Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Ruda Śląska
Chorzów
Historia50 / 60 min

Piotr

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

UCZ SIĘ ZE MNĄ I ZDAJ BEZ PROBLEMU!!!

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie, egzaminator maturalny  pomoże osobom chcącym przygotować się do egzaminu maturalnego lub komisyjnego, a także do olimpiad i konkursów. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji jak i w pracy w szkole. Do każdych zajęć oferuję obszerny zestaw tekstów źródłowych, map konturowych, zadań, ćwiczeń i testów maturalnych.

Jestem osobą wymagającą dlatego, każdy z moich uczniów regularnie jest sprawdzany z wiedzy, którą miał zdobyć w określonym czasie, a także rozliczany z zadań domowych.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Śląski
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2013

Piotr jest bardzo kompetentnym nauczycielem, który potrafi przekazać wiedzę w ciekawy sposób. Wymaga od innych, ale przede wszystkim od siebie. Gorąco polecam wszystkim :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Rzetelność, perfekcja i komunikatywność - te trzy słowa najlepiej charakteryzują lekcje z Piotrem. Dzięki niemu matura z WOSu (rozszerzenie) nie stanowiła dla mnie żadnego problemu. Piotr skupia się nie tylko na teorii, kładzie nacisk na zastosowanie jej w praktyce. Pozytywne nastawienie i duża dawka motywacji ze strony korepytora + własne chęci = sukces.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2013

Korepetycje udzielane przez Piotrka pozwoliły mi usystematyzować moją wiedzę oraz oswoić się z formą egzaminu maturalnego
z historii. Dzięki Niemu od października rozpoczynam moją przygodę z historią na Uniwersytecie Jagiellońskim. NAPRAWDĘ POLECAM!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2013

Szczerze polecam! Doskonale przygotowany do zajęć, szczególny nacisk kładzie na analizę tekstów źródłowych, co niestety często pomija się w szkole. Wskazówki Piotrka okazały się cenne na maturze, pozwalając mi uzyskać wynik 88% z rozszerzonej historii. :)

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2012

Jestem w 100% zadowolona z każdej lekcji udzielonej przez Piotrka. Miedzy innymi dzięki jego zajęciom dostałam się na dzienne studia prawnicze. Całkowicie polecam jego lekcje, gdyż są one zawsze sumiennie przygotowane, a ilość materiałów dodatkowych, którymi dysponuje Piotr jest niesamowita.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2012

Korepetycje z Piotrkiem to czysta przyjemność. Jest przyjazny, otwarty i wymagający, a co najważniejsze potrafi w bardzo prosty i składny sposób przekazać wiedzę historyczną. Widać, że Historia to jego prawdziwa pasja :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2012

Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Piotrek jest osobą otwartą, komunikatywną a przy tym bardzo dobrze przygotowaną (także jeśli chodzi o materiały dodatkowe). To prawda, że dużo wymaga ale za to widać efekty w postaci dobrze zdanej matury. Polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2012

Wynik matury z historii podstawowej mówi sam za siebie - 90% Polecam z czystym sumieniem i równocześnie dziękuję za cierpliwość i kilka miesięcy wspólnej ciężkiej pracy!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2011

Bardzo przyjemne korepetycje. Piotrek jest wymagający ale zarazem udziela bardzo przydatnych i praktycznych rad. Z czystym sumieniem polecam osobom, które chcą się dobrze przygotować do matury na poziomie rozszerzonym.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2011

Dzięki Piotrowi od paru dni jestem studentem Prawa.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.