Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski70 / 60 min

Valia

Opis ogłoszenia

Vous avez étudié le français, mais vous avez toujours quelques problèmes (grammaire, orthographe, prononciation). Vous désirez progresser!!! Je vous propose, en tant que native speaker, une analyse honnête de vos besoins personnels et une méthode adaptée à vos goûts. Disponibilité en semaine, excepté le week-end. A très bientôt :)

Francuzka, z doświadczeniem w nauczaniu od 2004 roku w Polsce, proponuje indywidualny kurs językowy (wszystkie poziomy), powtórzenia, pomoc w nauce oraz konwersacje tematyczne dla zaawansowanych. Lekcje przez Skype

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 06.1992
Université de Lille III - Charles de Gaulle
Magister
Lettres classiques (filologia klasyczna)
Kursy i szkolenia
06.1996
CAPES
Doświadczenie
09.2004 - aktualnie
Jestem nauczycielką i tłumaczką języka francuskiego
* Prowadziłam francuskojęzyczną obsługę sekretariatu w międzynarodowej firmie (Grupa Emerson) * Współpracowałam z biurami tłumaczeń * Prowadziłam grupowe kursy językowe dla firm * Udzielam indywidualne kursy językowe dla dorosłych

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.