Małgorzata Banach

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Izabelin
Łomianki
Babice
Warszawa (Żoliborz)

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na indywidualną naukę języka niemieckiego na poziomie podstawowym, rozszerzonym (szkolnym, maturalnym oraz przygotowującym do certyfikatow).
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oferując naukę z Native Speakerem bazującą na metodzie komunikatywnej. Innowacyjne pomysły lektora i dojazd do ucznia sprawiają, iż atmosfera lekcji staje się wyjątkowa. Tel: 0505-333-483

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.