Patrycja Jańczuk

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Chorzów (Centrum)
Świętochłowice
Katowice
Bytom
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour! Marzysz wyjechać do Francji ? A może znasz juz podstawy tylko brakuje Ci stałego kontaktu z francuskim? Nie masz z kim porozmawiać? To dobrze trafiłaś/eś! Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Śląskim, udzielę korepetycji na każdym poziomie zaawansowania. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego.

Chętnie nauczę oraz pomogę pogłębić poziom zaawansowania każdego z Was !

Pomagam w pracach domowych, prowadzę konwersacje urozmaicone tematycznie, dostosowane do potrzeb każdego ucznia, nauczę gramatyki, oraz słownictwa!

Miejsce zajęć do ustalenia! Dojazd możliwy poza Chorzów!
Serdecznie zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek15:30 - 20:00
Wtorek15:30 - 20:00
Środa15:30 - 20:00
Czwartek15:30 - 20:00
Piątek15:30 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2015
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia Romańska
Kursy i szkolenia
06.2017
Logistyka Studia Podyplomowe
Doświadczenie
12.2013 - aktualnie
Firma Francuska

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Bardzo polecam!
Dzięki przyjaznej atmosferze oraz bardzo ciekawym lekcjom, aż "chce" się uczyć języka. Dla mnie francuski zawsze był trudny i nudny, mimo uczęszczania do dwóch różnych szkół językowych. Po zaczęciu nauki u Patrycji, stał się przyjemny oraz prosty. Potrzebowałem pomocy w przygotowaniach do matury - poszła świetnie. Szukałem również doświadczonej osoby najlepiej z dyplomem filologii romańskiej - Patrycja wszystko to posiada. Jeśli chcesz się podszkolić z języka francuskiego lub zacząć naukę od nowa - koniecznie umów się na lekcje - warto!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Serdecznie polecam korepetycje z Patrycją:) ja osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów oraz tego jak zajęcia przebiegają. Krótko mówiąc atmosfera, sposób przekazywania wiedzy, dobór zadań - jest na super poziomie. Jeśli szukacie korepetycji z francuskiego na terenie Katowice, Chorzów oraz z pobliskich miast - > warto się skusić.. ja nie żałuje ;)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Najlepsze korepetycje! Patrycja dostosowała zajęcia do mojego poziomu, zaproponowała wiele ciekawych materiałów zarówno z zakresu słownictwa jak i gramatyki. Moim zdaniem ogromnym atutem jest to, że zajęcia są prowadzone po francusku a nie po polsku :) Podczas każdego spotkania jest konwersacja, co szczególnie pomaga w doskonaleniu języka. Dodatkowo Patrycja jest przesympatyczną i ciepłą osobą.
Już prawie od roku uczęszczam na korepetycje i jestem bardzo zadowolona. Polecam Patrycję każdemu, kto chce szybko, skutecznie i przyjemnie nauczyć się francuskiego.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2018

Bonjour :-), przez cały rok uczęszczałam na korepetycje do Patrycji i muszę powiedzieć, że były to najlepsze korepetycje, na jakie uczęszczałam w całym moim życiu. Jestem bardzo zadowolona z podejścia nauczycielki do mnie, zależało jej, bym dobrze się czuła, zadbała o przyjemną, ciepłą atmosferę, by dodać mi otuchy ;-). Ale, co najważniejsze, okazała się bardzo kompetentną nauczycielką, potrafiącą dostosować się do potrzeb ucznia (w tym przypadku do mnie) i dzięki temu o wiele łatwiej jest mi rozmawiać po francusku, choć rok temu miałam z tym znaczny problem. Przez ten rok szlifowałam słownictwo i gramatykę, lecz to właśnie na konwersacjach zależało mi najbardziej... Patrycja bardzo dużo z siebie daje na każdej lekcji, świetnie tłumaczy gramatykę, zapewnia teksty i materiały, jakich uczeń sobie życzy... To właśnie bardzo mi się spodobało, że mogę mieć wpływ na kształt lekcji... Dodam jeszcze, że Patrycja jest nauczycielką wymagającą i konsekwentną, dzięki czemu tyle osiągnęłam w nauce francuskiego. Przy czym, jest osobą bardzo sympatyczną, co sprawia, że lekcje z nią to sama przyjemność :-).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.