardziej zawiłe zasady gramatyczne stają się proste i oczywiste. Nie wyobrażam sobie innego nauczyciela! Polecam zajęcia u Pani Ewy! Jeśli naprawdę chcecie nauczyć się włoskiego w sposób czynny i zacząć powoli myśleć po włosku - tylko Pani Ewa!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2015

Od pół roku spełniam swoje marzenie...uczę się języka włoskiego. Lekcje on-line (przez Skype) prowadzi Pani Ewa ze szkoły językowej Parolemie. Jest to bardzo kompetentna, sympatyczna, wyrozumiała i cierpliwa nauczycielka, przewodniczka i swoista motywatorka.
Dzięki Pani Ewie, jej wiedzy i doświadczeniu oraz możliwości nauki on-line nareszcie zaczęłam spełniać swoje marzenie :)
Gorąco polecam :)

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Bardzo dobrze oceniam lekcje j.włoskiego prowadzone przez P.Ewę, jest osobą kompetentną i rzeczową, w sposób przystępny wyjaśnia gramatykę języka włoskiego, dużym atutem w pracy jest indywidualne podejście do ucznia .Ponadto Pani Ewa dostarcza dużo materiałów. Zdecydowanie polecam jako profesjonalnego lektora j.włoskiego

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2015

Polecam Panią Ewę jako korepetytora. Jest kompetentna, pozytywna, zajęcia są ciekawe i prowadzone w bardzo miłej atmosferze . Podstawa na zajęciach to rozmowa, co pozwala przełamać barierę językową. Polecam jej osobę wszystkim, którzy chcą bezstresowo zacząć, bądź kontynuować przygodę z językiem włoskim.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Jestem po prostu zachwycona zajęciami z Pania Ewą. Jest wspaniałą nauczycielką, która doskonale dopasowuje poziom zajęć do mojej wiedzy. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana, a lekcje okrasza ciekawostkami o kulturze, historii czy tradycji włoskiej. Do tego dochodzi ogrom materiałów, którymi mnie zasypuje, za co jestem wdzięczna :) Zachęcam tych jeszcze niezdecydowanych!!!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka włoskiego w szkole Parolemie. Lekcje są opracowane przez panią Ewę dokładnie i konkretnie przez co nie musze sobie zawracać głowy nauką tysiąca przykładów i zawiłych sformułowań które zazwyczaj więcej mylą aniżeli pomagają. Tematy są opracowane w sposób bardzo przejrzysty. Nauka języka obcego w tej szkole jest łatwa, przyjemna i bez stresu.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2015

Jest to bardzo dobry lektor języka włoskiego. Polecam tym , którzy pragną wyjechać za granicę.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Super poziom znajomości języka włoskiego, lekcje w miłej atmosferze. Jeśli ktoś naprawdę chce się uczyć - serdecznie polecam lekcje z Panią Ewą ! Można nadrobić wszystkie zaległości i niedociągnięcia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2014

Świetna Pani Lektor, doskonale dobiera materiał do poziomu ucznia, dobrze tłumaczy. Poziom nauczania w porównaniu do kursów jezykowych jest znacznie wyższy. Z pewnością nie zmieniłabym na nikogo innnego ! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.